Sayfa 1/15 12311 ... SonSon
143 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sebum salgisini azaltan miracle losyon

filozof
    Guest

Sebum salgisini azaltan miracle losyon

Miracle losyonu bir ara ,ara versemde hala kullanıyorum bu losyonun çıkardığı saçlar dökülmedi minox gibi değil tabi şakaklar bir türlü kapanmadı keske önceden bu losyonu tanısaydım.Ben sebumu azalttiğı için devamlı kullanıyorum saçlarımdan yağ fışkırıyor bunu sürdüğüm zaman saniyeler içinde saçı kurutması hayret verici bu etkiyi misal 200ml.1 aldacton 1 diane koyarsanız göremezsiniz ama 100 mle 1 diane 2 aldacton koyarsanız hemen etki gösteriyor sebumu durdurma yeteneği ile saç çıkarma arasında doğru orantı var sebum dht içeriyor reseptör siteleri anında ele geçiriyor minox gibi yapış yapış olmayı bırakın saç uyguladıktan alkolün yoğun olması losyonun etkinliğini artırıyor bundan eminim şimdi kafama takılan soru şu sadece aldacton bu sebum salgısını aynı azaltırsa dianeyi neden kullanıp risk alayım aldactonu artırınca dediğim kurutma etkisi ortaya çıkıyor daha önce sırf diane losyon da yaptım 50 ml.e yağlanma tam gaz spiro daha risksiz tabi saç çıkarma bakımından ikisi daha iyi
    Konu filozof tarafından (29.03.2015 Saat 19:24 ) değiştirilmiştir.

filozof
    Guest
    losyondan şu ana kadar yan etki görmedim ama hayret verici ikinci mesele benden saçtaki yağ gibi sivilce de fışkırıyordu şimdi çok nadir neredeyse kökü kurudu losyonu yuksek konsatrasyonlarda düzenli kullandığımda yuzum daha beyaz görünüyor 6 aydır sivilce yok diyebilirim bu faydalarından ötürü Üstad Miracleden Allah razı olsun kafama takılan başka bir konu allerset ekleyince kafa vıcık vıcık oluyor neden ? op yüzden allerset ekleyemiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aynen bende kullandığım da sivilce azalmıştı yüz bembeyaz olmuştu hemde ciddi derecede dışardaki arkadaşlar tarafından bana söylemişti yüzüne nur inmiş diye bende 20 gündür diane losyon kullanıyorum aldactone ve dekort yok sivilcelere yine iyi geliyor ama yüzü beyazlattigini söyleyemem bi de saç da yağlanma olmuyor diane losyonla da

Esradiol dht reseptör antagonisti ve büyüme uyarıcıdır. Hücreyi ve kollageni teşvik eder.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

filozof
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esradiol dht reseptör antagonisti ve büyüme uyarıcıdır. Hücreyi ve kollageni teşvik eder.
    10 Haziran - 16 Haziran, 2002
    Saç dökülmesine Gary null en doğal yaklaşım yazabilmek için size Trey ederiz. Klinik çalışmalar göstermiştir ki Aktif Oksijenli Serum (AOS) minoksidil gibi eşit ölçüde etkili.
    diye bir başlık var sayfa açılmıyor site şu nedir bu serum acaba
    http://translate.googleusercontent.c...HQjAmf6MkLnunw

filozof
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    divina denediniz mi Üstad divina eklesem nasıl olur

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    divina denediniz mi Üstad divina eklesem nasıl olur
    Ne forum be(denenmedik bir şey bırakmadı anlamında) bir ara divina da kullandık hocam losyonda,ama miracle bir konuda şüphesini izhar edince vazgeçmiştik diye hatırlıyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyondan şu ana kadar yan etki görmedim ama hayret verici ikinci mesele benden saçtaki yağ gibi sivilce de fışkırıyordu şimdi çok nadir neredeyse kökü kurudu losyonu yuksek konsatrasyonlarda düzenli kullandığımda yuzum daha beyaz görünüyor 6 aydır sivilce yok diyebilirim bu faydalarından ötürü Üstad Miracleden Allah razı olsun kafama takılan başka bir konu allerset ekleyince kafa vıcık vıcık oluyor neden ? op yüzden allerset ekleyemiyorum
    Hocam ağzına sağlık,,pardon klavyene kuvvet...Yukarıda yazıdığın 2 mesajında altına imzamı atarım,,,Miracle losyonu sadece yağlanma için bile bir ömür kullanırım ben,,,Öyle ki ,,,öyle yağlı bir saçım ve öyle yağlı bir cildim vardı ki,,,,mesela sabah yıkadığım saçım ve cildim daha öğleye varmadan yağlanırdı,,hele hele 2 gün saçımı yıkamayayım aman Allah'ım o da ne...!!! Gittiğim her yerde yağ damlacıkları,,,İnsanlar beni kaybettiği zaman telefonla veya birine sormadan sadece yerdeki yağ damlacıklarını takip ederek beni çok rahat buluyorlardı,,,yani inanır mısınız ortamda sadece floresans ışığın olması bile yani ışıklı ortam bile cildimin ve saçımın vıcık vıcık kalmasına yetiyodıu,,,MİRAC losyonu o yüzden çok sevdim,,yıllarca kullanmadığım şey kalmadı,,miracle losyon adeta bir mucize,,,hani söyleseler inanamayacağım bir LOSYON,,,Ama Allah' a ne kadar şükretsek azdır Böyle bir Losyonla bizi tanıştırdığı için ve bu losyonla tanışmamıza vesile olan miracle üstatdan Allah bin kere razı olsun,,,Ruhu şad olsun..!!!
    İkincisi Aynen üstat,,bir ara losyona 2 şişe alerset atmıştım,,saçım ilk defa yapış yapış oldu ve çok geç kurumaya başladı,,,Bende o günden sonra Alerseti yarım şişe atmaya başladım..Hatta son 3 losyonumdan alerseti tamamen çıkarınca o yapışma hissi tamamen gitti,,,Bir daha asla kullanmadım losyona hiç katmadım ve artık katmamda,,,Jenerik hali daha iyi,,Ben yalnız ilave olarak androcur katıyorum o kadar...!!Ama ilerleyen günlerde toz azelik asit ve toz salisik asit katmayı düşünüyorum....!!!!

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ve yıllarca çekildiğim tüm fotoğraflarda yap yağlı bir surat ve saç..( Herkesin fotoğrafı normal ten ve pürüzsüz,,bir tek benim ki yap yağlı hele birde o yağlı surata güneş değince bildiğin sanki yüzümde birileri patates kızartırken hani nasıl yağ kızarır da sağa sola sıçrar ya,,işte aynen aynen öyle suratım kıpkırmızı oluyodu fotoğraflarda,,kırmızı ve yağlı,,hani çok affedersiniz şempazenin kırmızı k..ı olur ya,,hah işte aynen öyle,,Açık tenli-kumral arası bir tende olmama rağmen yıllarca insanlar beni kırmızı pancar suratlı-esmer olaraak bildiler maalesef,,,Miracle losyondan sonra dediğiniz gibi insanın sanki yüzüne nur inmiş gibi oluyor,,,Hele birde zaten nurlu bir yüzünüz varsa,, o zaman nur üstüne nur inmiş oluyor...)

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve yıllarca çekildiğim tüm fotoğraflarda yap yağlı bir surat ve saç..( Herkesin fotoğrafı normal ten ve pürüzsüz,,bir tek benim ki yap yağlı hele birde o yağlı surata güneş değince bildiğin sanki yüzümde birileri patates kızartırken hani nasıl yağ kızarır da sağa sola sıçrar ya,,işte aynen aynen öyle suratım kıpkırmızı oluyodu fotoğraflarda,,kırmızı ve yağlı,,hani çok affedersiniz şempazenin kırmızı k..ı olur ya,,hah işte aynen öyle,,Açık tenli-kumral arası bir tende olmama rağmen yıllarca insanlar beni kırmızı pancar suratlı-esmer olaraak bildiler maalesef,,,Miracle losyondan sonra dediğiniz gibi insanın sanki yüzüne nur inmiş gibi oluyor,,,Hele birde zaten nurlu bir yüzünüz varsa,, o zaman nur üstüne nur inmiş oluyor...)
    yüzündeki yag cildini diri tutar yarın aglarsın o yaglı cildi kuru hale getirip 40 ında kırısmaya basladıgı zaman yaglı cilt zor yaslanır 70 yasında bile diri durur kuru cilt yaslanır not:kafa derisi yagı konu dısıdır

Sayfa 1/15 12311 ... SonSon

Members who have read this thread: 1