Sayfa 24/50 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
494 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim vertexte var gibi ama orayı gözlemleyemiyorum tam olarak bide benim vertexte tortu oluştu resmen yapıştı losyon oraya kabuk oluşdu elimle çıkarmaya çalıştım ama yara oldu sizde de oldu mu vertex harici başka yerde yok nasıl temizlerim orayı fena yapıştı orası
    Yara falan olmadı kaşıntı da yok bende de özellikle vertexde batan şeyler var

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben başta enjektörden sıkıp bırakmıştım kafaya yapmamıştım oda öylece kurumuş galiba şimdi iyice elimle yediriyorum

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürün ne kadar iyi etki yaparsa yapsın mekamizmadaki rolü ve doldurduğu boşluk kadar uzun vade de etkilidir Bu açıdan cellagance mümkün olan her zayıflığı kompanse edecek şekilde oluşturuldu. Bu sebeple dramatik kayıplar yaşatacak dönemsel dalgalanmaların olmayacağını düşünüyorum. Döngü denilen olgu tam tedavinin olmaması sebebiyle oluşan saç sayısı dalgalanmasıdır bunun çözümü de mümkündür.
    miracle hocam, collagance ile ilgili gelişmeleri dört gözle bekliyoruz. emek veriyosun uğraşıyosun, inşallah sorunlarımız büyük ölçüde çözülecek ve her kullandığımızda sana dua edeceğiz.

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanan arkadaşlar elinizi saç diplerinize attığınızda batma hissi var mı
    Evet bu bende var, iyiye işaret mi bu? Hani yeni kısa saçlar falan?

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu bende var, iyiye işaret mi bu? Hani yeni kısa saçlar falan?
    Arkadaşlar bu batma parmağınıza mı yoksa derinize doğru mu anlayamıyorum...

Arkadaşlar bu batma parmağınıza mı yoksa derinize doğru mu anlayamıyorum...
    parmağımıza abi elimizi saç derisinde gezdirince özellikle vertexde hissediyorum ben ama yeni çıkan saç ilk tüy olmaz mı yani o nasıl batar yoksa saç döngüsü mü?

parmağımıza abi elimizi saç derisinde gezdirince özellikle vertexde hissediyorum ben ama yeni çıkan saç ilk tüy olmaz mı yani o nasıl batar yoksa saç döngüsü mü?
    yahu amma paranoyaksınız ha yani sabaha gullit olsanız losyon kıl yaptı lazer epilasyon tavsiyesi diye konu açarsınız ha yahu saç çıkıyor işte batma matma diyince kafada losyon şişesimi patladı dedim
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

yahu amma paranoyaksınız ha yani sabaha gullit olsanız losyon kıl yaptı lazer epilasyon tavsiyesi diye konu açarsınız ha yahu saç çıkıyor işte batma matma diyince kafada losyon şişesimi patladı dedim
    artık öyle dikkatli inceliyoruzki kafayı yememize az kaldı

bu arada neden bilmiyorum ama gerçekten bu losyondan çok umutluyum sanki beni şu an 18 yaşındayım hiç dökülmemiş olan 13 14 yaşıma döndürecek gibi ama neden bilmiyorum işte

bu arada neden bilmiyorum ama gerçekten bu losyondan çok umutluyum sanki beni şu an 18 yaşındayım hiç dökülmemiş olan 13 14 yaşıma döndürecek gibi ama neden bilmiyorum işte
    inşallah kardeşim. bizlerde kullanmak için dört gözle bekliyoruz. sen şanslısın

Sayfa 24/50 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon