Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
55 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Garip Miracle Losyon Etkisi!!!

Öncelikle herkese merhaba, 24 yaşındayım 1 yıldır gece işinde çalışıyorum 3 yıldır şakaklarda zayıflama çok çok azar dökülmelerle karşı karşıyayım. Aynada bakınca açıklık ayan beyan belli olunca miracle losyona başladım. Bir hafta kullandım şakak önünde 3-4 tüycük oluştu çok sevindim, sarsılma, odaklanamama problemlerim azaldı ama 3. günden itibaren testis ağrısı ve libidomda aşırı bir düşüş meydana geldi. (sağlıklı olan cinsel hayatımda tam sertleşme elde edemedim) Libidom normalin üzerindedir ancak bu etki ve testis ağrısı beni çok korkuttu ve bıraktım. 3 günde etki yavaş yavaş tersine dönmeye başladı. Ailem sağlıkçıdır topikal alımda bahsettiğim etkileri yaşamamam gerektiğini söylüyorlar ben de psikolojik olduğunu hiç düşünmüyorum. Forumu iyice araştırdım miracle hocam RU'da yan etki görülmediğini söylemiş. Miracle'da bu yan etkiler mümkün mü?Normal mi ? Zamanla vücut alışır mı ? Yoksa ben RU ' ya mı geçmeliyim. Çaresizim 3 aydır forumu takip ediyorum Xpecia ' da kullandım 4 ay şakaklara çaresi olmadı. Gün gün zayıflayıp dökülüyor. Yardımlarınızı bekliyorum,teşekkür ederim.

Testis ağrısı geçer normalde 1 hafta da ama . Libidoda azalma sıkıntı teşkil edebilir. Diğer tedavilere yönelmelisin bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle losyonda yan etki mümkündür, topikalden zarar gelebilir, çünkü sac derisi oldukca damarsaldır, miracle losyonu bırakın, miracle losyon yine de bir devrimdir. ru da yan etki oldukca azdır, çünkü reseptör düzeyinde etkiyor, 5ar enzimini bloke eden oral bitkisel veya medikal ilac kullanmayin, çünkü 5ar enzimi sadece vücutta androjen dönüşümü yapmiyor, nörostreoid birçok oluşumda gorev alırlar, sakaklar için setipiprant ve cell losyonu miracle dan rica edebilirsin.

Miracle ı bırakınca 15 gün içinde yan etkiler bitti, şakaklarda zayıflama saç çizgisinde gerileme tüm hızıyla devam ediyor. Keto-Azal-Acnelyse krem başlayacağım netice alamazsam miracle hocamdan losyon isteyeceğim geri dönüş olsun yan etki gören olursa diye yazmak istedim. Herkese tedavilerinde başarılar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyonda yan etki mümkündür, topikalden zarar gelebilir, çünkü sac derisi oldukca damarsaldır, miracle losyonu bırakın, miracle losyon yine de bir devrimdir. ru da yan etki oldukca azdır, çünkü reseptör düzeyinde etkiyor, 5ar enzimini bloke eden oral bitkisel veya medikal ilac kullanmayin, çünkü 5ar enzimi sadece vücutta androjen dönüşümü yapmiyor, nörostreoid birçok oluşumda gorev alırlar, sakaklar için setipiprant ve cell losyonu miracle dan rica edebilirsin.
    Topikal ru da yada topikal fin de , önemli derecede bir kalıcı yan etki görebilme ihtimalimiz var mı ? yoksa geçici yan etkiler mi
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456