Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Minoxil tedavisi sonucu deride soyulma

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxil kullanımı sonucu kabuklanmayı nasıl engelleriz? 4 aydır devam ediyor.
    Minoxu bırakınız mi.şahsen bırakmayıp devam ediyorsanız bir sure dinlendirin.1-2 hafta kadar.veya minox uyguladıktan sonra 3 saat sonra yıkayın.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Yeni Üye
    Minoxu bırakmanızı tavsiye ediyorum saç derisiyle ilgili problemleriniz varsa kabuklanma gibi.. bu şikayet için bir cildiye uzmanına gidebilirsiniz kullanacagınız urun gecıcı olucaktır lakin dışarıdan sürekli olarak saç dökülmesine karşı uygulanan ürünlerin gözeneklerin tıkanmasından başka faydası yoktur..Saça dışarıdan uygulama yapılacaksa bu sadece aşırı yağlanma,kabuklanma vs gibi çeşitli rahatsızlıklarla ılgılı olmalıdır.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Minoxidil bende Egzama yapıyor ve deride küçük sulu sivilceler(Parmaklarımda) yapıyor, çok fena kaşınıyorlar. Ama Minoxidili bırakamıyorum. Yoksa kel kalırım. Egzamayı Prednol-A krem ile kontrol altına alıyorum. Saç derisindeki problemi ise profilimde paylaştığım yağ bakımı ile kurtuluyorum. Size de aynasını tavsiye ederim, bir deneyin . Gerçekten çok memnun kaldım bu karışımdan.

Linki http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=2835

Geçmiş olsun.
    Konu Yalova22 tarafından (16.08.2016 Saat 01:41 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxidil bende Egzama yapıyor ve deride küçük sulu sivilceler(Parmaklarımda) yapıyor, çok fena kaşınıyorlar. Ama Minoxidili bırakamıyorum. Yoksa kel kalırım. Egzamayı Prednol-A krem ile kontrol altına alıyorum. Saç derisindeki problemi ise profilimde paylaştığım yağ bakımı ile kurtuluyorum. Size de aynasını tavsiye ederim, bir deneyin derin. Gerçekten çok memnun kaldım bu karışımdan.

Linki http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=2835

Geçmiş olsun.
    Benim kafamda değil de elimde o küçük sulu kabarcıklar oluyor ben anlam veremiyodum neden olduguna ama minox yapıyomus demek ki

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kafamda değil de elimde o küçük sulu kabarcıklar oluyor ben anlam veremiyodum neden olduguna ama minox yapıyomus demek ki
    Benimde kafamda değil, elimde ve parmaklarımda aslında el parmaklarımda. Ufacık sivilceler, seninkiler de çok kötü kaşınıyor mu ve kaşıdıkça ağrı yapıyor mu cildinde?

Minoxidil'in yan etkisi bu. Bir ara bende öyle Egzama yaptı ki, elimde, ayaklarımda, parmaklarımda, aman Allahım ne zor kurtuldum. Ne lanet bir şeymiş o Egzama

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://www.hairlosstalk.com/treatments/rogaine/ yabancı bir saç forumunda propılen glycol yuzunden cogu ksıı mınoksılı bırakmıs yenı Rogaıne foamlarda PPG koymamışlar şikayet uzerıne. alıntıdır
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Sayfa 3/3 İlkİlk 123