Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon
494 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Namesiz senin losyonda bir etken yetersiz kaldı bunu mrscaede düzelttim bu nedenle senin ki mrscaeninkinden biraz daha güçsüz. Ama senin kullandığın güçsüz değil bunu yanlış anlama çok güçlü sadece doz revizesi yaptım çok önemli bir etkende.
    Tamam abi bi daha ki etkende o ayarlanır bi de benim losyon 10 güne biter yeni can alıcı etken ekleyecem demiştin abi bi daha ki losyonu onlarda koyulabilir mi

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam abi bi daha ki etkende o ayarlanır bi de benim losyon 10 güne biter yeni can alıcı etken ekleyecem demiştin abi bi daha ki losyonu onlarda koyulabilir mi
    Koyulur tabi ki o ücetsiz numuneydi artık yasal izin almadan tedarik edemeyeceğim sana bu süre zarfında koruyucu önerilerde bulunacağım tek bir tel bile kaybetmeyeceksin merak etme.
    Konu Miracle tarafından (20.04.2015 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani mrscaedeki versiyonda son şekil değil onuda belirteyim benim çok güvendiğim son hali kimsede değil şu an sadece ben kullanıyorum ürettiğimde o versiyon olacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Koyulur tabi ki o ücetsiz numuneydi artık yasal izin almadan tedarik edemeyeceğim sana bu süre zarfında koruyucu önerilerde bulunacağım tek bir tel bile kaybetmeyeceksin merak etme.
    Abi ben şimdi bi daha ki ay alamayacam mi ürünü senden ben ilk ay denemeydi sonra almak için bekleyecem mi yasal izin almasını

Hocam bende bir adet numune ürün alabilir miyim?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Miracle;27986]Koyulur tabi ki o ücetsiz numuneydi artık yasal izin almadan tedarik edemeyeceğim sana bu süre zarfında koruyucu önerilerde bulunacağım tek bir tel bile kaybetmeyeceksin merak etme.[/QUOTE
    Hocam koruyucu öneriler derken,,bizede bilgi verebilir misiniz,,bizde istifade edebilir miyiz lütfen,,??

[QUOTE=payitaht;27999]
    Koyulur tabi ki o ücetsiz numuneydi artık yasal izin almadan tedarik edemeyeceğim sana bu süre zarfında koruyucu önerilerde bulunacağım tek bir tel bile kaybetmeyeceksin merak etme.[/QUOTE
    Hocam koruyucu öneriler derken,,bizede bilgi verebilir misiniz,,bizde istifade edebilir miyiz lütfen,,??
    Tabiki payitaht kişiye özel olacağı için öyle dedim kişiden kişiye değişecektir koruma önlemleri çünkü araştırdıkça derinleşiyor androjen allerji şeker troid kollesterol gibi bir çok sebep neden oluyor bunların ağırlığı kişiden kişiye değişmekle birlikte androjenler asıl sorumlu denilsede onları delirten faktörlerde var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    saç dökülmesinde tek umudum bu forum.
    heyecanla bekliyorum ürünü
    proscar bile faydasız kalmıştı ben de 20 gündür miracle losyonla tanıştım umutluyum
    yeni losyonu sabırsızlıkla bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam bu ürünün yaklasık maliyeti veya fiyatı ne olacak.

100 miracle losyon (2 aldactone 1 diane 1 dekort) yaklasık 40 liraya geliyor

100 ml bana yaklasık 20 gün kadar yetiyor. Sizlere ne kadar yetiyor arkadaslar

Herşey yolunda giderse son hali 50 tl gibi fiyattan duyurmayı istiyorum benzer ürünler bunun 1/4 ünü bile sunamayacak ne minox ne başka losyona gerek duyulmadan tek bir losyonla çözmek amacım. Şu anki maliyetim bu fiyata yakın ancak seri üretimde biraz daha azalacak tabiki.
    Konu Miracle tarafından (20.04.2015 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon