Sayfa 48/50 İlkİlk ... 384647484950 SonSon
494 sonuçtan 471 ile 480 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Yeni Üye
    Cellagance llosyon nasıl alabiliriz, tepeler için etkilimi ilave ne almam lazım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zekio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance llosyon nasıl alabiliriz, tepeler için etkilimi ilave ne almam lazım
    Miracle adimne mesaj atabilirsin bununla ilgili.

Yeni Üye
    kullanalı bi hafta dolmamasına rağmen günlük dökülmeyi %60 kesti

Yeni Üye
    uzun süredir sayfayı takip ediyorum, cellegance temin etmek istiyorum ama @miracle beye direkt mesaj atılmıyor sanırım. ekledik, umarım kabul eder.

Yeni Üye
    Herkese iyi günler dilerim buraya yazmam doğru mu bilmiyorum ama içimden geleni samimi bı şekilde söylemek istiyorum , bu siteyi 2 sene önce keşfettim o zamanlar fazla okumadım konuları bu aralar neredeyse bütün konuları okudum başta miracle hoca olmak üzere bütün üyelere teşekkür ediyorum çok değerli çok kıymetli insanlar olduğunuzu düşünüyorum miracle hocanın bilgisine hayran kaldım ülkenin böyle insanlara ihtiyacı var , bu sitede bulunduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi , miracle hocayı kötülemeye çalışanlar olmuş zamanında çok doğal bişey bu çünkü her zaman en iyi en başarılı kişileri kötülemeye çalışırlar , cell losyon hakkında ki bilgiler beni çok heyecanlandırdı 18 yaşıma girmeme az kaldı genetik dökülme belirtileri taşıdıgimi düşünüyorum yağlanma saç diplerinde acı sivilce sakaklarda vertexte seyreklik falan , en kısa zamanda bende cell losyona başlamak istiyorum

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    18 yaşımda kafa ovmak yerine cell başlasam uçmuştum, psikolojim de yerindeydi. tavsiyem seti+cell hocam çoğu kişide dökülmeyi çok ileriye erteliyor veya tamamen durduruyor. ayrıca cell losyon piyasa ürünlerine göre bile profesyonel leke boyama vb. derdi yok kokusu hoş ve saçlı deriyi ve saçı nemlendirip gevşetiyor. üstüne üstlük doğal ve sağlıklı bir etken olduğunu düşünüyorum.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Banned
    Cell losyon kullanan arkadaşlar plase yardım.. Bu kafada çıkan sivilceleri nasıl geçiririz cell losyondan olduğuna eminim??

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    18 yaşımda kafa ovmak yerine cell başlasam uçmuştum, psikolojim de yerindeydi. tavsiyem seti+cell hocam çoğu kişide dökülmeyi çok ileriye erteliyor veya tamamen durduruyor. ayrıca cell losyon piyasa ürünlerine göre bile profesyonel leke boyama vb. derdi yok kokusu hoş ve saçlı deriyi ve saçı nemlendirip gevşetiyor. üstüne üstlük doğal ve sağlıklı bir etken olduğunu düşünüyorum.
    tavsiyeniz için teşekkürler hocam , seti pahalı galiba , ikisini aynı anda almaya gücüm yetmeyebilir ama cell alabilirim 5-6 ay şuan elimdeki para buna yetiyor maalesef , umarım ileriye erteler dökülmeyi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Fatihözt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell losyon kullanan arkadaşlar plase yardım.. Bu kafada çıkan sivilceleri nasıl geçiririz cell losyondan olduğuna eminim??
    Dostum, bende onlarca çıkıyor cell kullandığımda. Belki de 100 tane. Minik minik. Ben geçirmenin bir yolunu bulamadım. Bırakmadıktan sonra da geçmiyor bende. Ne zaman kullanmaya yeltensem 2-3 günde ufaktan kızarıklıklar başlıyor. Bir yolunu bulursan benimle de paylaş lütfen.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatihözt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 2 defa sanırım fazla oluyor. Bende de sivilcelenme oluyordu mecburen günde 1'e düşürdüm gece sürüp sabah yıkıyorum.

Sayfa 48/50 İlkİlk ... 384647484950 SonSon