Öncelikle herkese merhaba, 24 yaşındayım 1 yıldır gece işinde çalışıyorum 3 yıldır şakaklarda zayıflama çok çok azar dökülmelerle karşı karşıyayım. Aynada bakınca açıklık ayan beyan belli olunca miracle losyona başladım. Bir hafta kullandım şakak önünde 3-4 tüycük oluştu çok sevindim, sarsılma, odaklanamama problemlerim azaldı ama 3. günden itibaren testis ağrısı ve libidomda aşırı bir düşüş meydana geldi. (sağlıklı olan cinsel hayatımda tam sertleşme elde edemedim) Libidom normalin üzerindedir ancak bu etki ve testis ağrısı beni çok korkuttu ve bıraktım. 3 günde etki yavaş yavaş tersine dönmeye başladı. Ailem sağlıkçıdır topikal alımda bahsettiğim etkileri yaşamamam gerektiğini söylüyorlar ben de psikolojik olduğunu hiç düşünmüyorum. Forumu iyice araştırdım miracle hocam RU'da yan etki görülmediğini söylemiş. Miracle'da bu yan etkiler mümkün mü?Normal mi ? Zamanla vücut alışır mı ? Yoksa ben RU ' ya mı geçmeliyim. Çaresizim 3 aydır forumu takip ediyorum Xpecia ' da kullandım 4 ay şakaklara çaresi olmadı. Gün gün zayıflayıp dökülüyor. Yardımlarınızı bekliyorum,teşekkür ederim.