Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon
127 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: şampuana diane35

SaçımınDoktoru Üyesi
    Teresan şampuanin içine diane hapları ezerek attım. İyice calkaladim. Aradan birgün geçmesine rağmen hala küçük küçük parçalar gözüküyor. Sanki ilaç sampuanda cozunmuyor. Sizdede boyle mi oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar diane35 şampuanda çözünmüyor. nasıl çözebilirim.

Az miktar suda çöz içine at.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam normal sudamı çözeceğim. Hapları bütünmü atayım yoksa yine ezeyim mi.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam normal sudamı çözeceğim. Hapları bütünmü atayım yoksa yine ezeyim mi.
    Peçeyeyi ıslat dışındaki mavi film eriyecek sanyeler içinde sil gerçi silmesende olur sonra her bir diane için 1 çay kaşığı yeterli olur sanırım su ile erit bir çay bardağında çabuk çözünecek sonra şampuana kat.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peçeyeyi ıslat dışındaki mavi film eriyecek sanyeler içinde sil gerçi silmesende olur sonra her bir diane için 1 çay kaşığı yeterli olur sanırım su ile erit bir çay bardağında çabuk çözünecek sonra şampuana kat.
    hocam, dediğiniz gibi dışını ıslak peçete ile sildim, suya attım, su beyaz bulanık renge döndü ama bir süre bekledikten sonra su berraklaşıp bardağın dibine beyaz tortu birikiyor. bu normalmi. birde şampuana ne kadar hap atmalıyım. mesela 100ml ye kaç adet.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu yapmak için hangi şampuan daha iyidir çözünmesi,taşınması açısından internette bazı kullanıcılarda işe yaramamış hangi şampuanı kullanmalıyız bunun için
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

sebamed kullandım ilk defa saçlarımın hava aldığını hissettim öyle bir ferahlık verdi

Yarım kutu Prozinc şampuana 3 adet diane35 2 adet aldactone attım, bir haftadır kullanıyorum bir yan etki görmedim, saçlarımdaki yağlanma %40 fln azaldı onun dışında olumlu veya olumsuz başka bir etki görmedim.
    İnsan bazen hisseder olacağı bilirsiniz kanıtı yoktur, bu tedavi işe yarar ama bu hormon muhabbeti kafamı öyle kurcalıyor öyle korkutuyor ki sırf bunun yüzünden ne bir anti DHT losyon kullanabiliyorum, ne lipogaine aldım onu kullananabiliyorum ne başka birşey, bakalım eğer korkularımı yenebilirsem bu tedaviyi 2 ay fln sürdürmeyi düşünüyorum..
    Yoksa ya kabulleniş 3 numara devam ya da saç ekimi

Yeni Üye
    arkadaşlar birşey sormak istiyorum diane 35 i normal bir şampuana değilde biotinli bir şampuanla karıştırsak daha iyi olmaz mı ?

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 210111213 SonSon