Sayfa 134/153 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon
1530 sonuçtan 1.331 ile 1.340 arası

Konu: Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

Her olayda komplo arayan tiplerden degilim ama Cok samimi olarak soylemek istiyorum hic normal bir olum gibi gelmiyor bana bu kendi dusuncem tabi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her olayda komplo arayan tiplerden degilim ama Cok samimi olarak soylemek istiyorum hic normal bir olum gibi gelmiyor bana bu kendi dusuncem tabi.
    hocam tehdit aliyor olmalari bile muhtemel cunku ilk video ile son videolara bile bakarsaniz adamlarin surati asilmis moralsiz tavirlari vardi.Sadece istenilen basariyi yakalayamamanin verdigi moralsiz olarak dusunuyordum ama belkide degildi.Cunku bu ise milyonlaeini yatirip batmadilar.
    Karisik isler ama uzun ucak yolculugu sebebiyle oldu muhabbeti hic inandirici gelmedi bana.Adam spor sorf yapan gayet saglikli biriyken helede.Bana hala saka gibi geliyor adam bir iki ay sonra gur saclarina kavusmus ortaya cikacak sizi kandirdik diyecek gibi saniyorum.Egerki folliceptin calismasina testinede son verilirse gercekten altindan komplo teorileri cikartabiliriz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    27 yasında emboli spor yapan bir adamda çok ilginç eyer bu adam 10pp ıgf ile birşeyler başardıysa ve çinle bile anlaşma yapılıyorsa cidden çok ilginç dr hus onu takip edecez bu defter kapanırsa denenmeden bu çocuk harcandı demektir

çok üzüldüm takip ediyordum devonu şüpheli bir ölüm olduğunu sanmıyorum düşündüğünüz güçler deneki öldürmez projeyi isteseler anında bitittirirlerdi onlarda o güç vardır bence kelliğin çözümü dünyanın sonuymuş gibime geliyo yoksa onca yıl ekim dışında bi çözüm bulunmazmı ya o düşündüğümüz güçler madem çözümünü biliyolar o çözümü üretip satsalar zenginliklerine zenginlik katarlar şahşen bana deselerki gel kardeşim çözümü bulduk al bu ilaç ama fiyatı 20 bin tl bulup buluşturur veririm ki benim gibi çok insanda yapar bunu o yuzden o güçler engel oluyo olayınada inanasım gelmiyo benim kanaatim kellik sorununu çözmek cok büyük bi buluş bilim adamları uğrasıyor ama bulamıyor replicelde yakında bişe uydurur olmuyo diye.

son olarakta kelliğin çözümünü bulana en büyük ödül verilmelidir bu iş ölüme çağre bulmak gibi bişe bence yoksa onca yıl illaki olurdu ama yok çaresizce bekliyoruz😢

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bulundugunda para sirkilasyonu bitecekse elbette bulunmuyacak bunu bilemeyiz kök hücreden kıl üretimi dışarda başarıldı insana nakilde sıkıntı var bu gelişmeler 20 yılda oldu daha ne istiyorsunuz replicel zaten pek bir şey vaat etmiyor onu alan şirket shideo sanırım onlar işte farede kök hücreden saç çıkartanlar ve insan deneklerde başlayacaklar devona gelince 27 yaşında emboli bilinmeyen pıhtı atması bu dünyada çok az sayıdadır bilginize beyefendiler

SaçımınDoktoru Üyesi
    devon reyizi bugün topraga vereceklermis.
    insanin hala inanasi gelmiyor. adami hiç tanimasak görmesekte herkesin güvenini kazanmayi
    basarmisti.
    böyle durumlarda insan saç maç kil tüy hepsinin hayatimiz karsisinda nekadar önemsiz
    oldugunu anliyoruz. belkide onun bu hayattaki rolü bize böyle bir ders vermekti nedersiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    adam daha gençti bu işte bir fırıldak var gibi geldi.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunun olayi tam olarak nedir arkadaslar bilgi sahibi olan var mi ???

Kelliğe ve beyazlayan saçlara 'kök'ten çözüm! - HABERTÜRK
    Konu dht58 tarafından (17.10.2015 Saat 08:55 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun olayi tam olarak nedir arkadaslar bilgi sahibi olan var mi ???

Kelliğe ve beyazlayan saçlara 'kök'ten çözüm! - HABERTÜRK
    KELLİĞE VE BEYAZLAYAN SAÇLARA “KÖKLÜ” ÇÖZÜM - Antalya Haberleri - Milliyet Antalya

Dün anahaberde denk gelmiştim bende bu habere. Yakında çıkacak diyordu, bakalım.

Sayfa 134/153 İlkİlk ... 3484124132133134135136144 ... SonSon