6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Scalpta kuruluk ve alternatif bir çözüm:zeytinyağı + bal

SaçımınDoktoru Üyesi

Scalpta kuruluk ve alternatif bir çözüm:zeytinyağı + bal

Merhaba arkadaşlar;

kullanmış olduğumuz losyonlardan ki özellikle minox ve dutas saç derisini ciddi kurutmakta,birde dermaroller uygulayınca cilt pul pul oluyor.Ben bal+zeytinyağını buldum alternatif bir çözüm olarak.Zeytinyağını ısıtıp içine bal eritiyorum,saçı yıkamdan önce sürüyorum ,30 dk bekletip yıkıyorum.Cildi nemlendiriyor ve bal ın infomasyon üstüne etikileride mevcut.Haftada 1-2 uygulanabilir benim gibi yoğun tempo çalışanlara fakat bence gün aşırıda mantıklı uraşırım diyen varsa.
    Konu IAN tarafından (06.04.2015 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    sabah akşam min+dut(60ml minox+11avodart)
    akşamları emu+hint yağı
    şampuan:sebamed hergün+konazol haftada 3
    her gece dermoroller

Bu problemi yaşayanlar için güzel bir öneri. Fazla kuruluk deriyi gerip foliküle baskı yapabiliyor bu nedenle bu tip cilde sahip olanlar sevgili ianın tavsiyesini uygulasın şayet bal vs maliyet uygulama konforu gibi sorunu olanlar miracle yi günde bir yapıp akşamına emu oil + hint yağı uygulayabilir bunları tavsiye ediyorum özellikle.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Benim scalpta sacta kuru.Arada bir zeytinyagi uyguluyordum.Denemek lazim sonuclari yazarim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu problemi yaşayanlar için güzel bir öneri. Fazla kuruluk deriyi gerip foliküle baskı yapabiliyor bu nedenle bu tip cilde sahip olanlar sevgili ianın tavsiyesini uygulasın şayet bal vs maliyet uygulama konforu gibi sorunu olanlar miracle yi günde bir yapıp akşamına emu oil + hint yağı uygulayabilir bunları tavsiye ediyorum özellikle.
    üStad ;

emu oil harika gerçekten,saçıda yumuşatıyor,tavsiyen üzerine watsons tan aldım castor oil ile birlikte,3 gündür kullanıyorum fakat saçları cidden yumuşatıyor.Ben faydası oalcağınıda düşünüyorum yeni saç oluşumu için,senin araştırmalarında pge2 tetikleyici demiştin yanılmıyorsam.
    sabah akşam miracle(100ml elseve-1kutu aldactone+13 tablet diane+20ml allerset )
    akşamları emu+hint yağı
    her gece dermoroller

Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üStad ;

emu oil harika gerçekten,saçıda yumuşatıyor,tavsiyen üzerine watsons tan aldım castor oil ile birlikte,3 gündür kullanıyorum fakat saçları cidden yumuşatıyor.Ben faydası oalcağınıda düşünüyorum yeni saç oluşumu için,senin araştırmalarında pge2 tetikleyici demiştin yanılmıyorsam.
    Evet bu konuda da bir iki şey paylaşacağım. Hint yağı sürülen farelerde düşük oluşmul bazılarında bildiğiniz gibi pge1 pge2 ovulasyon başlatıcı ve peristaltik hareketlerle doğum başlatıcı özellikleri var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu konuda da bir iki şey paylaşacağım. Hint yağı sürülen farelerde düşük oluşmul bazılarında bildiğiniz gibi pge1 pge2 ovulasyon başlatıcı ve peristaltik hareketlerle doğum başlatıcı özellikleri var.
    kesinlikle destek için güzel bir çalışma olur.argan-emu çok popüler bu ara fakat hint yağı fark yarattı.

emu zaten fiyatından da ben varım diyor,20ml 20 tl ki bence iyi bir fiyat.tr de üretilemiyor diye biliyorum ben.
    akşamları emu+hint yağı
    her gece dermoroller