Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Bumudur yani ? Tek Çözüm Saç Ekimi midir ?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence siteyi kapatalım bizde saç ektirelim
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    aynen buraya gelmeden önce 1 yıl o sıtede takılıyordum.açıkçası resmen köşeye sıkışmıştım.o sitede ya finans ilaçar kullanacaksın eğer kullanmazsan tek çare ektir diyorlar.sürekli olumsuz yorumları saymıyorum bbile insanı tedavıden vazgeçıyor.ya yan etkılere katlanacan yada ektırecen mantığı var.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lahburger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen buraya gelmeden önce 1 yıl o sıtede takılıyordum.açıkçası resmen köşeye sıkışmıştım.o sitede ya finans ilaçar kullanacaksın eğer kullanmazsan tek çare ektir diyorlar.sürekli olumsuz yorumları saymıyorum bbile insanı tedavıden vazgeçıyor.ya yan etkılere katlanacan yada ektırecen mantığı var.
    peki ne oldu buradaki tedavilerden sonuç aldınız mı ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet hocam .bu sıteyi 4-5 aydan beri üye olmadan takıp ediyordum 2 haftadan beri uyeyım.ilk önce 2 ay önce bu forumdakı tedavılere başarken amacım saçlarımı korumaktı bunu başardım . şimdiki amacım şakakları eskı haline getirmek bunuda başaracağım .bu forumda tedavı seçeneği çok fazla.ve bu forumda neredeyse ömür boyu saçlarımızı koruyacak bilgilere sahip oluyoruz.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12