Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyon etkinlik

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Miracle Losyon etkinlik

Arkadaşlar hepimizin az çok bildiği gibi miracle losyonun genel etkeni spironolakton'dur ama biz bunu losyonun içine ilaç formunda attığımız için bu maddenin losyona ne kadar karıştığını bilemiyoruz hatta ne kadar çok ilaç atsakta süzme işleminde o fazlası çöpe gidiyor yani içerisinde ne kadar etken spironolakton var bilemiyoruz ayrıca su içermeside kafa karıştırıyor yani losyon işe yaramıyor demiyorum hatta bende kullanıyorum ama buna daha bi açıklık getirirsek eminim daha faydalı olucaktır.Benim şahsi fikrim bi şekilde yurt dışından s5 krem getirtmek ve bunu saf şekilde kullanmak, yabancı forumlarda sadece bu şekilde çok başarılı sonuçlar alan yüzlerce kullanıcı var hatta tedaviyi güçlendirmek için ru ekleyebiliriz bunu solusyon halinde kullanmak istersek krem formu solüsyonda daha iyi dağılım sağlar ve süzmeye gerek kalmaz ancak içerisinde su bulunmayan bi formul bulsak bence daha iyi olur
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kutuplari yeniden kesfetmeye gerek yok su konusunda. Medikalcilerden veya internetten etanol+ppg alip yapilabilir susuz losyon

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kutuplari yeniden kesfetmeye gerek yok su konusunda. Medikalcilerden veya internetten etanol+ppg alip yapilabilir susuz losyon
    Hocam asıl mesele losyon değil onu heryerden temin edebiliriz ama doğru yoldamıyız yani çoğu kişinin içeriğinde su var onu belirttim ben tek kendimi baz alıp hareket etmiyorum

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben son birkaç gündür yeni hazırladığım losyonu artık süzmeden kullanıyorum enjektör ile sabah akşam 1 er ml sıkıyorum kafama tortu çok oluyor kullanmadan öncede her zaman çalkalıyorum çünkü bir kısım çöküyor doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama.

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben son birkaç gündür yeni hazırladığım losyonu artık süzmeden kullanıyorum enjektör ile sabah akşam 1 er ml sıkıyorum kafama tortu çok oluyor kullanmadan öncede her zaman çalkalıyorum çünkü bir kısım çöküyor doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama.
    Derideki emilim miktarı azalır o şekilde hem zahmetli olur

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derideki emilim miktarı azalır o şekilde hem zahmetli olur
    bilemiyorum şimdi süzdüğümdede tortu yine kalıyordu bende bu sefer hiç süzmedim kıvam olarak sizin ki su gibi mi? bu şekilde biraz daha kremsi gibi oldu bide her defasında çöküyor dibe bende çalkalıyorum bu normal değil mi dibe çökmesi hepsi çözünmüyor sonuçta

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tıbbiyeli sen bu şekilde mi yapıyorsun miracle losyonu
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok hocam normal hazirliyorum.Forumda biri boyle kullaniyordu ama hatirlayamadim nickini simdi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok hocam normal hazirliyorum.Forumda biri boyle kullaniyordu ama hatirlayamadim nickini simdi
    Bence garnierla da hazirlansa,elsevke de hazirlansa icine en az %30 civari alkol ve ayrıca ppg eklenmeli haksız miyim dostum? Bulamadim saf alkolle ppg nerden temin edebilirim sence ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

arkadaşlar ben %70 alkol ve %30 ppg ile hazırlamıştım. gayette güzel çözünüyordu. fakat ru' yu da alkol ve ppg ile hazırladığım ve minox ta kullandığım için bir süre sonra saçlarım yıpranıyor gibime geldiğinden dolayı şimdi normal olarak hazırladım. ama birdahaki sefere %25-30 civarı alkol ve %10-15 civarı ppg eklicem. bu arada diane saf alkolle ters bir etki yapar mı?
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Sayfa 1/2 12 SonSon