Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: En Güçlü Antiandrojenler (Saç Dökülmesi)

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlginçtir ki dere otu saçada benzemektedir tamam belki biraz retorik bir benzetme olabilir ama belki bişeyler vardır. bi de ceviz beyin için en yararlı yiyeceklerden biri olarak geçiyor bu benzetmelere inanan biriyim
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sagopa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginçtir ki dere otu saçada benzemektedir tamam belki biraz retorik bir benzetme olabilir ama belki bişeyler vardır. bi de ceviz beyin için en yararlı yiyeceklerden biri olarak geçiyor bu benzetmelere inanan biriyim
    Bu bütüncül bakış açıları yanıltmıyor hocam yoksa ayrıntıda boğulup kalıyor insanoğlu, dediğiniz gibi ceviz içi birebir beyin,dış kabukları aynı kafatası ve içindeki zarı birebir troid şekli ve maranki nin trioid kürü tarifi var ceviz içi zarıyla yapılan uyuglayıp iyileşenlerin hikayeleri var, trioid çok küçük ama işlevi çok büyük bir organımız.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bütüncül bakış açıları yanıltmıyor hocam yoksa ayrıntıda boğulup kalıyor insanoğlu, dediğiniz gibi ceviz içi birebir beyin,dış kabukları aynı kafatası ve içindeki zarı birebir troid şekli ve maranki nin trioid kürü tarifi var ceviz içi zarıyla yapılan uyuglayıp iyileşenlerin hikayeleri var, trioid çok küçük ama işlevi çok büyük bir organımız.
    Hocam Maranki'ye hiç güvenemiyorum adam daha kostik ne onu bilmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam mail kutunuzu boşaltabilir misiniz dolu görünüyor

Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Maranki'ye hiç güvenemiyorum adam daha kostik ne onu bilmiyor.
    Hocam bir insan bütünüyle doğru şeyler konuşmaz bütünüyle de yanlış şeyler konuşmaz, mesela benim baba şimdi kronik romatoid artirid hastası, bitkisel tedavisine başladık o ayrı ama bu konunun güya uzmanları olan dr lar ne yapıyor veriyorlar kortizonu ve bağışıklık baskılayıcı ilaçları peki hastalık tedavi oluyor mu hayır, zamanla hasta ilaçlara daha geç cevap vermeye başlıyor bu sefer daha ağır yanetkili ilaçlar vs kısır döngü ve ardından ya k.ciğer yetmezliğ ya da böbrek yetmezliği hastanın yanına kar kalıyor bunu dr.lar bilmiyor mu biliyor ve bilerek yapıyorlar ama biz hastalandığımızda hastaneye koşuyoruz hiçbir dr a güvenmiyorum hastaneye gitmiyorum demiyoruz bu örnekleri niye anlattım marankiyle ilgili verdiğiniz örnek nedir bilmiyorum ama bu ceviz iç zarının tiroidi tedavi etmeyeceği en azından etmese bile insanda herhangi bir yanetki bırakacağı anlamına gelmiyor.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Hocam bir insan bütünüyle doğru şeyler konuşmaz bütünüyle de yanlış şeyler konuşmaz, mesela benim baba şimdi kronik romatoid artirid hastası, bitkisel tedavisine başladık o ayrı ama bu konunun güya uzmanları olan dr lar ne yapıyor veriyorlar kortizonu ve bağışıklık baskılayıcı ilaçları peki hastalık tedavi oluyor mu hayır, zamanla hasta ilaçlara daha geç cevap vermeye başlıyor bu sefer daha ağır yanetkili ilaçlar vs kısır döngü ve ardından ya k.ciğer yetmezliğ ya da böbrek yetmezliği hastanın yanına kar kalıyor bunu dr.lar bilmiyor mu biliyor ve bilerek yapıyorlar ama biz hastalandığımızda hastaneye koşuyoruz hiçbir dr a güvenmiyorum hastaneye gitmiyorum demiyoruz bu örnekleri niye anlattım marankiyle ilgili verdiğiniz örnek nedir bilmiyorum ama bu ceviz iç zarının tiroidi tedavi etmeyeceği en azından etmese bile insanda herhangi bir yanetki bırakacağı anlamına gelmiyor.
    NOT:Burada Marankiyi vs savunur pozisyona düşmek hoşuma gitmiyor ama mantık hatasını da düzeltmek zorundayım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genemi fare çalismasi gerci deri otu kimyasal deil bakalim yuksek dozda bitki exterleri ise yarar ama abd izin vermiyor daha dogrusu lobiler
    fare degil direk enzimler üzerinden organ kültürleri üzerinde çalıştı hoca incir yaprağı çalışması uluslar arası dergide yayınladı dere otu ve incir yaprağı ilerde gündem olur

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı exfobis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fare degil direk enzimler üzerinden organ kültürleri üzerinde çalıştı hoca incir yaprağı çalışması uluslar arası dergide yayınladı dere otu ve incir yaprağı ilerde gündem olur
    güzel bu iyi dere otu troid için bire bir dht ilginç olacak ne zaman geliyor çalışması oranı bilsek hapları var zaten dere otunun
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream

İncir meyvesi ve yaprağı,zeytin meyvesi ve yaprağı aynı şekilde hurma meyve ve yaprağı ve üzerlik tohumu hala üzerinde hakettiği bilimsel çalışmalar yapılmamış pekçok rahatsızlığın şifası olabilecek bitki ve meyveler.

hocam siz hiç nane yağını denediniz mi ? Deneylerde minoxilden daha iyi sonuç elde edilmiş acaba miracle losyonun içine katsak %3 oranında bir sonuç alırmıyız

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon