10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: çilginca bir yöntem :) saçi kopartmak

SaçımınDoktoru Üyesi

çilginca bir yöntem; saçi kopartmak

okudugum habere göre
    almancasi olanlar göz atabilir (20 Minuten - Haare ausreissen hilft gegen Haarausfall - News)
    saglikli bir saçi kopartinca sAç dipten 1e 4 olarak daha güçlü olarak yeniden olustugunu kesfetmisler

denemek isteyen var mi?
    Konu atilla123 tarafından (17.04.2015 Saat 19:11 ) değiştirilmiştir.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bak bunduruma harbinden inanabilirim.boğazımda zamanında bir adet kıl vardı. Arada ben kopartirdim.ve sonra kıl deri altinda donme yaptı. Sonra hastane ufak bir müdahale ile kıl donmesi giderildi.ardından fark ettim ki kıl cıkti ve yine döner diye koparmadim.aradan yine bir zaman geçti bir iki ay filan bi baktim ki ayni yerde 3 adet kil var.biz bitaneyle uğraşırken 3 adet oldular.kil gitti sonra adamlarını da çağırıp geldi şaşırmıştım
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    abi kurban olayım ya olan saçımızıda yoldurtacaksınız bize

cansız saçları çekin yerine sağlamları çıksın diyor galiba

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı üzerinde "kıl" istediğin yerde değil, sürekli istemediğin yerde çoğalıyor.

Ben kafamı yolarım, hiçbiri dönmez, bir tane göz altından çekerim 10 tane olurlar.

KIL işte, adı üzerinde. Niye böyle bir anlam yüklenmiş sanıyorsunuz, boş yere değildir.

Düzenleme: gözbebeklerinin altından kıl çekerim demişim, nasıl kafayı bozduysam.
    Konu pipsqueak tarafından (17.04.2015 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    İlk dokuldugu zamanlar acaba dokuluyormu diye elimizle cekiyorduk o zamandan sacimizin gurlesmesi lazim Saci cesaretimiz yetmezde burun kili falan cektikce cogaliyor.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

e bu saç kopartarak kelleşenler nasıl kel kalmışlar.öylede bir hastalık vardı sanırım

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kajadiablo26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e bu saç kopartarak kelleşenler nasıl kel kalmışlar.öylede bir hastalık vardı sanırım
    Buna forumda en iyi örnek benim zannedersem,11-12 yaşlarımda şakaklarımdaki saçlarımı parmaklarıma dolayarak büyük bir zevkle yoluyordum,ah kafam ah!!!
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Güçlü saçta bu doğru daha güçlü gelebiliyor en iyi örnek beyaz saçı çekip iki tane oldu yuh yani diyenler normal saça kıyan olmaz ama şakaktaki ayva tüylerini sökün cımbızla bakalım daha kalım gelecek mi ? Ben cılızlarda bu etkinin olup olmayacağından emin değilim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    beyaz saç konusunda tamamen katiliyorum. gögüs killarimdan iyi biliyorum. koaprttigim beyazlar 2li 3lü geliyo hemde
    olta misinasi kalinliginda müberekler