Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Konu Düzenlemesi

Ustad varsa birsey bwkleyip gorurdukk kinaeye de zararı olmazdı adam ay ay fotoğraf atacağım demedi mi kaldı ki şunu alin kullanin su fiyata da demedi deseydi gönder bakalim kardeşim numune hele bir üyemiz uzerinde deneyelim sonra karar veririz diyemez miydik ??

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oldu bitti hop değil mi ? İstediğiniz görürsünüz istemediğinizi görmessiniz sadece 2 tüy değil mi önemli olan ? bak uninvited benim sitemde bana kimse şekil yapamaz 2 günlük ağzı süt kokan veletler bir tane marketingciye güvenip saygısızlık yapamaz buna izin vermem yakarım bu siteyi yine izin vermem! Ha ayrıca flulaştırılmış şakak resmi 4 yıllık çalışma % 5 lik kısımı bekletme tezgahının gösteririm ama elletmem triplerinin özellikle gergin ve sansasyonel yaklaşımların beslenmesi arasındaki korrelasyonun gerektirdiği zeka yeterliliklerini sorgulamaya davet ediyorum seni yahu o saça zeytin yağı sürsen semirir 4 sene önce bir sorunu olan birisine benziyor mu ? ve 2 aydır başlamış tedaviye yahu vallahi beni çoook şaşırttınız çok yemin ederim hayret ediyorum....
    hepsi bir tarafada bende bu son cümleye katılıyorum yahu 4 senelik saç sorunu diyor 4 senede öyle dökülmemi olur ben ona dökülme bile demem cidden o saçtan minoxil ile bile o sonuç alınır ama sitede ciddi bir akıl tutulması var kendinize gelin arkadaşlar sitede o sonucun 10 katı sonuç alan bir sürü başarı hikayesi var... bakın 4 ay miracle ve min-dut kullandım emin olun o sonuçtan çok daha iyi sonuç aldım konu açmadım bile...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben miracle losyon ve minoxla iki ayda bundan 10 kat daha iyi sonuç aldım sakakta resimlerde var şimdi de yan etki görmeden saç çıkarmak için uğraşıyoruz yeni bi ürün deniyoruz arkadaş da iki foto attı diye gerçek mi yalan mı o da bilinmiyor burda emek veren onca insana saygısızlık yapmayın

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En son konu sakinlemişti tansiyon düşmüştü ama bence gereksiz bi hamle olmuş herkes birbirine girmeye devam etse tamam derdim

