Sayfa 124/153 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon
1530 sonuçtan 1.231 ile 1.240 arası

Konu: Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

Yeni Üye
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş ben bezmialem hastanesinde yaptırdım. devlet hastanelerindede yapılması lazım. bazı hastanelerde yapılmıyor ama özellikle endokrin bölümü olanlarda mutlaka vardır. endokrin doktoruna veya dahiliyeye durumu anlatıp rica ederek yaptırabilirsin. igf-1, somatomedin-c olarak geçer ve büyüme hormonu tahlili ile beraber yapılır. igf-1 eksikliğinde izlenecek yol biraz karmaşıktır. önce eksikliğin nedeni araştırlır. duruma göre bazı özel testler yapılır. sen hele bir yaptır. eksik çıkarsa sonraki adımları doktor devam ettirecektir. ama genel olarak gerekli görülürse büyüme hormonu takviyesi yapılır. insülin iğnesi gibi ayarlı kalem şeklinde iğneleri vardır. hergün kullanılır.
    merhabalar blkgl, bende bezmi alem hastanesinde test yaptırmayı düşünüyorum. siz hangi bölümde yaptırdınız ? doktora igf-1 testi yaptırma istiyorum desem yapar mı yoksa testin başka bir ismi mi var? bu arada testi kan alarak mı yapıyorlar?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ahmett Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar blkgl, bende bezmi alem hastanesinde test yaptırmayı düşünüyorum. siz hangi bölümde yaptırdınız ? doktora igf-1 testi yaptırma istiyorum desem yapar mı yoksa testin başka bir ismi mi var? bu arada testi kan alarak mı yapıyorlar?
    ben iç hastalıklarında yaptırdım. doktora direkt bu testleri yaptırmak istiyorum söyleme. saç dökülmesi ile igf-1 arasındaki ilişkiden bahset. bazı tedavileri denediğini ama sonuç alamadığını söyle. şu foliceptten bir şeyler söyle. bu konularda ilgili ve bilgili olduğunu düşünsün. doktoru tahlil yaptırmaya ikna et.

iki tane kan tahlili yaptırman lazım;
    -somatomedin-c(igf-1)
    -büyüme hormonu(GH)

SaçımınDoktoru Üyesi
    @ahmett kaç yaşındasın ve dökülme durumun nasıl.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu iş yılan hikayesine döndü arkadaşlar..Bence önümüzde tek ümit ve tek çözüm yolu var oda saç klonlama...Adamlar labaratuvar ortamında saçı klonlamayı başarmışlar fakat saçlar kafa derisine pek uyum sağlayamamış ve çok cılız olmuş saç telleri fakat klonlama gerçekleştirildiğine göre bunun net bi çözümünü elbette bulacaklardır ama kaç yıl sürer bilinmez.Belkide çoktan bulunmuşta olabilir biliyosunuz bu saç piyasasında çakallar cirit atıyo.yinede bi 10 sene sürer heralde...Velhasıl kelam inşaallah dünyada kel kalmazz

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saç aşısı diye bir şey okudum arkadaşlar bir araştırın bakalım neyin nesiymiş türkiyede uygulanıyormuş falan diye okudum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    oooo no more teşrif etmiş o saç aşısı denen şey beyefendi domuz mesanesinden elde edilen bir toz materyal mesela parmagın kesildi onu oraya zerk edersen hemeniyleşmeye başlıyoramerikada 5 yıl önce askeri alanda kullanılmaya başlandı kopan parmaklar yeniden oluşuyor saç üzerinde 3 yıldır prp destekli uygulanmakta ama ben daha genetik dökülmeyi kökten kestiğini okumadım fakat folükülün ömrünübaya uzattıgı aşikar fiyatı 6bin tl parası olan ıcın ıyıbır geciktirici

Bu sahtekar hokkabaz dümencilerden artik bir umut beklemeye gerek yok artik bence. Ciksa simdiye kadar cikardi. Bu saatden sonra bu follicepten bisey olmaz bence.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Cooll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sahtekar hokkabaz dümencilerden artik bir umut beklemeye gerek yok artik bence. Ciksa simdiye kadar cikardi. Bu saatden sonra bu follicepten bisey olmaz bence.
    Sahtekar demek fazla olur.Denendi ve sonuc alinamadi.Adamlar bize urun satip para kazanmadilar.Tabi o kadar aartili sozlerle iyi goz boyadilar millet umitlendi aylarca beklenti sonuc yok.sitelerine girip bakarsanda su an nerdeyse hic takipcileri destekcileri yok uc bes kisi var mesaj yazan onlarda zaten veryansin etmis.Amerikan tarzi iste her seyi abartmak asirilik.Mesela japon firmasi shiseido nun replicelle ortak calismasi rch1 uzerine olan video da japon bilim adamlari en ufak abarti buyuk vaadler iceren soz hic kullanilmiyor.Birde replicelin sunumunu izleyin abarti her seyiyle.Bu amerikan tarzi kulturel olay aslina bakarsaniz.Amerikan urunlerinin firmalarinin hepsinde bunu gozlemlemek mumkun.Biz tedavilere devam edelim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    yani "son" desek yeridir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Follicept patladi beyler maalesef bi halt olmaz bu saatten sonra

Sayfa 124/153 İlkİlk ... 2474114122123124125126134 ... SonSon