Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: proscar başarısı ve sonrası

Banned
    4. aydan sonra cinsel istekte bir artış oldu mu ? Belki testesteron oranı artmıştır. Dediğiniz gibi saç dökülmesini dert etmediğiniz için tedaviyi aksatmış ya da başka şeyler yapmış olabilir misiniz ?

Scalp kondüsyonu tam eski haline gelmiyor 5-6 ay saçı tutacak bir kapasiteye ulaşıyorsa saç ömrü de kısa olabiliyor deri sağlığı üzeriene eklemelerle yeniden çıkar ve daha uzun süre kalabilirler.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Bu proscari miracle losyona eklesek olurmu acaba kullanmak istedigim bi ilac ama oral yoldan kullanmak istemiyorum losyonda ayni etkiye alabilmemiz mumkun mu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscar sac dökmez sorun baska olabilir ben 7 sene kullandım sacımı hep yuzde 70 korudum bırakınca 3 yılda kel kaldım tamamen gitti proscar kullandıgın sürece etkilidir ancak neden sende dökme yaptı anlamadım internetten arastır ben finanstreid dökme yaptıgını duymadım hic enteresam
    Omg 7 yıl mı? Hocam yararindan cok yanetkilerini gercekten merak ettim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12