Sayfa 5/75 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon
743 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bi gün filozof, bi gün kenpachi. Başka bir gün başka birinin IP'siyle aynı çıkarsam şaşırmayın. Bu forumda birçok kişi beni tanır. Hiç mi önceki ilişkilerimizin hatırı yoktu? Hiç mi bana güveniniz yoktu? Yazılarınız çok yaralayıcı oldu. İnsanlara bu kadar güvensiz olmamalı. Neyse..
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özgür85'in IP'sinin 2 kişiyle aynı çıkmasının Vbulletin'in hatalı olmasıyla falan alakası yok değerli üyeler. Kimse yanlış yönlendirilmesin birileri tarafından. Yani şüpheler yersiz değil. İlerleyen zamanlarda netleşecektir. Önemsiz bir konu.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Senden de bu beklenir.. Birkac post onceki yazilara baktin mi? Kenpachi ozgur'u tanimiyorum diyor. Ilerleyen zamanlarda bana suizaninin hesabini vereceksin.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vbulletin veya her neyse. Ip gosteren programiniz bazen yanlis gosteriyor. Bu da belki de benim Vinm kullaniyor olmamdan kaynaklaniyor. Program benim vinn'in ip'sini taniyamayip baska birininkiyle eslestiriyor olabilir.

Kenpachi beni tanimadigini az once soyledi.

Anl var ya sen tam bir suizan ornegisin. Suizan haramdir, kul hakkina girer. Hakkimi nasil odeyeceksin? Neyse sana gore hakka falan girdigin yok

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vbulletin veya her neyse. Ip gosteren programiniz bazen yanlis gosteriyor. Bu da belki de benim Vinm kullaniyor olmamdan kaynaklaniyor. Program benim vinn'in ip'sini taniyamayip baska birininkiyle eslestiriyor olabilir.

Anl var ya sen tam bir suizan ornegisin. Suizan haramdir, kul hakkina girer. Hakkimi nasil odeyeceksin? Neyse sana gore hakka falan girdigin yok
    ve özgür sahalara döneeeer...

özgür senin söyleyeceklerin varsa buradakilerinde söyleyecekleri var değil mi ? sen hep ama hep kendi açından bakıyorsun... ben dünden beri nerede yaşadığını bildiğim arkadaşların ip'lerine bakıyorum konumlarını izliyorum hepside doğru çıkıyor ama boşverelim biz bunu sadece özgüre inanalım sistem hatası diyelim sorgulamayalım bu mudur beklentin ?

şimdi senin bunada verecek cevabın var ama ben sırf ortam tekrar gerilmesin diye sana cevap vermeyeceğim bence sende uzatma tekrar bu konuyu bak en ortalamasını söylüyorum senin 1 söyeyeceğin varsa buradakilerinde 1 söyleyeceği vardır...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nomore, anl ve diger suizanda devam edenler. Siz topragin altina girin,, orda size dogrusunu soyleyecekler siz hiç merak etmeyin. Allahü teala biliyor. Benim gonlum cok rahat. Ama siz inat, kibir ve suizaninizin cezasini goreceksiniz..

Yeni Üye
    Kişiye özel hata olmaz arkadaşlar bir hata olursa bütün sistemde olur herkesin ip bilgilerinde olur.

O toprağın altı olmayacak olsa ne adilikler olacak bir o tutuyor müslümanı değil mi ? Yapanlarda bir inanıyor bir şüphe ediyor ondandır. Haa birde avrupa amerika filan var onlar heralde evliya...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve özgür sahalara döneeeer...

özgür senin söyleyeceklerin varsa buradakilerinde söyleyecekleri var değil mi ? sen hep ama hep kendi açından bakıyorsun... ben dünden beri nerede yaşadığını bildiğim arkadaşların ip'lerine bakıyorum konumlarını izliyorum hepside doğru çıkıyor ama boşverelim biz bunu sadece özgüre inanalım sistem hatası diyelim sorgulamayalım bu mudur beklentin ?

şimdi senin bunada verecek cevabın var ama ben sırf ortam tekrar gerilmesin diye sana cevap vermeyeceğim bence sende uzatma tekrar bu konuyu bak en ortalamasını söylüyorum senin 1 söyeyeceğin varsa buradakilerinde 1 söyleyeceği vardır...
    Reis benim ip adresimden bulunduğum yere baktim mi..cok acayip görünebilir. Nahçıvan Ermenistan ve Iran bunlardan biri görünebilir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Emin ol herkes haksız olmayı dilerdi en başta ben.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 5/75 İlkİlk ... 345671555 ... SonSon