Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Procerin tablet kullanan yada bu tablet konusunda fikri olan varmı?

Procerin tablet kullanan yada bu tablet konusunda fikri olan varmı?

Amerikada saç dökülmesi ve tüyleşmiş saçların canlandırılması konusunda en çok kullanılan bir üründür.İçeriğindeki maddelerden saw palmetto DHT yi bloke ederek 2-4 haftada saç dökülmesini durudurmakta ve 8-12 haftada yeni saç çıkışı sağlamaktadır.Ek olarak bulunan çinko pridoxin,çinko ve magnezyum saçın büyümek için ihtiyaç duyduğu maddelerdir bu sayede saçın anagen fazını uzatarak daha fazla uzamasını sağlamaktadır.

Klinik çalışmalarda bölgesel olarak kullanılan rogain (minoxidil) ile yapılan karşılaştırma çalışmalarında rogainin saç dökülmesini % 80 dudururken procerin in % 78 oranında durudurduğu ama buna karşın kalitesiz tüylerin canlandırılması konusunda procerinin çok daha etkili olduğu görülmüştür.

Diğer taraftan rogain kullanıcılarının %40 lık bir kısmı kullanmayı bırakırken (günde iki defa ilaç kullanımının,saçlarda istenmeyen kalıntı bırakmasının,sabah akşam 10-15 dakika zaman ayırmanın zorluğu,alerji gelişmesi ve benzer sebeplerle) procerin de günde tek doz hap şeklinde kullanmanın getirdiği rahatlık sebebiyle ilaç kullanmayı bırakan veya unutan hasta sayısı % 2 civarındadır. Bu rahat kullanım kullanıcı memnuniyeti ve uyumunu artıran bir durumdur.

Karşılaştırmalı çalışmanın diğer gurubu olan procerin + rogain kullanıcılarında saç dökülmesinin önlenmesi % 95 lere çıkmış ve yeni saç kazanma oranları % 93 civarında tesbit edilmiştir.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bu procerın ben su an 41 yasındayım sanırım 24 yasındayken ben cıkmıstı bukadar etkılı olsaydı sımdıye fınastreıd ve avodart ortada olmazdı bence yalan dolan

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    procerin yanlış hatırlamıyorsam saw palmetto zaten
    Yani bilindik muhabbetler.

Ben 6 ay kadar kullandım amerikadan getirmiştir yan etki yaptığı için bıraktım biraz toparlamisti sanki

3 aydır proscar kullanıyorum saçlar toparladı biraz dökülme azaldı ama yan etkiden dolayı alternatif şeyler arıyorum bu ilacı buldum baya güzel sonuçlar alınmış hemde yan etki yok deniyor kullanan var mı bu ilacı ?

Ülkemizde satılımı fazla yapılmayan,fakat yurtdışından getirilerin Procerin, içerdiği maddelerin tümünün doğal olması nedeniyle de herhangi bir yan etki endişesi bırakmıyor. Procerin üretiminin amacı;kandaki testosteron hormonun dehidrotestosteron’a dönüşmesini engelleyerek,saç dökülmesini doğal yollarla durdurmaktır. Procerin’in diğer ilaçların aksine testosteronla etkileşime girmeden dehidrotestosteron’u engellediği söylenmekte. Bu durum da bazı cinsel yan etkilere sebep vermeden dökülmeyi durduruyor.

Procerin adlı ürün özellikle saçları önden ve tepeden açılmaya başlamış 18-35 yaş aralığındaki erkeklerde saç dökülmesini engellediği,dökülen saçların yerine sağlıklı saç çıkmasını sağladığı %88’lik bir başarı ile kanıtlıyor.

Procerin ürünü hem tablet olarak hem de solüsyon şeklinde satılmakta ve ürünün içeriğindeki aktif maddeler bitkiler,vitaminler ve minarellerden oluşmaktadır.

Ürünün yan etkileri: Tablet olarak satılan procerin kullanımı sonucunda ilk haftalarda mide bulantısı yaşayabilirsiniz. Bu durumu önlemek için ilacı yemekle beraber alabilirsiniz. Tablet olarak satılan procerin,sabah ve akşam yatmadan olmak üzere günde 2 kez alınır.
    bu yazı ne kadar doğrdur sizce araştırırken bunu buldum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde satılımı fazla yapılmayan,fakat yurtdışından getirilerin Procerin, içerdiği maddelerin tümünün doğal olması nedeniyle de herhangi bir yan etki endişesi bırakmıyor. Procerin üretiminin amacı;kandaki testosteron hormonun dehidrotestosteron’a dönüşmesini engelleyerek,saç dökülmesini doğal yollarla durdurmaktır. Procerin’in diğer ilaçların aksine testosteronla etkileşime girmeden dehidrotestosteron’u engellediği söylenmekte. Bu durum da bazı cinsel yan etkilere sebep vermeden dökülmeyi durduruyor.

Procerin adlı ürün özellikle saçları önden ve tepeden açılmaya başlamış 18-35 yaş aralığındaki erkeklerde saç dökülmesini engellediği,dökülen saçların yerine sağlıklı saç çıkmasını sağladığı %88’lik bir başarı ile kanıtlıyor.

Procerin ürünü hem tablet olarak hem de solüsyon şeklinde satılmakta ve ürünün içeriğindeki aktif maddeler bitkiler,vitaminler ve minarellerden oluşmaktadır.

Ürünün yan etkileri: Tablet olarak satılan procerin kullanımı sonucunda ilk haftalarda mide bulantısı yaşayabilirsiniz. Bu durumu önlemek için ilacı yemekle beraber alabilirsiniz. Tablet olarak satılan procerin,sabah ve akşam yatmadan olmak üzere günde 2 kez alınır.
    bu yazı ne kadar doğrdur sizce araştırırken bunu buldum
    Böyle birşey varsa ki ben zannetmiyorum mucize olurdu ama fasa fiso gibime geliyor.

dostum baya yaygınmış kullanımı yurt dışında işe yaramayan bişey olsa hemen sönüp giderdi piyasadan

Yan etkisi azsa saça etkisi de az olur gibi geliyor bana.

Bize gereken şey farklı etki mekanizması olan tabletler arkadaşlar.

Asıl mesele testo ile etkileşim meselesi değil. DHT bizim için önemli, neden azaltalım?

Dediğim gibi, araştırmacıların yapması gereken hap kafamızdaki Reseptörlerimizi yok edecek olan bir tablettir.

Çare budur.
    Kafadaki androjen resöptörlerini tarihe gömecek bir tablet lazım bize. Hormonlarla oynamayan bir tablet.

Yoksa tüm tabletlerden yan etki görülür. Az ya da çok.

İyi akşamlar herkese...

beyler bu ilacı almaya karar verdim en azından denemek istiyorum memnun kalmazsan 90 gün sonra geri iade edebiliyosun Procerin - Male Hair Loss Treatment inceleyip akıl verin ?

Sayfa 1/2 12 SonSon