Alıntı univited Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustad varsa birsey bwkleyip gorurdukk kinaeye de zararı olmazdı adam ay ay fotoğraf atacağım demedi mi kaldı ki şunu alin kullanin su fiyata da demedi deseydi gönder bakalim kardeşim numune hele bir üyemiz uzerinde deneyelim sonra karar veririz diyemez miydik ??
    Yooo ay ay marketing yapacak ama aptal yerine konulan kullanılan siz değil ben olacağım bak uninvited sen hep kalender oldun bu güne kadar bozma kendini bu bir karar bir site burası ve kuralları var kamu malı değil kaldı ki kamu malıda hor kullanılamaz öncelikle benim uygun görmediğim kişi ve konu silinir buna hakkım var. Şimdi bu kişi direkt pge2 ye paralar dökmeyin diyerek direkt beni hedef aldı peki dökülen bir para var mı? sen dahil kaç kişi istedi ama bana yük ve hiçte hevesli değilim uğraş kısmına ama güzel etkili birşeyler yapmakta istiyorum buda benim gurur kaynağım tabi bir maliyetide var bedavamı dağıtacaktım ? yada sürekli millete hammede mi taşıyacağım parça parça ? Şimdi bu yorumla direkt bir ürün yönlendirmesi amacı ortaya çıktı ve benim sitemde beni hedef aldı artislik yaptı bir kere bile ya arkadaşlar özür dilerim yapmayın etmeyin demedi kaostan beslendi ben 3 üviversite okudum o kadarcık işletme marketing bilirim hepsini geçtim bitmeyen projeni ne diye ortaya sürüyorsun arkadaş ?? Sonuçlar yok ortada ? gerçek çözüm gerçek sebep demişsin nerde ? bekleyin %5 dowloading... ben yemem arkadaş yiyen bulsun yesin. Bu adam artislik yaptı al başına çal dedi siteni değil mi ? ben ne dedim gelecek yazacak başka yerde yazamaz derdi burası dedim değil mi ? tükürüğe yarabbi şükür dedi geldi.... Niye ? çünkü bir site kurup insanları toplayacak kadar paylaşım yapamaz fıs birşey veremez verse ürünü gider en fazla bir kaç hafta idare eder yumurta ye tarhana iç bulgur avuçla amuda kalk.... yemezler be.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok univited, uyanıklık ve aldatma saldırısı. Siber değil merak etme. Ikinci bi ibrahim Gökçeke karnı tok insanlarimizin. Vucudu temizleyecegim diye bu kadar tantana ve ukalalik, ve büyümüş bir formati kimse ayak oyunlarina alet edemez. Aynen vvolkanin, ozimmusanın, bilel ermişin edemedigi gibi. Admin belirtmiş zaten, istedigi mecrada paylaşımını yapar, isteyen de istedigi şekilde takip eder. Saç magdurlarinin bilal ermişlere karnı tok.
    anil dun belli br yerdn snra devam edemedm konuyu olay gokcek e mi dayaniyormus hatta br ara ben bu gokcek iksiri midir dye sormustm

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anil dun belli br yerdn snra devam edemedm konuyu olay gokcek e mi dayaniyormus hatta br ara ben bu gokcek iksiri midir dye sormustm
    Hayır dostum ibrahim Gökçek degil, ama muadili gibi bir sey işte. Yukarida miracle açıklamasini yapti gerçi
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

ayrıca özgür senin konunu ben silmedim invicible sildi isede onun tasarrufu kendisine değerlendirmesi için teklif götürürüm.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayrıca özgür senin konunu ben silmedim invicible sildi isede onun tasarrufu kendisine değerlendirmesi için teklif götürürüm.
    miracle tiranlık yapıyor diyenler şimdi kendisinden özür dileyebilir mi ? konuları silen miracle değil
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu özgür denen hokkabaz özür dilesin kandırdıgı insanlardan !!
    ayrıca ben filozof ozgur aynı kişi demedim filozof ozgur buyuk ihtimal aynı kişi aynı ıp bunu idda eden invincible bende ona inanıyorum
    ancak bu hokkabazla filozof hokkabızı 333 denen hokkabzı gerek face twitter yada sivildin tanısıyor tanısmıyorsa ben insan degilim
    özgür tartıstıgı icin atılmadı dun herkes tartıstı kim atıldı kim banlandı??
    özgur filozof ve 333 forumu cokertmeye donuk hemde danısıklı olarak hareket etti sabatoj yaptı soguk savas varmıs ne soguk savası bu forumun sahibi boyle ayak islerine girdinmi ceker fişini ne soguk savası ??
    bu ikisi aynı sey degil
    affedilirse goreceksin 3 ay sonra yine sana sallayack yine ayak oyunlarına entrikalara bulasacak madem miracle sen kötüsün ozaman ozgur denen hokkabaz ot profu neden ısrarla kalmak istiyor dolu site var git hokkabazlıgı orda yap ??
    madem kötü burası degilmi yooooooooooook dert baska dert amac baska amac ayagına dolandı tanrının izniyle ..... buda not düşsün ayrıca afffedilmesin demiyorum 333 yag cektikleri gibi yag cekerlerse siz bilirsiniz beni ırgalamaz sallamam bunları ama bu hokkabaz gurubu artık mimlendi ustlerine davud yıldızı cizildi
    Konu bendeniz tarafından (01.04.2015 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon