Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
126 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Dermaroller Saç Çıkarma Etkisi

Merhaba,
    Dermarolerı kullanmadan önce veya sonra saçımıza herhangi birşey sürüyor muyuz? İnternette önce saç serumları sürülür sonra dermaroller uygulanır gibi şeyler okudum. Nasıl kullanmamız gerekiyor?

Kimyasal içerikli losyon kullanmadan sadece dermaroller fayda sağlar mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Öncelikle;dermoroller'ın çalışma prensibi mikro gözenekler açarak 'kanlandırma' işlemidir. Micro gözeneklerin açılması,deri üzerine sürdüğünüz losyonun emilim etkisini 8-10 kata kadar artırabilir.
    Öncesinde herhangi bir losyonun sürülmesini gerekli bulmuyorum fakat dermoroller sonrası losyonun-ilacın uygulanmasının kesinlikle büyük katkısı olacağını düşünüyorum.

Yağlar için de geçerli midir ? ben bitkisel yağ kullanıyorum mesela kullanabilir miyim? Faydası olur mu yani ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yağ konusunun pek bir faydası olduğunu düşünmemekle birlikte; eğer saçına faydası varsa dermoroller bu faydayı arttıracaktır, kullanılabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar şu dermarolleri almak istiyorum siparişi vericem şimdi şakaklarım için ne diyorsunuz:

ZGTS® Titanyum Dermaroller / Gold Seri 192 İĞNE Maske ve Medilox Dezenfektan Sprey Hediyeli ! 1mm olandan. Birde arkadaşlar bu pure skın demek yüz maskesi için birşeymi.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nrpncrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimyasal içerikli losyon kullanmadan sadece dermaroller fayda sağlar mı?
    ni yere kadar sağlar. kanlanmayla canlılık yakalarsın ama androjen ve dht baskısına karşı koymak için yeterli değil maalesef
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Yahu beyler kac gundur evde duruyordu simdikullanayim dedim oyle cokta bastirmadim vurdugum yeri kizartti ve cok can yakiyor... Ayrica sac suan biraz uzun aralara giremedim ve biraktim yapamadim galiba saci 2 yada 3 numara kestirmek lazim.. Yapana gercekten helal olsun cok can yakan bir uygulama ben yapamadim.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı W.S.10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu beyler kac gundur evde duruyordu simdikullanayim dedim oyle cokta bastirmadim vurdugum yeri kizartti ve cok can yakiyor... Ayrica sac suan biraz uzun aralara giremedim ve biraktim yapamadim galiba saci 2 yada 3 numara kestirmek lazim.. Yapana gercekten helal olsun cok can yakan bir uygulama ben yapamadim.
    no pain no gain

Biraz acıyacak biraz kızaracak, dişini sıkacaksın azıcık. Çok değil ya haftada bir kere
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    no pain no gain

Biraz acıyacak biraz kızaracak, dişini sıkacaksın azıcık. Çok değil ya haftada bir kere
    Hocam saclar uzadı şimdi uygulayamiyorum var mi bi önerin? 0.75 dermaroller kullanıyorum. Dermastamp mi alsam?

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon