743 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

Hybrid View

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Limon-sarımsak iksirinin mucidi ruslar kalp-damar hastalıklarının tadavisi için geliştirdikleri bir yöntem ama bu iksiri kullanırken mideye dikkat derim eğer herhangi bir sıkıntı olursa meyan kökünü kullanabilirsiniz,bu arada özellikle Almanyada kalp-damar sağlığı için insanlara bizzat doktorlar tarafından reçete edilen bitkisel drog alıç ürünleri ben de bilindiği gibi bunun sirkesini kullanıyorum son iki yıldır.
    Teşekkürler Kazakcemil. Hemen araştıracağım bitkisel drog alıç ürünlerini. Dediğin gibi mideye dikkat etmek lazım. Ama bak sana bir şey söyleyeceğim. Sirke kullanıyorum demişsin ya.

Şimdi ben, bu iksiri yaparken fazla gelen sarmısakları annem elma sirkesine koydu kavanoza. Ben sarmısağın turşusunu çok severim. Kıtır kıtır oluyor. Her neyse.

Bu limon kürünü yapıyorum ama; arada bir de dolaptan (genellikle yamekten sonra) o sirkeli kavanozu çıkarıp bir yemek kaşığına aldığım tek bir tane sarmısak yutuyorum, ama dikkat, sirkesiyle birlikte, Ve ne oluyor biliyor musun hocam? İçim cayır cayır yanıyor önce. Dayanılmaz bir şey!

Ama dikkat buyurun. 5dk geçiyor geçmiyor bir rahatlama, bir zindelik, bir güzellik anlatamam...

Paylaşmak istedim. Saygılar..
    Minox(sabah-akşam)
    Loreal Serioxyl -Gün aşırı

Bitkisel yağ karışımları (haftada 2/3 kez)
    Dermarol kullanımı (her gün)

B12+ Xpecia + Biotin (günde birer tablet)

şampuan: Fiyto sarmısak özlü, ve 3d men, dönüşümlü.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kazablanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Kazakcemil. Hemen araştıracağım bitkisel drog alıç ürünlerini. Dediğin gibi mideye dikkat etmek lazım. Ama bak sana bir şey söyleyeceğim. Sirke kullanıyorum demişsin ya.

Şimdi ben, bu iksiri yaparken fazla gelen sarmısakları annem elma sirkesine koydu kavanoza. Ben sarmısağın turşusunu çok severim. Kıtır kıtır oluyor. Her neyse.

Bu limon kürünü yapıyorum ama; arada bir de dolaptan (genellikle yamekten sonra) o sirkeli kavanozu çıkarıp bir yemek kaşığına aldığım tek bir tane sarmısak yutuyorum, ama dikkat, sirkesiyle birlikte, Ve ne oluyor biliyor musun hocam? İçim cayır cayır yanıyor önce. Dayanılmaz bir şey!

Ama dikkat buyurun. 5dk geçiyor geçmiyor bir rahatlama, bir zindelik, bir güzellik anlatamam...

Paylaşmak istedim. Saygılar..
    Ben sirkeyi saf halde tüketmiyorum hocam en az 1e 50 oranında seyrelterek kullanıyorum,bir de szideki sirke market mi ev yapımı market sirkeleri çok hızlı fermantasyona tabi tutuluyor daoğal fermante değil anlayacağın.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi