Sayfa 46/75 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
743 sonuçtan 451 ile 460 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

Kesinlikle katılıyorum daha önce belirtmiştim deri inflamasyon öncesi sonrası skleroz vb durumlara göre incelir kalınlaşır hiç bir önemi yok önemli olan tek nokta esnekliğinin korunabilmesidir. Ufak bir örnek favori bölgesindeki deriye bakın incedir ancak ele gelir elastiktir yada ense kalındır ama saçlıdır ancak elastiktir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yarasa duruşu yarar sağlar mı? ben masaja başladığımdan beri tam yarasa duruşu adamın yüzünü gözünü şişiriyor ama ben yatağa uzanıp kafamı aşağıya sarkıtarak masaj yapıyorum. Kafama kan hücumunu hissediyorum zaten de saç derisine de etkisi olur diye düşünüyorum. Ne dersiniz?
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Şakakları kanlandırmak için kupa çekilebilir.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum daha önce belirtmiştim deri inflamasyon öncesi sonrası skleroz vb durumlara göre incelir kalınlaşır hiç bir önemi yok önemli olan tek nokta esnekliğinin korunabilmesidir. Ufak bir örnek favori bölgesindeki deriye bakın incedir ancak ele gelir elastiktir yada ense kalındır ama saçlıdır ancak elastiktir.
    Bunu bırakma masaj da yap sadece bu yaptığının bile farkını 1 ayda göreceksin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

beyler vucut geliştirme yapıyorum, diyetimde yüksek protein içermesi sebebiyle günlük 300 gr lor peyniri de var.
    bu saçlar üzerinde olumsuz etki yapıyor mu ? vucuttaki kalsiyum oranımı ölçtürmeli miyim

beyler vucut geliştirme yapıyorum, diyetimde yüksek protein içermesi sebebiyle günlük 300 gr lor peyniri de var.
    bu saçlar üzerinde olumsuz etki yapıyor mu ? vucuttaki kalsiyum oranımı ölçtürmeli miyim

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık olarak 1 yıldır fitness ile uğraşıyorum. Her hangi bir ters etkisini görmedim hatta spor yapınca daha fazla kan gittiği için faydası olduğunu düşünüyorum. Supplement olarak steroid hariç istediğin ürünü kullanabilirsin. Kreatininde dht yi arttırdığını filan söylüyorlar ama şu an 15 gündür kullanıyorum şu an bir değişim görmedim.

çağlar sorum o değildi ama sağol yinede

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çağlar sorum o değildi ama sağol yinede
    lor peyniride sıkıntı yaratmaz. yani yüksek proteinin saça ters bir etkisi yok. sende sağol

tam ifade edememişim, aslında yüksek miktarda kalsiyum almamın, saçlar üzerinde olumsuz etkisini yaşıyor olabilir miyim, onu sormak istemiştim. son 1 yıldır haftada yaklaşık 2 kg lor peyniri tüketiyorum

Sayfa 46/75 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon