Sayfa 1/3 123 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Buda benim hikayem Tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum piskoloji alt üst

Unhappy Buda benim hikayem Tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum piskoloji alt üst

Cümletten hayırlı aksamlar forumda yeniyim yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum kısaca geçmişimi anlatmak isterim genetik bir dökülmem mevcut 21 yaşındayım ve büyük sıkıntım 17 yaşlarımda başladı.. Gitmediğim doktor almadığım ürün kalmadı en cok işey yarayansa minoxidil oldu tam 3 sene kullandım cok faydasını gördüm 3 sene yüzümü güldürdü ve kötü son olarak agresif bir dökülme yaşadım ve direk bıraktım 2 ay ara verdim tekrar başladım artık minoxilin bünyeme alıştığını anlayınca bu sefer tekrar bıraktım ve proscar ile tanıştım ki onunlada tanışmaz olaydım 1/5 olarak kullandım 1 ay boyunca ilk 20 gün cok iyi gitti performans artışım oldu saçlar dökülmüyordu ama 20 gün sonunda yan etkileri ile birlikte bir agresif dökülme yaşadım onuda bıraktım 2 ay sonra anca kendime geldim yan etkileri ortadan kalktı ( Cinsel istekte azalma sivilceler kıl dökülmesi unutkanlık depresyon vesayre ) . 02.04.2015 Tarihinde Gittim Ozonlu prp tedavisi yaptırdım inanın hiç bir faydası yok sadece kafa derisini parlak gösteriyor okadar.. ve anladım ki bu böyle olmayacak başladım internetten araştırmaya ve miracle abimizin keşif ettiği losyonu gördüm yaklasık 2 hafta oluyor kullanalı kafada tüylenmeler görüyorum ama bir türlü saçımdaki dökülmeyi durduramıyorum hormon ve testesteron tahlillerimin hepsini yaptırdım hepsi normal çıktı. bu arada ek olarak Dr Quicks Saw Palmetto kullanıyorum 2 hafta oldu ... Sizlerden ricam saç dökülmesi yaşamış birileri olarak bana tavsiyelerde bulunmanız lütfen yardımcı olun harbiden cok zor bi durum öyle böyle değil..

Suankı Halım Flaşsız fotom ..

Flaşlı..

Konu frenzy59 tarafından (24.04.2015 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardeş senin saçlar doğuştan ince telli mi yoksa döküldülerdemi bu duruma geldi ? Yaşın 21 daha genç ama dökülmeler baya flaşsız fotoda bile görülebiliyor. Bu forumdaki öne çıkmış olan tedavileri uygula inşallah en kısa sürede toparlarsın.

Evet ben bildim bileli hep ince telli saçlarım işte bir minoxidil ile biraz önleyebildim şimdi ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum çağresiz vaziyetteyim bu dht nasıl bişeyse artık cozemedim siber saldırı var heralde kafamda şu son 3 ay içinde bu hale geldim bir türlü önüne geçemiyorum ne kullansam ne etsem nafile...

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyon + Minoxil Dutasterid karışımı ve Dermaroller uygula. 6 ay boyunca aksatmadan.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

hocam o yöntemi cok düşündüm minoxilin döngü olayı var ve artık bana etki yapmıyor hiç bulaşmak istemiyorum Yakı otu ve ısırgan otunu önerirmisiniz acaba varmı kullanan ?

Benimde 17 yaşında başladı ve 21 yaşındayken aynı bu haldeydi tedaviyi bıraktım toppik kullanmaya başladım inanılmaz bir rahatlama oldu psikolojik olarak fakat belli bir süre sonra onuda kullandığın anlaşılıyor. Son olarak bir kez daha denicem dedim ve ketoral krem-şampuan, miracle losyon ve Min-duta başladım min-dut birlikte kullanılınca döngü sorunu yaşayan pek görülmedi sanırım denemekte fayda var zaten burda herkes deneyerek başarıya ulaştı.
    Tedavim

Ketoral krem

Miracle losyon (jenerik)

Min-dut

Haftada 3 kere ketoral şampuan

Hergün Defne sabunu yıkama

Yıkama sonrası Karanfil suyu

peki hocam min-dut ve miracleyi aynı anda mı kullancaz yoksa sabah miracle aksam min-dut şeklinde mi ?

Losyonu na bir süre devam et dökülme hemen durmaz salisilik asit eczanede çok ucuz onu % 5 solusyon yap elsevde losyondan 2 saat önce kullan losyondan 2 saat sonra hint-nane yağı karışımını sür bu seni minox olmadan memnun eder. Aksatmadan disiplinle devam et tedavine. Yapabilirsen q10 ve hyaluronik asitli bir krem sabah ya da yatmadan önce saçına uygula.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonu na bir süre devam et dökülme hemen durmaz salisilik asit eczanede çok ucuz onu % 5 solusyon yap elsevde losyondan 2 saat önce kullan losyondan 2 saat sonra hint-nane yağı karışımını sür bu seni minox olmadan memnun eder. Aksatmadan disiplinle devam et tedavine. Yapabilirsen q10 ve hyaluronik asitli bir krem sabah ya da yatmadan önce saçına uygula.
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim öncelikle miracle losyon 2 haftadır kafamda iltihaplı sivilceler yaptı bu losyonun yan etkisimidir ? bu arada ısırganotu ve yakı otuna başladım oral olarak içmeye zamanla bir faydası olur mu dökülmeye ?

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    Arkadasım gecmıs olsun ya,insallah sifanı bulursun.Seninki cok agresıf bir dökülme.Resmen 4 senede evrim gecirmissin.Ama bu tip dökülmelerde mıracle losyonu cok etkili oluyor.Basarı hikayeleri bölümünde bunun ıspatı mevcut.Senin yerinde olsam Hocamızın dedıgı tedavılerı uygular mınox/dutası sımdılık ertelerım.

Sayfa 1/3 123 SonSon