Sayfa 49/50 İlkİlk ... 3947484950 SonSon
494 sonuçtan 481 ile 490 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Alıntı Fatihözt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell losyon kullanan arkadaşlar plase yardım.. Bu kafada çıkan sivilceleri nasıl geçiririz cell losyondan olduğuna eminim??
    Bu durum çok çok nadir oldu ancak sebebi içerikdeki mineraller bu mineraller dht davranışını ve aktivasyonunu düzenliyor bu da ergenlikteki cilt değişiminde ki geçici duruma benziyor. Deri içi yapı folikül gelişimi için çok önemli ve bu aslında iyiye işaret biraz sabredin olmazsa mineral azaltıldı mı geçer.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durum çok çok nadir oldu ancak sebebi içerikdeki mineraller bu mineraller dht davranışını ve aktivasyonunu düzenliyor bu da ergenlikteki cilt değişiminde ki geçici duruma benziyor. Deri içi yapı folikül gelişimi için çok önemli ve bu aslında iyiye işaret biraz sabredin olmazsa mineral azaltıldı mı geçer.
    Hocam sivilcelenmeyr rağmen devam etmeli miyiz sizce? Ben son kullanmayı denediğim seferde, kızarma ve hafif kabarcıklar oluşmaya başlayınca bırakmıstım. Bir iki gün daha devam etsem kesin ucları beyazlasıp tam bilindik sivilce haline gelecekti. Hiç bu şekilde devam edip, sivilcelenmesi geçen oldu mu?

Son denememde özel hazırladığınız şeffaf olan cell i de denedim, o da normal formül gibi olmasa da bi miktar sivilce işareti verdi. Mineralden kastettiğinz etken, losyona koyu rengi veren etken mi?

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrscae yenisi daha gelişmiş olacak gelişim düzenleyici bir kaç etken daha ekledim ki bu etkenler hiç bir üründe yok şu an miracle losyondan daha etkili diyorum artık. İnşallah onay alıp üreteceğim yasal şekilde ama biraz zaman alacak.
    bu söylediğnizi yaptınız mı ?

Yeni Üye
    bende kullandıktan sonra ilk 30 dakika felan deride baya kızarıklık yapıyor başka böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Egzama var mı sizde bendede bu şekilde kaşıntı yapıyordu bende yağlı egzama var

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı oakya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kullandıktan sonra ilk 30 dakika felan deride baya kızarıklık yapıyor başka böyle bir durumla karşılaşan var mı?
    Losyon çalışıyor normal zamanla alışıyor ama.

Yeni Üye
    hayır yok sürünce kızarıyor sadece 30 dakikaya geçiyor

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar herkese.cell kullanırken kafasında hafif kaşıntı yaşayan oldu mu? ve yağlanmamı neredeyse 0'a indirdi.bu iyiye işaret midir yoksa saç büyümesini engeller mi? şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
    yaklaşık 1 aydır kullanıyorum saç kalitemi 1 tık arttırdı diyebilirim bence gayet iyi bir losyon umarım düzenli kullanımda iyi sonuçlar gelecek.Birkaç ay sonra da seti eklemeyi düşünüyorum

Yeni Üye
    Alıntı oakya34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 1 aydır kullanıyorum saç kalitemi 1 tık arttırdı diyebilirim bence gayet iyi bir losyon umarım düzenli kullanımda iyi sonuçlar gelecek.Birkaç ay sonra da seti eklemeyi düşünüyorum
    Formül nedir acaba

Sayfa 49/50 İlkİlk ... 3947484950 SonSon