Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
47 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Tepedeki Saçlara Söylüyorum! Çıkacaksınız! -5 Aylık Tedavi Fotoğraflarımla-

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim toppikle diplerde tikanma dokulme artisi falan yapacak kadar agir maddeler yok heralde degil mi. Fixplant i toppike gore neden elediniz bende almayi dusunuyorum da
    Olmadığını söylüyorlar, bilmiyorum. Açıkçası eczanede o markayı gördüm o yüzden aldım hepsi buydu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dostum çok sevindim darısı gerçekten kapanmış bir saça inşallah.şu agresiftedavinden bikaç kimyasal çıkartıp dene biraz da bence. Toppik özgüvenimi yükseltir eminim. Fakat gereksiz şekilde sürme bence havasız kalmasın saçlar sürekli.

Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum çok sevindim darısı gerçekten kapanmış bir saça inşallah.şu agresiftedavinden bikaç kimyasal çıkartıp dene biraz da bence. Toppik özgüvenimi yükseltir eminim. Fakat gereksiz şekilde sürme bence havasız kalmasın saçlar sürekli.
    Haftada 1-2 kez kullanacağım zaten. Tavsiyen için teşekkür ederim. Miracle Losyonu son kez bu kadar kapsamlı hazırlıyorum, baktım olmuyor azaltacağım zaten.

Cellagance Losyona başlamadan önce fotoğraflamak istedim son durumu. Her ay güncelleyeceğim.

Finasterid 1,5 ay kullandıktan sonra durum bu, tedavilere Cellagance ekliyorum. Her gün birer kere üç losyonu uygulamayı planlıyorum. Miracle, Minox(Retionik+Dut), Cellagance. Finasterid+Medobiocomplex ve diğer ek tedaviler aynen devam edecek.

Sağ Şakak; (Finasterid sivilceleri acayip çıkıyor, iltihaplı kocaman ve ağrı yapan, bu iyiye mi kötüye mi işaret bilmiyorum.)

Sol Şakak; (Sol taraf her zamanki gibi daha iyi durumda.)

Tepeyi ise farklı açılardan çekmeye gayret ettim.

Şimdilik diyeceklerim hepsi bu, haydi bakalım bastır Cellangance!

Abi bende bu finasterid bir bende mi sivilce yapıyor diyordum abi bence saçların çok güzel cellegance tepeyi çözer diye düşünüyorum

Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bende bu finasterid bir bende mi sivilce yapıyor diyordum abi bence saçların çok güzel cellegance tepeyi çözer diye düşünüyorum
    Ah Ceri.. O sivilceler neymiş öyle. Baya baya iltihaplı. Ergenlikte hiç çıkmayan sivilcelerden türüyor başıma. Şimdilik retionik ile idare ediyorum. Acnelyse sürüyorum. Ayrıca sana da tavsiye edebileceğim; sabahları sebamed likid, sonra gülsuyu ile de elimden geldiğince kurutmaya çalışıyorum.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah Ceri.. O sivilceler neymiş öyle. Baya baya iltihaplı. Ergenlikte hiç çıkmayan sivilcelerden türüyor başıma. Şimdilik retionik ile idare ediyorum. Acnelyse sürüyorum. Ayrıca sana da tavsiye edebileceğim; sabahları sebamed likid, sonra gülsuyu ile de elimden geldiğince kurutmaya çalışıyorum.
    Evet hocam haklısın sabah kalktığımda yüzümde fena bir yağlanma ile uyaniyorum bu rahatsız edici dediğin gibi sivilceler de oluyor bir de benim sadece yüzümde değil sırtımda da çıkıyor bende imex diye bir krem uyguluyorum önerilerini de uygulayacağım hocam

Alıntı Ceri96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hocam haklısın sabah kalktığımda yüzümde fena bir yağlanma ile uyaniyorum bu rahatsız edici dediğin gibi sivilceler de oluyor bir de benim sadece yüzümde değil sırtımda da çıkıyor bende imex diye bir krem uyguluyorum önerilerini de uygulayacağım hocam
    Evet ne yazık ki omuz ve sırtımda da başladı. Çıban gibi Sağ ol Ceri bende senin önerini uygulayacağım, bakayım kurtulalım da şu sivilcelerden.

Bakalım hocam Böyle tedavinin üzerine gerçekten cellagance in ne kadar etkili olabileceğinin öğrenilmesi için güzel bir fırsat hepimiz için , güncellemeleri dört gözle bekliyoruz

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pips fotolar sana ait dimi
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon