4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Perfectil tablet ise yarar mi

SaçımınDoktoru Üyesi

Perfectil tablet ise yarar mi

Saç ve Tırnak Sağlığı İçin Perfectil

Biotin'in saç ve tırnak sağlığı için öneminden şurdaki yazımda bahsetmiştim. Bu yazıdan da anlayabileceğiniz gibi sağlıklı saçlar ve tırnaklar için bazen sistemik olarak takviyeler kullanmak gerekebilir. Biotin içerikli saç ve tırnak sağlığı için üretilmiş tabletlerden bir tanesi de Perfectil' dir.

Optimum hücre yenilenmesi ve bakımı için gerekli vitamin ve mineralleri, hassas dokuları güneşin yaşlandırıcı etkilerinden ve sigara gibi serbest radikallerden korumaya yardım eden antioksidan ajanları, güçlü antioksidan etkiliğine sahip olan beta karotenoidler karışımı ve üzüm çekirdeği ekstresi içermektedir.

İçerik
    Beta-karoten 2 mg
    ---------
    D 3 vitamini 5 mcg
    E vitamini 40 mg
    Tiamin (B1 vitamini) 8 mg
    Riboflavin (B 2 vitamini) 4 mg
    B 6 vitamini 10 mg
    B12 vitamini 9 mcg
    Folik asit 500 mcg
    Biotin (B8 vitamini) 45 mcg
    Niyasin (B 3 vitamini) 18 mg
    C vitamini 60 mg
    Pantotenik asit (B 5 vitamini) 40 mg
    Demir 12 mg
    Çinko 15 mg
    Magnezyum 75 mg
    Manganez 0.5 mg
    --------
    İyot 200 mcg
    Bakır 1 mg
    ---------
    Selenyum 100 mcg
    ---------
    Krom 50 mcg
    ----------
    L-Sistin 10 mg
    ----------
    Üzüm çekirdeği ekstresi 15 mg
    ----------

Günde 1 tablet Perfectil ile İngiltere' de 125 gönüllü üzerinde yapılmış 3 aylık çalışmada; 1. ayda itibaren saç,tırnak ve çiltteki olumlu değişim yüzdeleri şu şekilde belirlenmiştir.

Bu iddialı ürün tanıtımından sonra saç ve tırnak problemlerine yönelik bir sürü tablet kullanmış biri olarak şunları eklemek istiyorum. Bu tarz besin takviyeleri pazarlama politikalarına bağlı olarak çok muhteşem vaadlerle karşımıza çıkabilir. Bir başka arkadaşınızın cildini, saçını mükemmel hale getirmiş olabilir. Eczacınız hatta doktorunuz bu ürüne kesin çözüm olarak bakabilir.

Ama bu ilacın sizin vücudunuzda meydana getireceği değişiklikler başka bir deyişle faydalı olup olmaması, vücudunuzda var olan probleme, aslında var olan ihtiyaçlarınıza, metabolizmanıza falan fişman bir çok şeye göre değişir.

Bu ürüne dair yorumları hem Türkçe hem yabancı sitelerde incelediğimde de aynı şeyi gördüm. Perfectil' den çok güzel sonuçlar elde eden de var, aylarca kullanıp sonuç alamayan da...

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu urunu duyan oldu mu bakar misiniz arkadaslar

Yeni Üye
    ben bi kutu aldım kullandım 88 tl idi sanırm fiyatı kullanıyorsun hep tuvalete gidiyorsun vucut fazlalıgı atıyo hep

Banned
    bir ay kullandım.sıradan bi vitamin desteği fazla bişey beklemeyin