Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
55 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Garip Miracle Losyon Etkisi!!!

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesi mekanizması vücut tarafından sürekli desteklenmektedir buna tüm enzim bağışıklık ve hormon sistemi dahil. Entropi var doğada yani biz yaşlandıkça herşeyin toleransı dahada azalıyor dahada zayıflıyor bu nedenle geçici demeyelimde yetmiyor diyelim. Yediğine içtiğine dikkat eden vücuttaki bazı metabolik sorunları halledebilen birisi sadece minoxla bike yaşlanana kadar saçını koruyabilir kimiside antiandrojen bir losyonla.
    Aslında aynı şeyi demeye çalıştım hocam ama ifade edememişim.

Alıntı illegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feedback mekanizması serum testosterona göre düzenlenir diye biliyorum aktif formlara göre düzenlenme olmaz diye biliyordum. Zaten aktif formlara dönüştüren dokulardır ama salgılayan bezlerdir. Bezlerin salgıları tropik hormonlarla feedbackle kontrol edilir.
    Serum dht azalınca da dht direk salınamadığı için testesteron artırılıyor serumda testo azalınca da artar salgılanma haklısınız ama dht azalınca da feedback testesteron lehine çalışır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Serum dht azalınca da dht direk salınamadığı için testesteron artırılıyor serumda testo azalınca da artar salgılanma haklısınız ama dht azalınca da feedback testesteron lehine çalışır.
    Hocam zaten biz dht ya da testosteron azaltmıyoruz ki. Reseptör antagonistleri kullanarak reseptörlere bağlanmasını önlüyoruz. Niye böyle bir etkisi olduğunu anlamış değilim. Tavsiyeniz nedir bu konuda?

Alıntı illegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam zaten biz dht ya da testosteron azaltmıyoruz ki. Reseptör antagonistleri kullanarak reseptörlere bağlanmasını önlüyoruz. Niye böyle bir etkisi olduğunu anlamış değilim. Tavsiyeniz nedir bu konuda?
    Evet ancak sisteme kaçan (yüksek doz yada fazla emilim) sistemde başka reseptörleride kapatabilir buda hormon azlığı olarak algılanabilir ayrıca losyondaki sipreteton asetat ile e.esradiol fsh düzeyini etkileyebilir azalan fsh gnrh azalan testesteron demektir. Düşük seviyedeki bir etkileşime vücut abartılı yanıt verebiliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Miracle losyon ve minoxil bir arada kullanılabilir mi?

Alıntı recak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyon ve minoxil bir arada kullanılabilir mi?
    Evet kullanılabilir.

Yeni Üye
    Evet kullanılabilir.
    Dermoroller ile kullanımında fayda artışı olur mu? Hem miracle losyon için hemde minoxil için.

Alıntı recak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermoroller ile kullanımında fayda artışı olur mu? Hem miracle losyon için hemde minoxil için.
    dermarollerde fayda var tabi ki ama ilaçlarla kullanma haricen kullan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    dermarollerde fayda var tabi ki ama ilaçlarla kullanma haricen kullan.
    Miracle bnde bu losyona basladgmdan beri kıllarimda gozle gorulur bi arts bi guclenme var biotin 1 ay ictm anck brakali 1 ay oldu ama killar her gun gucleniyor 4 aydr miracle losyn kullanym

Lütfen bakar mısınız vücudum da bu tarz kızarıklıklar çıktı aslında çok memnunum yağlanmayı ilk seferde kesti kullanmayı bırakmakta istemiyorum

Resimler;

http://i.hizliresim.com/7kolar.jpg

http://i.hizliresim.com/BMZqGG.jpg

http://i.hizliresim.com/ME6OB6.jpg

Sebebi bu karışım mı fikrim yok ama alerjim falan da yok kullanımdan sonra oldu
    oldu.
    Konu exellanss tarafından (28.04.2015 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir. Sebep: Eksik cümle

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon