Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bcaa, Kreatin ve sac dokulmesi

Bcaa, Kreatin ve sac dokulmesi

merhaba arkadaslar 2,5 senedır bodyle ugrasıyorum
    yeni yeni gecen 2-3 ay once bcaa ve kreatin amınoasıtlerıne basladım
    soyleki, o kullandıgım sure icerınde normal dokulen sacımın 8-10 katı kadar sacım dokuldu
    fark ettıgımde bıraktıgımdan 10 gun sonra eskı halıne dondu dokulmem
    dıycegım sudur ki, eger bu tarz amınoasıtler kullanırsanız dokulmenız artar mumkun mertebe spor yapan kardeslerım dogal yollarla beslensınler, yumurta, tavuk vs.
    Konu mrt10 tarafından (23.04.2015 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.

Marka olarak neler kullandınız ? Birde bu aminoasit lere androjen türevi hormonların eklendiğini bu sayede daha etkili gözükmesinin sağlandığını biliyorum ama bunu her marka yapmıyor biliyorsunuz androjen türevleri kas yapımında çok önemli.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marka konusunu bende merak ediyorum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Perfect nutrion olmalari gerekiyordu etkiden sonra cope atinca unutmusum

kreatin testesteronu yukseltir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kefal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kreatin testesteronu yukseltir
    testosteron yükselmezsede kas kütlesi kazanman azalır , ne kadar fazla testosteron o kadar fazla kas , ayrıca bcaa ve amino asitlerin böyle bir yan etki yapacağını düşünmüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    ya ne alakasi var hemen ahkam kesmissin burda aminoacid kullanirsaniz dökülmeniz artar diye. yillardir bu isleri ilgiyle takip ederim.yutupta yerli yabanci 10 larca fitness kanalini takp ederim hiç duymadim. hayatlarini bu ise adamis insanlar var aminoasit neki adam steroid havuzuna giriyo cikiyo kafada saç var. ama steroid saçi döker o ayri

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amino asit, protein tozu filan saç dökmez ancak kreatin kullanımına dikkat edin. DHT oranını %40 arttırmakta bunuda hemen yapmıyor ürünü kullanmaya bşaladıktan 15 gün sonra filan %40 artmış seviyeye geliyor. Bilindiği gibi saçın düşmanıda dht olduğu için. Kreatinden uzak durmanı tavsiye ederim. Diğer ürünlerde her hangi bir sıkıntı çıkmaz Hard Line ürünlerinden uzak dur tüm ürünlerinde creatine mevcut. Protein tozu amino asit yada bcaa alırken içerisinde creatine olmamasına dikkat edin. Ayrıca L-Carnitinden uzak durun buda reseptör hassasiyetini arttırdığı için dökme yapabiliyor. Bu zaten yağ yakıcı çokta şart değil. Malesef bu konuda hem saç yapmak hemde kas yapmak bizim gibi genetik dökülmesi olanlarda dahada sıkıntılı. Ama yılmamak gerekiyor. Azimle devam. Allah Kolaylık versin.

Banned
    arkadaşlar bu dht olayı sadece saçları yağlandırıp dökülmesinimi saglıo yoksa kepek falanda buna dahilmi

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben kreatini 4 aydır kullanıyorum dökülme üzerine olumsuz etkisi olmadı

Sayfa 1/4 123 ... SonSon