Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
104 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Jojoba Yağına %3 Nane Yağı katarak Saç Çıkartmak

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bunu kafaya sürsek etki eder mi acaba )) güzel bir ürun. Keşke daha çok yağ ve ekstre etkenli krem yapsalar

https://m.vitaminler.com/urun/cosako...el-100-ml-7495
    İçerik güzel görünüyor dostum denenebilir destek tedavi olarak.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=Sartre;71945]Hocam bunu kafaya sürsek etki eder mi acaba )) güzel bir ürun. Keşke daha çok yağ ve ekstre etkenli krem yapsalar

Bildiğim kadarıyla Ocean markası Orzax'a bağlı, yani içerikler kesin kalitelidir
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bunu kafaya sürsek etki eder mi acaba )) güzel bir ürun. Keşke daha çok yağ ve ekstre etkenli krem yapsalar

Dikkatli olmakta fayda olabilir. Yakici etkiden soz ediliyor. Agri icin oluşturulmuş bir merhem muhtemelen. İceriginde cok fazla yag cesidi olan urunleri sac icin olumlu bulmuyorum. Folikullerin nasil tepki vereceğini bilmiyoruz. İçerisindeki etkenler baska bir alerjiyi tetikleyebilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkatli olmakta fayda olabilir. Yakici etkiden soz ediliyor. Agri icin oluşturulmuş bir merhem muhtemelen. İceriginde cok fazla yag cesidi olan urunleri sac icin olumlu bulmuyorum. Folikullerin nasil tepki vereceğini bilmiyoruz. İçerisindeki etkenler baska bir alerjiyi tetikleyebilir.
    Kireçlenme ve kıkırdaklar için kullanılıyor bu krem. Yagların da saça zararı söz konusu bile değil. Düzenli 10 15 yağ karışımını kullanan bir insands scalp problemleri %60 70 azalır bana kalırsa. Antiflamatuardan antioksidana envai ceşit yağ var.

Bu karısımlara magnezyum yağı da katsak nasıl olur. Formda magnezyum yağı kullanmaya başlayanlar vardı fayda etti mi acaba onlara?

hint-jojoba-biberiye-kabak çekirdeği-nane gibi yağları kullanırsak nasıl etki eder? vitamin ampülleriyle

bunları rasgele karıştırabilirmiyiz

Olumlu sonuç alınabilir lakin buradaki çoğu insanın durumu bunlarla geçiştirilebilecek kadar az düzeyde değil, yan destek olarak kullanılabilir ne yazık ki tek başına çoğu kişiyi idare edemez.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Konuyu hortlatacağım ama kullanan ve sonuç alan var mı?

Sene 2020'ye gireceğiz hala dönüş yapan yoktur.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kamisama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olumlu sonuç alınabilir lakin buradaki çoğu insanın durumu bunlarla geçiştirilebilecek kadar az düzeyde değil, yan destek olarak kullanılabilir ne yazık ki tek başına çoğu kişiyi idare edemez.
    ne güzel yazmışsın be çinli amca
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon