Sayfa 12/50 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
494 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Miracle hocam açıkcası follicept den filan pek bir beklentim yok bence minoxilden öteye geçmeyecek ama inşallah yanılırım güzel bir şey çıkar ortaya kurtuluruz şu dertten ben daha çok sizin losyonunuzu merak ediyorum umarım kısa sürede bizde kullanma fırsatını yakalarız ücreti önemli değil payitahtın dediği gibi gerekirse koli koli alırız

Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nane çayı östrojen hormonunu artıyormus. Bu aralar nane çayı almayi düşünüyorum. Faydası olur mu Miracle hocam? Muros arkadaşin imzasında görünce sorayım dedim.
    Evet nane yüksek oranda fito östrojen içerir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakikaten öyle levent abi içeriğin ne kadar güçlü olduğunu kapağı açar açmaz öyle bir kokusu var ki 2 gün oldu kullanalı kafamı yıkadım saçımda hafiften koku var daha geçmemiş önerini uygulucam umarım geçer koku.
    Aynı sıkıntı bendede var ama saç için değer

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sıkıntı bendede var ama saç için değer
    kardeşim levent abinin önerisiyle içine traş losyonu damlattım kokusunu şimdi kimse fark etmedi sorun yok şu an sende yapabilirsin ben bundan koydum kokusu çok güzel bunun.
    http://www.botanikecza.com/images_bu...ra_10603_1.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim levent abinin önerisiyle içine traş losyonu damlattım kokusunu şimdi kimse fark etmedi sorun yok şu an sende yapabilirsin ben bundan koydum kokusu çok güzel bunun.
    http://www.botanikecza.com/images_bu...ra_10603_1.jpg
    Kardes nane cayi ve yesil cay propecia kadar etki yapiyormu ? Bende propeciayi birakip bunlarami baslasam ?

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aslan888 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes nane cayi ve yesil cay propecia kadar etki yapiyormu ? Bende propeciayi birakip bunlarami baslasam ?
    nane çayını kullanalı istekte azalma var gibi ama psikolojikte olabilir tam emin değilim

SaçımınDoktoru Üyesi

Arkadaşlar callagance losyon 1. ayı doldurdum bu fotoyu paylaşmak istedim. Çekılen foto şakak kısmı ön cizginin hemen yanında çıkıyor saçlar belki ileride duz bir ön cizgim olur

Arkadaşlar callagance losyon 1. ayı doldurdum bu fotoyu paylaşmak istedim. Çekılen foto şakak kısmı ön cizginin hemen yanında çıkıyor saçlar belki ileride duz bir ön cizgim olur
    Harika mrscae yeni çıkışlar vellustan bir tık ileride görünüyor hatta direk terminale dönüşecek potansiyelleri var bir çoğunun ayrıca hemen gerisindeki kalınlar da minyatürlerden kalınlaşıp bu hale geldiler değil mi ? yanlış mı anladım diğer konuda öyle demişsin buraya sorayım dedim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harika mrscae yeni çıkışlar vellustan bir tık ileride görünüyor hatta direk terminale dönüşecek potansiyelleri var bir çoğunun ayrıca hemen gerisindeki kalınlar da minyatürlerden kalınlaşıp bu hale geldiler değil mi ? yanlış mı anladım diğer konuda öyle demişsin buraya sorayım dedim.
    Kalın olaranların 1 tık altında olan saçlar evet hocam

Harika bir gelişim. Cellagance losyon bir an önce çıksa da kullanmaya başlasak
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Sayfa 12/50 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon