Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Ekimi 5000 greft 37 Bin TL Üstelik Finas Mecburi ???

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazık tek kelimeyle yazık. İğrenç bir sektör
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    belki bana inanmicaksiniz ama youtube dan su ekim oncesi sonrasi var isim vermeye gerek yok farkli farkli adamlari koyuyolar nerden anladin derseniz ilk adamin kafasindaki herhangi bir yeri referans alin (ben kulaklara odaklandim) bayagi farki farkli adamlar

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya televizyonlarda bangir bangir bagiriyor 10.000 ustu sac ekimi 2500 euro gibisinden konaklama falanda fiyata dahil diyorlar ama 37 bin memura isciye cok parasi olana dokunmaz bile ama yinede yazik .

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    37.000 para verip üstüne ilaç kullanmak biraz tuhaf geliyor bana , ben o fiyata ekimden sonra muazzam bir saç ve ilaçsız ve tedavisiz bir saç hayatı beklerim açıkçası..

SaçımınDoktoru Üyesi
    valla insanin trilyonlarida olsa okadar para verilmez ilac kullan diyo bide adam yoksa ekmem diyo paranla rezil olmak boyle bisey sanirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    3.5 euro ya eken hocalarimizda var bilen bilir tek bir kil 10.5 tl dusunun artik .kafandan dusse tenezul.etmezsin (biz bu gruba girmiyoruz tabi)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence garip olan fiyattan cok fin. zorunluluğu.İleridr ekim düşüneceğim zaman paradan kaçmayı düşünmüyorum gerekirse 1 yıl arabaya binmezsin ama sac ekimini 1 kere yaptirirsin.Ama finas kullanma zorunluluğu çok saçma biz finas kullanmamak icin 40 takla atiyoruz bi de ekimden sonra finas haa

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ekim hakkında yeterli bilginiz yok, o yüzden böyle yorumlar yapmışsınız.

Ekimde bildiğniz gibi ensenin yukarsındaki saçlardan alınıyor. Orada ne kadar saç var ki? Oradaki bütün saçı alsan anca tam tatmin eder ki oradan ben 3000 greft aldırdım ve şimdi o taraf biraz seyrek. Saçımı kısaltınca anlaşılıyor. 3000 TL kadar verdim.

Ekimden sonra kesinlikle finasterid kullanımına önem verdim çünkü yaş erken, saçlar dökülüp seyrelmeye devam edecektir önlem alınmazsa. Ekilen saç ne kadar ki bir daha bir şey yapmaya ihtiyaç duymayalım?

Ama istedikleri ekim ücreti çok çok fazla..

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekim hakkında yeterli bilginiz yok, o yüzden böyle yorumlar yapmışsınız.

Ekimde bildiğniz gibi ensenin yukarsındaki saçlardan alınıyor. Orada ne kadar saç var ki? Oradaki bütün saçı alsan anca tam tatmin eder ki oradan ben 3000 greft aldırdım ve şimdi o taraf biraz seyrek. Saçımı kısaltınca anlaşılıyor. 3000 TL kadar verdim.

Ekimden sonra kesinlikle finasterid kullanımına önem verdim çünkü yaş erken, saçlar dökülüp seyrelmeye devam edecektir önlem alınmazsa. Ekilen saç ne kadar ki bir daha bir şey yapmaya ihtiyaç duymayalım?

Ama istedikleri ekim ücreti çok çok fazla..
    Emin ol herkes biliyor ekimi dikimi zira arkadaşlar da kazık fiyata tepki göstermiş öyle finasla ebemde saç diker ekim yaptıranların büyük oranı finas vb tedavi yapmamış insanlardır. Bu ekimciler finasın çıkaracağı saçların üstüne yatarak ya ekimlerini daha başarılı yada hatalarını örtücü bir taktik peşindeler. O donör bölgeden alınan saç şayet çıkarsa dökülmez finas filan etki etmez ya da biraz daha belki kalınlaştırır. Delikanlı ekimci bunu anlatır sonra finas önerecekse yine önerir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zaten onu öneriyorlar. Yani genç olup saçlarını sıklaştıranların finas kullanması lazım diyorlar ki çok doğru.. Yoksa finasın çıkaracağı saçların üstüne yatma gibi bir durumu kastettiklerini hiç sanmıyorum..

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon