Sayfa 16/19 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
181 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: Isırgan, Yakı otu ve Lavantalı Dökülme Durdurucu Losyon

Yeni Üye
    Alıntı ardat7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlıyorum bugun bu losyona ama alkolsuz bakalım hayırlısı aktardan gittim aldım baktım hepsi tarifteki gibi arada tek tük pempe vs var iyi oldu buna sevindim bakalım
    Sonuçlarını yazarsın kardeşim inşAllah faydalı olur

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazacağım dostum takipte kal

Alıntı Berk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada ısırganın kaynatıp içtim tadı çok hoş değil ama faydası olabilir diyorlar

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmetk254 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birşey soracağım piyasada çin melek otu satan bir yer varmı ? onuda katsak losyona etkisi atar diye düşünüyorum
    Bende çok merak ediyorum o otu çok önemli bir dht blocker

Ya hocam bu losyonu hazirladim gunde birkaç fis sikip saca yediriyorum boylemi yapcaz yoksa banyodan once falan mi tam bi yapimini anlatmamissiniz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ardat7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya hocam bu losyonu hazirladim gunde birkaç fis sikip saca yediriyorum boylemi yapcaz yoksa banyodan once falan mi tam bi yapimini anlatmamissiniz
    Sabah aksam uygula yada sadece aksamlari yatmadan once uygula.gunluk demleme yap eger vaktin yoksa 5 gunluk hazirla buzdolabinda cam sisede agzi kapali sekilde muhafaza et havayla temas etmesin

Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah aksam uygula yada sadece aksamlari yatmadan once uygula.gunluk demleme yap eger vaktin yoksa 5 gunluk hazirla buzdolabinda cam sisede agzi kapali sekilde muhafaza et havayla temas etmesin
    He ben sırf sabah yapıyordum 5 günlük hazırladım fısfıs şişesinde bekliyor demek bundan sonra cam şişede bekleteyim bari

Güncelleme | Genelde pc başında vakit geçiriyorum idmanlarımın dışında,saçım 3 numara oldugundan dolayı tam bir resim çekmedim lakin masam beyaz oldugundan dolayı dökülen cansız saçlarımı çok rahat görüyordum ve bu losyona başlamadan önce aşırı şekilde görüyordum dökülmeleri he tamamiyle kestimi kısmen tam olarak durmadı fakat günde 100 küsür tel dökülmesi doğal oldugundan dolayı bende o kadar döküldügünü düşünüyorum eskisine göre çok daha iyi yani saç çıkarttımı bende ? şuan birşey diyemem ama saç çıkartması değil durdurmayı kesmesi önemli en azından ergenlikten çıkana kadar dhtyi baskılaması ve şuan başarılı oldugunu söyleyebilirim özellikle bu losyonu ilk hazırladıgımda masajla yedirirken elime nerdeyse 7-8 tane saç gelirdi fakat şimdi masajda yedirirken hiç rastlamıyorum neredeyse çok çok nadir ayrı olarak yakı+nane çayı içiyorum hergün kesintisiz yakı otu araştırdıgıma göre cidden çok iyi bir dht blockermış devam edeceğim başlamak isteyen arkadaşlara öneririm fakat ben alkol kullanmadım bulamadım ve yıpratıgını söyleyen oldu(alkol ile birlikte kullanınca) o yüzden o topa hiç girmedim ayrıca nane yağı ve bemiks evigen bepanthen kullanmayı düşünüyorum bunun yanı sıra bundan sonrada bir gün bu losyona ara verip yıkanacagım vakitlerde zeytinyağını saçımı yedirip (30 dakika) bekledikten sonra yedirmeyi düşünüyorum bitkisellerin dökme kırma gibi etkisi olcagınıda sanmıyorum çekinmeye gerek yok içinde kimyasal şeyler olmadıgı sürece zaten ergenlikten çıktıktan sonra miracleye başlayabilirim veya başka şeylere iyi forumlar

hala kullanan ve etkili diyen var mı arkadaşlar?

ben 15 gündür kazıttığım kafaya ısırgan otu suyu ile yıkıyorum
    1-2 gündür it gibi kaşınıyorum
    sizce normal mi yoksa alarji felan mı yaptı

Sayfa 16/19 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon