3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Vichy Dercos Energisant

Vichy Dercos Energisant

DERCOS SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ENERJİ VERİCİ ŞAMPUAN
    SAÇLARIN TUTUNMASINA YARDIMCI OLUR.

Saç dökülmesiyle mücadele eden etkili bir molekül olan Aminexil, 10 yıllık araştırmanın meyvesidir ve 2 patent ile korunmaktadır. Placebo karşısında etkinliği kanıtlanmıştır. Saç kökü etrafında sneklik ve elastikiyet için folikül çevresindeki kolajenin sertleşmesini engeller. Vichy Laboratuvarları saç dökülmesi tedavilerini destekleyici olarak, tek Aminexil içeren şampuan Enerji Veren Şampuan'ı geliştirdi. Saçları güçlendirir ve kökten uca kadar canlılık katar.

Ben bu şampuana başladım. Henüz 1 ay olmamıştır. İzlenimlerimi paylaşacağım bu konu altında.

Umarım faydalı olur takipteyim. Tabi ki bir şampuandan mucizeler beklemeyin yıllardır bioxcin'in iddia eddiği gibi

miracle
    Guest
    Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DERCOS SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ENERJİ VERİCİ ŞAMPUAN
    SAÇLARIN TUTUNMASINA YARDIMCI OLUR.

Saç dökülmesiyle mücadele eden etkili bir molekül olan Aminexil, 10 yıllık araştırmanın meyvesidir ve 2 patent ile korunmaktadır. Placebo karşısında etkinliği kanıtlanmıştır. Saç kökü etrafında sneklik ve elastikiyet için folikül çevresindeki kolajenin sertleşmesini engeller. Vichy Laboratuvarları saç dökülmesi tedavilerini destekleyici olarak, tek Aminexil içeren şampuan Enerji Veren Şampuan'ı geliştirdi. Saçları güçlendirir ve kökten uca kadar canlılık katar.

Ben bu şampuana başladım. Henüz 1 ay olmamıştır. İzlenimlerimi paylaşacağım bu konu altında.
    Şu kollagen işi çok önemli. Vadettiğini yapsın yeterli. Açıkcası uçup kaçmıyor, kollajeni ayarlarım diyor ve bu nedenle güven veriyor bana alıp bende deneyip bir ürün inceleme yapacağım.