Sayfa 2/75 İlkİlk 12341252 ... SonSon
743 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Dökülmesi Biyokimyası

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sarap sac doker diye bi kanımı var ? Ulan dedemin bile bnden dha saglkli saci var her bokun genetigyle biz insanoglu oynamadk mi ? Yedklermiz ne kdr kaliteli saniyorsunz tamm dokulmeler genetik ancak bu surecin 30 lu 40 li yaslarda baslamasi gercek genetiktir bu sureci biz insan oglu 18 e kdr indirdik bu normal degl arkdslar kabullenelim.

Alıntı Crixus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnce yediklerimiz cok bozuldu mesele bu arkdslar dhtnin saca zarar vermemesini saglayan bi madde var ancak onu bulamiyoruz gibime geliyr 14 yasnda grdigm ergenlkte ilk iki sne sknti olmadi ve snra 16 yasmda sdece yaglanma ypmya bsladi sonra zarar vermeye basladi ? Dht nin saca zarar vermesi icin yaslanmamiz gerekiyor normalde olmasi gereken bu bakn 1900 lu yilllarn futbolcularna kel yok ancak bu yillarda dokulme 17-18 yasina kdr dustu
    Evet o madde bir tane değil birden fazla onlar hücre içindeki dna transkripsiyonu sonrası salınınan pgd2 kaspaslar vs vs.... şemalar gelecek yakında.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sarap sac doker diye bi kanımı var ? Ulan dedemin bile bnden dha saglkli saci var her bokun genetigyle biz insanoglu oynamadk mi ? Yedklermiz ne kdr kaliteli saniyorsunz tamm dokulmeler genetik ancak bu surecin 30 lu 40 li yaslarda baslamasi gercek genetiktir bu sureci biz insan oglu 18 e kdr indirdik bu normal degl arkdslar kabullenelim.
    Crixus saçların dökülmeye başladığından beri vücut kıllarında kalınlaşma arttı mı dikkatini çekti mi böyle bir gelişme ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Ama herşeye rağmen neden daha belli bir yaştan sonra androjenler kıl fölikülünde öl emri anlamında fermanlar yazdırıyor neden mesajlarında artık "bu mesajı alanı öldürün" yazmaya başlıyor ? Ve peki neden vücut kıllarında tam tersi "bu mesajı alanı yedirin için ve büyütün" yazmaya başlıyor ? İşin vücut kıları kısmını sakın unutmayın çünkü neden saçlar etkilenmeye başlıyor diyoruz ama aynı süreçte vücut kıllarıda etkilnemeye başlıyor...

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Crixus saçların dökülmeye başladığından beri vücut kıllarında kalınlaşma arttı mı dikkatini çekti mi böyle bir gelişme ?
    Benim sakallarim tamamlandi.Vucudum killa doldu ama artis durdu sabit kaldi dokulmede ona nazaran cok yavaş.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sakallarim tamamlandi.Vucudum killa doldu ama artis durdu sabit kaldi dokulmede ona nazaran cok yavaş.
    Saç dökülmesi yada eski gürlüğün azalması sakal ve kılların artmasıyla başladı değil mi ? en azında yakın zamanlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet hocam gobk deligmn altndan gogslermn etrafndan omzumda bile var tek tuk ve sacimdan dha gucluleri var kollarmdada arts var

Moderatör
    Saç dökülmesi yada eski gürlüğün azalması sakal ve kılların artmasıyla başladı değil mi ? en azında yakın zamanlar.
    Ayni günlerde diyebilirim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün tedavimde 4,5 ay olda saçımda olağanca çıkan minik tüylerden neredeyse 20-30 arası dökülme yaşadım. 2 gün losyona ara verdim sanırım bu 2 günlük bir şey olamaz. acaba saçlarım döngüde mi yerine daha sağlıklıları mı geliyor ? losyonla ve min+dut kullanarak bu süreçte benzer durum yaşayan var mı ?
    1 - Sabah - Akşam En az 7-8 sıkım Miracle Losyon ( 100 ml. 2 Kutu Aldactone , 2 Kutu Diane 35 , 1 adet Dekort ampül , 1 Adet Alerset damla )

2 - Min +Dut losyon en az 5 sıkım , Akşamları.

3 - Azalderm Krem + Ketoral Krem Sabahları tüm saçsız ve seyrek bölgeye.

4 - Derma Roller Haftada en az 2 defa.

5 - Nazoral Şampuan haftada 2 defa + Kükürtlü sabun her yıkamada.

6- Medobiotin genelde gün aşırı 1 adet "5mg".

Evet hocam gobk deligmn altndan gogslermn etrafndan omzumda bile var tek tuk ve sacimdan dha gucluleri var kollarmdada arts var
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni günlerde diyebilirim.
    Neler oluyor o zaman ? neden aynı zamanda ve tam tersi ? bu süreçte sadece kıllar mı etkileniyor ? hayır! cinsel organlarda gelişiyor kapasiteleri ve hacimleri artıyor bu süreçte bir şey var o yapıyor demek yalancılık çünkü o şey tekse herşeyi etkiliyor ve onu engellemek herşeyi mahfedebilir... Cevaplar bu sorularda saklı ve yinede umutlar tükenmemeli çünkü,

Sayfa 2/75 İlkİlk 12341252 ... SonSon