Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
153 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bazı üyeler

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    333 e buradan çağrım. Bir twitter hesabı oluştur ve bütün paylaşımını yap. Forum dışı bir ortam kimse silemez veya engelleyemez. Tayyip bile başa çıkamadı twitterla orda gelir inceleriz.
    Evet bende tavsiye ediyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak guzel kardes kimsenin at oynattigi caninin istedigini banladigi falan yok lutfen cumlelerine dikkat. Kim silmiş, konun kaç sayfaydi, silindigine emin misin?

Ayrica özgür85'li bey, siz dün akşam ve gece hiç foruma giriş yapmadiniz, simdi gelmiş 333 konusuna dank diye girisiyorsunuz. Konuyu icerigiyle biliyorsunuz demek ki, Nereden biliyorsunuz , Dün 333ün konusuna onlarca mesaj yazan filozof mu anlatti? Yoksa zaten siz mi yaziyordunuz da, ozgur85le dünkü konuya yorum yapmak hic aklınıza gelmedi mi?
    Dün sizin konunuza dolu şey yazdım, normalde cevap hic gecikmezdi, en geç 6 saate yazardiniz, demek ki dün filozofun yogunlugu engel oldu diye dusunmeden edemiyor insan. Hazir ayni cihazdan girilmişken(!)
    Silindi abicim, ısırgan+yakı otu+lavantalı losyon konum silindi. Yok yerinde.

333'ün konusunda girdim çünkü buna da haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Hangi konuyu içeriğiyle biliyorum? Sen neden bahsediyorsun, 333'ün konusunda 10larca mesajı filozof yazdıysa o yazmıştır tabi ki.

Hangi konuma ne yazdınız? İkimiz de senin yazdıklarını görmemiş olamaz mıyız? Ben her zaman en geç 6 saatte yazmam. Canım ne zaman isterse o zaman girer, o zaman yazarım.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meydan bunların beyler, istedikleri gibi at oynatırlar. Canı ister beni banlar, canı ister başkasını banlar. Canları ister emek verdiğimiz saf konuları da silerler. Isırgan, yakı, lavanta konusunda ne vardı da sildiniz?
    Ayrica 85li ozgur bey, siz dün akşam ve gece foruma hiç giriş yapmadiniz, simdi gelmiş 333 konusuna dank diye girisiyorsunuz. Konuyu icerigiyle biliyorsunuz demek ki, Nereden biliyorsunuz , Dün 333ün konusuna onlarca mesaj yazan filozof mu anlatti? Yoksa zaten siz mi yaziyordunuz da, ozgur85le dünkü konuya yorum yapmak hic aklınıza gelmedi mi?*
    Dün sizin konunuza dolu şey yazdım, normalde cevap hic gecikmezdi, en geç 6 saate yazardiniz, demek ki dün filozofun yogunlugu engel oldu diye dusunmeden edemiyor insan. Hazir ayni cihazdan girilmişken(!)
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bende tavsiye ediyorum.
    Adamın mesajlarını sildiyseniz, önce onun bu forumda harcadığı zamanı kendisine geri verin bakalım. Ondan sonra dediğinizi yapsın.

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu özgür denen hokkabaz özür dilesin kandırdıgı insanlardan !!
    ayrıca ben filozof ozgur aynı kişi demedim filozof ozgur buyuk ihtimal aynı kişi aynı ıp bunu idda eden invincible bende ona inanıyorum
    ancak bu hokkabazla filozof hokkabızı 333 denen hokkabzı gerek face twitter yada sivildin tanısıyor tanısmıyorsa ben insan degilim
    özgür tartıstıgı icin atılmadı dun herkes tartıstı kim atıldı kim banlandı??
    özgur filozof ve 333 forumu cokertmeye donuk hemde danısıklı olarak hareket etti sabatoj yaptı soguk savas varmıs ne soguk savası bu forumun sahibi boyle ayak islerine girdinmi ceker fişini ne soguk savası ??
    bu ikisi aynı sey degil gidin twttierde yapın hokkabazlıgınızı ordan paylasın neden illa burayı karıstırıyosunuz ??
    affedilirse goreceksin 3 ay sonra yine sana sallayack yine ayak oyunlarına entrikalara bulasacak madem miracle sen kötüsün ozaman ozgur denen hokkabaz ot profu neden ısrarla kalmak istiyor dolu site var git hokkabazlıgı orda yap ??
    madem kötü burası degilmi yooooooooooook dert baska dert amac baska amac ayagına dolandı tanrının izniyle ..... buda not düşsün ayrıca afffedilmesin demiyorum 333 yag cektikleri gibi yag cekerlerse siz bilirsiniz beni ırgalamaz sallamam bunları ama bu hokkabaz gurubu artık mimlendi ustlerine davud yıldızı cizildi

Tamam herneyse, sen değilsin diyelim filozof. Hadi dedik, Ki imkansiz ayni ip'den de neyse. Şu an neyin peşindesiniz, bence isirgan yaki otundan öte, önce bi kendinizi aklayın, isirgan yaki her yerde var , ben de baslayacagim yine acarsiniz konunuzu. Şu ip'ler neden ayni filozofla sen bi açıkla onu hele güzel kardeşim?

Alıntı Ozgur85-2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın mesajlarını sildiyseniz, önce onun bu forumda harcadığı zamanı kendisine geri verin bakalım. Ondan sonra dediğinizi yapsın.
    Ya bi bırak Allah askina demogojiyi özgür ya, atomu parçalama modundan çık bi artık

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam herneyse, sen değilsin diyelim filozof. Hadi dedik, Ki imkansiz ayni ip'den de neyse. Şu an neyin peşindesiniz, bence isirgan yaki otundan öte, önce bi kendinizi aklayın, isirgan yaki her yerde var , ben de baslayacagim yine acarsiniz konunuzu. Şu ip'ler neden ayni filozofla sen bi açıkla onu hele güzel kardeşim?
    site hatalıymış yoksa Hz.özgür beyimizin öyle kirli işleri olmaz o nurla yıkanıp geldi bu siteye allah kitap din söylemleride varsa böyle bir şey yapması mümkünmü hiç ? (lütfen söylemlerimi başkaları başka türlü anlamasın)
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Abicim "banned" damgasını attınız haksız yere. Zaten aklayacağım kadar akladım. Anlayan, insaflı olana. Zaten aklı başına biri yazdıklarımızın farklılığından farklı kişi olduğumuzu rahatlıkla anlar.

Yine açarım konumu öyle mi? O konuyu açarken, sizlere cevap verirken harcadığım zamanıma ne olacak?

Şu anda sizin iftira, önyargı, suizanlarınızı temizlemek için harcadığım zamanıma ne olacak?
    Konu Ozgur85-2 tarafından (01.04.2015 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    site hatalıymış yoksa Hz.özgür beyimizin öyle kirli işleri olmaz o nurla yıkanıp geldi bu siteye allah kitap din söylemleride varsa böyle bir şey yapması mümkünmü hiç ? (lütfen söylemlerimi başkaları başka türlü anlamasın)
    Abicim senle toprağın altına girdiğimizde benim içim çok rahat bu konuda (yaptığınız yanlış iddia konusunda) ama sen suizan ve iftiraların için orda hesabı nasıl vereceksin görürüz..

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon