Sayfa 153/153 İlkİlk ... 53103143151152153
1530 sonuçtan 1.521 ile 1.530 arası

Konu: Follicept'in ıgf-1 Çözümü Deneniyor

Banned
    Replicel histogen follica samumed veya birçok doktorun açıklamaları yalan mı ? Çare yok mu yani

Alıntı Dazlakkel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Replicel histogen follica samumed veya birçok doktorun açıklamaları yalan mı ? Çare yok mu yani
    Kim yalan demiş açıklar mısın ? yalan olan nedir ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    100 yıl çözüm yok demek çok abartı bilim milim milim işliyor ama bu kadar uzun olacağını sanmıyorum.en fazla 20 senede bu işin güzel bir şekli alınır adımlar atılır.Diş doktoru eğer çeneye sinyal göndermeyi bilirsek diyor diş çıkar diyor biz o sinyali bilmiyoruz diyor.SAç foliküllerinide uyandıran sinyalin yolunu buldular mı iş bitmiştir zaten milletin kafasında pasif hücreler var.

Banned
    Hocam 20 sene de çok uzun yahu.. torun torba sahibi olduktan sonra da hiç de sinyal falan göndertmem kafama. Artık bir şeyler bulunmalı ve kellik tarih ol-DU sloganı doğru olmalı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yerli ve yabancı forumlardan anladığım kadarıyla 2030a kadar kesin ve net çözüm yok . O zamanda olacağı da meçhul.. bu saç çıkaran ilaçlar falan hikaye en fazla tüycük oluştururlar ne şekil verebilirsin ne tarayabilirsin 15 sene sonra belki.. teşekkürler
    başarı hikayelerine gir forumda güzel sonuçlar var, hatta baya iyi sonuç alanlarda var. yabancı forumlardan öte ''hairlosscure2020.com'' çok takip edilen bir site 2020 de biteceğini öngörüyor araştırmaları takip edersin burdanda. onun dışında repricel histogen ve samumed yok sadece bunun dışında bir sürü firma var. 2030 yılı diye birşeyde görmedim. repricel 2018 yılında japonyada başlamayı düşünüyor histogen 2017-2018 de ürünü çıkarmayı planlıyor türkiyede ilk çıkacak ülkeler arasında. Samumed ceosu 1,5 yıl içinde ürünlerini pazara çıkaracaklarını söyledi. Thorn medical var bunların dışında her hangi bir süre vermemekle birlikte %100 çözüm iddaları var, follica yine ürünü için fda izni almayı hedefliyor 2018'de japonlar yapay deriyi üretti farelerde işe yaradı Jürgen Hescheler 3-5 sene içinde insanlarda yapılabileceğini söyledi. bunların dışında yazılsa sayfalar alacak bilgi var hepsi birer gelişme ve umut. bir sene içerisinde nice buluşlar bulunuyor nice yeni keşifler yapılıyor, 2017 nin dahi ne getireceği bilinmezken 2030 vs söylemler saçmalıkdan öte gidemez. ikinci olarak kendi görüşüm 2018e kadar çok efektif ve başarılı tedavilerin olacağı.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Banned
    Evet bu söylediklerinin hepsini okudum araştırdım.. japonlar yapay derisi 10 yıl sonra çıkacak kii o da olursa.. follica samumed hepsinin haberlerine de baktım fakat onlar da net bir çözüm sunmuyorlar.thorn medicalin haberine ise yabancılardan kimse inanmıyor. Keşke hepsi bir çözüm olsa ama yok malesef . Eski haberlere gmre klonlama 2015-6 da bitmeliydi. Onların söylediğine göre tesadüfen bulunan birkaç ilaç var. Bence çok çok saçma. Kanaatimce önü tıkanıyor araştırmaların . Yada beklemede tutulan tedavi var

Banned
    Nice haberler çıktı nice ilaçlar nice şirketler fakat biz burada talebi artırdıkça boş ilaçlar çıkmaya devam edecek ve beklenen son bir hayırsever çıkmadığı sürece çıkmayacak . Bizden sonraki 5. Kuşak kellik nedir bilmeyecek. Anca o zamanlar çıkar ilaç . Bu işin tövbesi tedavisi yok (Abuzer Kömürcü)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nice haberler çıktı nice ilaçlar nice şirketler fakat biz burada talebi artırdıkça boş ilaçlar çıkmaya devam edecek ve beklenen son bir hayırsever çıkmadığı sürece çıkmayacak . Bizden sonraki 5. Kuşak kellik nedir bilmeyecek. Anca o zamanlar çıkar ilaç . Bu işin tövbesi tedavisi yok (Abuzer Kömürcü)
    Grefti kaça ekiyonuz abi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ulan 3-5 mesajınız var ne tesadüf çok araştırmışsınız ama 3 mesajın 3üde ilaçlar boş tedaviler yok algıya bakarmısınız. Burası başarılı bir saç forumudur ancak burda başarılı olanlar olduğu gibi ekimci olupda diğer sitelere yalanlar uyduranlarda var. Ben şahsen kullandığım ürünlerden mutluyum saç sorunuda yaşamıyorum inşlAllah saçımıda korurum ama bu zihniyetede tedavi değil 20 yıl bir ömür çıkmasın derim.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Psikolojik sorunları olan ya da işleri kesat estetikçiler için yardım fonu oluşturmamız gerekiyor. Konu kapatılmıştır. Devon yoldaşın ruhu şadolsun toprağın bol olsun saygıyla anıyoruz.
    Konu ADMİNİSTRATOR tarafından (05.05.2016 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 153/153 İlkİlk ... 53103143151152153