Sayfa 1/6 123 ... SonSon
55 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Garip Miracle Losyon Etkisi!!!

Garip Miracle Losyon Etkisi!!!

Arkadaşlar merhaba. Miracle losyonu uzun zamandır kullanıyorum. İlk kullandığımda yüzümde sivilce yaptı. Aldırış etmediydim. Geçenlerde minoxun içine androcur attım. Yüzüm sivilce kaynıyor şu an. Hem miracleyi bıraktım hem de androcurlu minoxu değiştirdim. Yüzümdeki özellikle burnumdaki yağlanma kesildi. Ama alnım ve saçlarım yağlanıyor şimdi de. Yani miracle losyon alnım ve saçımdaki yağlanmayı kesti ama yüzümde hem sivilce yaptı hem de daha da yağlandırdı. Ne yapacam bilmiyorum.

Edit: Yüzümde miracle kullanmadan önce 7 yıldır sivilce çıkmadıydı.
    Konu illegal tarafından (18.04.2015 Saat 21:09 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Aynı dertten ben de muzdaripim.Sivilce sorunu ile karşılaşan tek ikmiziz heralde...

Uzun süre devam etmenize rağmen böyle devam ettiyse hafif sistemik algılama nedeniyle artan testo ve dht cildinize etki yapmış. Topikal sürdüğünüz yerler olumlu diğer yerler negatif etkilenmiş yüzünüzede sürseydiniz çok büyük ihtimal onlarda yok olacaktı.

Onu da denedim aslında. garnier toniğin içine androcur attım. İnanılmaz yağlanma yaptı iki gün. Sonra kullanmadım. Miracle losyonu bırakmakta istemiyorum. Saçımın şekil almasını falan sağlıyor yağlanmayı önlüyor ama cildimi çok bozdu.

Alıntı illegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu da denedim aslında. garnier toniğin içine androcur attım. İnanılmaz yağlanma yaptı iki gün. Sonra kullanmadım. Miracle losyonu bırakmakta istemiyorum. Saçımın şekil almasını falan sağlıyor yağlanmayı önlüyor ama cildimi çok bozdu.
    cinsiyetiniz nedir mahzuru yoksa ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir video paylaşmıştım birkaç ay önce artan testo ile birlikte sivilce sayısında gözle görülür bir artış oluyor. Özellikle fin ve dut kullanan arkadaşların bu etkiyi göz arda etmemesi gerekir. Baktınız sivilceler de bir artış var dozunuzu azaltın.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Hocam sivilce ve yüzde yağlanma olması saça da negatif etki edeceği anlamına mı geliyor

Erkeğim. İlk kullandığımda 200ml elseve e 1 kutu diane attıydım. 2-3 tane sivilce çıktı. Yıllardır sivilce falan yoktu. Yarım kutuya mı düşürmeliyim?

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir video paylaşmıştım birkaç ay önce artan testo ile birlikte sivilce sayısında gözle görülür bir artış oluyor. Özellikle fin ve dut kullanan arkadaşların bu etkiyi göz arda etmemesi gerekir. Baktınız sivilceler de bir artış var dozunuzu azaltın.
    Niye testosteron artıyor?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sivilce ve yüzde yağlanma olması saça da negatif etki edeceği anlamına mı geliyor
    Aynen öyle, özellikle miracle losyonun işe yarayıp yaramadığının en büyük kanıtı bu, yağlanmayı hemen kesiyor.

Erkeğim. İlk kullandığımda 200ml elseve e 1 kutu diane attıydım. 2-3 tane sivilce çıktı. Yıllardır sivilce falan yoktu. Yarım kutuya mı düşürmeliyim?
    Niye testosteron artıyor?
    Birkaç sivilce yediklerinden dolayı da olabilir. Demek istediğim belli bir süre sivilcelenme, yüzde yağlanma, siyah nokta oluşumu gibi şeylerde artış varsa( beslenmeye dikkat ettiğin halde) bu artan testosteronun habercisidir.

Niye arttığına gelirsek; DHT dediğimiz testoya 2 hirojen atomunun bağlanmasıyla oluşan başka bir androjendir. Eğer bu engellenirse dönüşecek testolar plazmada serbest halde kalırlar, bu da artışa sebep olur.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 1/6 123 ... SonSon