3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: (önemli) Sahte Üyeler ve Saldırı

miracle
    Guest

(önemli) Sahte Üyeler ve Saldırı

Sevgili forum üyeleri ve misafirler forumumuz yardımlaşma ve bilgi paylaşımı amacıyla yeni kuruldu. Aslında aynı kulvarda olmadığımız ancak bizi kirli anlasmalarina tehdit olarak gören bazı mihraklar sahte üyeliklerle yanlış yönlendirme yapmaya çalışmakta forumun verimliliğini azaltmaya cabalamaktadirlar. Acikcasi yüksek başarılı ve düsük maliyetli sac dokulmesi tedavisi istenmemektedir. Bu nedenle farklı yönlendirme ve art niyetli mesaj yorum dahil her hareketi tarafımıza bildirmenizi istirham ederiz. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özelden gelip küfür ediyorlar. cevap vermiyorum ama bir care bulun bu duruma. ayrica dünki küfürlesmeden dolayi tüm forum üyelerinden tekrar özür diliyorum. halen daha üyelik alip özelden ana avrat küfür ediyorlar bence IP engelleme yapin.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özelden gelip küfür ediyorlar. cevap vermiyorum ama bir care bulun bu duruma. ayrica dünki küfürlesmeden dolayi tüm forum üyelerinden tekrar özür diliyorum. halen daha üyelik alip özelden ana avrat küfür ediyorlar bence IP engelleme yapin.
    Küfür edenleri bizelere bildirirsen gerekeni yaparız.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.