Sayfa 3/75 İlkİlk 123451353 ... SonSon
743 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

SaçımınDoktoru Üyesi
    ergenlikle birlikte saçta zayıflama ve kıllarda gelişme olması olayın hormonal oldugunun göstergesi

Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ergenlikle birlikte saçta zayıflama ve kıllarda gelişme olması olayın hormonal oldugunun göstergesi
    kenpachi özgürle aynı ipdesin sana sağ şakağını çekip atabilir misin demiştim yapabilir misin ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesi yada eski gürlüğün azalması sakal ve kılların artmasıyla başladı değil mi ? en azında yakın zamanlar.
    Hocam bende ayni senaryo.Sakallarim cok kalinlasti,bilhassa cene ucunda cok kalin sakallar cikmaya basladi,kulaklarimda omuzlarimda,ayni anda tabiki sac dökülmesi..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ancak bu is dhtyi bloke edince oluyor 4 dianem vardi ve 3 gundur oral aliyordum ilk 2 gun bi fyda etmedi ancak bu gun dokulme 5-10 tel bile yok bnce bu isin tedavisi var ancak kozmetik dunyasinin çarkının dönmesi icin bizi ve paramizi kullaniyolr mesele minoxil nye /5 koyuyor etkenini sisesinin icine dha fzla koysa belki daha iyi etki alacz anck bu seklde bizi oyaliyolr gecici ve surekli tedavilerle bizi resmen dolandiriyorlr bakiyorum her bokun ustunde sac dokulmesine karsi etkili yaziyor . Hersey insanoglu icin diyolar ya hani yalan arkdslar hersy para icin

Moderatör
    O donemden itibaren libidom 2-3 katina cikti.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Üye
    Yer
    Yurtdisi
    bu is sadece dht ve androjenleri bloke etmeyle olmaz.Gecen tv de kel bi travesti gördüm,ki bunlar dianenin alasini aliyor,etkili olsaydi onlardada etki ederdi.Tabi cogunun saci gürlesiyor ama kel olanlarda var.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sac dökülmesi biyolojisinin bilim adamları bile henuz bulamadı tam hergun gazetede aaa sac dibindeki yag hucresi sacı buyutuyomus aaa sorun dht işim aaa pgd2 kel erkeklerde cok bulunmus sorun buymus henuz bilimin bulduguna tam anlamıyla puzzle tamamladıgına inanmıyorum o ayrı konu
    Konu bendeniz tarafından (03.04.2015 Saat 18:05 ) değiştirilmiştir.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sakallanma başladı frontal seyrekleşti 4 5 sene o şekilde kaldı sonra sakal kalitem arttı ve pazu arkalarında ve göğüste kıllanma 2 3 tık arttı hemen akabinde vertex ve genelinde seyrelme başladı benim tesbitimde bu
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bn bizzat kendi yasadgm ve yasamkta oldugm bi olayi daha birlikte aydinlatalim diyorum arkdslar malum sac yaglyken dha fzla dokulme kasnti vb oluyr. Ancak temiz sacima sapka taktgmda saclarm cigrndan cikiuor ve resmen dht deliriyor sacm yaglyken olan etkinin aynisi oluyr kasnti aci saclarmin öldugunu hissediyorum arkdslar .Sizce neden dht deliriyor ? Havasz ortamda etkisi dha yuksek olabilirmi ? Ve ayni sey sivilcelerimin sac olmasi greken yerde cktgndada oluyr vede sacm terlediginde

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kenpachi özgürle aynı ipdesin sana sağ şakağını çekip atabilir misin demiştim yapabilir misin ?
    Miracle ustteki yazm hakknda fikrin var mi?

Sayfa 3/75 İlkİlk 123451353 ... SonSon