Sayfa 1/7 123 ... SonSon
64 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bakır Peptit Saç Losyonu

filozof
    Guest

Bakır Peptit Saç Losyonu

Arkadaşlar bu sefer bakır peptitin saça etkisi ile ilgili paylaşımlar yapmadan direkt konuya giriyorum uygun fiyata bakır peptit losyon var kargo dahil 35 lira sizde faydalanın diye söylüyorum asla hiçbir ürünün reklamını tanıtımını yapmam istifade etmek isteyen mesaj la sorabilir payitaht nomore lahburger izmitli gibi birkaç arkadaşa adresi yazdım onlarada sorabilirsiniz. Bakır peptitin dht tip1 ve 2 yi inhibe ettiğini ve saç üzerinde etkisini sanırım bilmeyen yok

filozof
    Guest
    Arkadaşlar bu konuyu iyi niyetle açtım kendimde sipariş verdim ama işe yaramazsa kul hakkına girmek istemiyorum 35 lira hele forumda öğrenci varsa çok para isterseniz ben deneyip sonuçları yazayım sonra karar verin inanın konuyu açıp açmamyı çok düşündüm Miracle Üstad şayet ürün tavsiye etmekle yanlış yapıyorsam konuyu silin hiç kırılmam

filozof
    Guest
    losyon değil serum yazıyor aarkadaşlar 50ml

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermodaynda var sampuan serum set %5 100ml sampuan 300ml 35 tl

filozof
    Guest
    Alıntı Kral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermodaynda var sampuan serum set %5 100ml sampuan 300ml 35 tl
    içerikte kafein biotin keratin bakırppeptit var sizin söylediğinizde bir sürü bitkisel var dediğinizi kullandım işe yaramıyor yada bende yaramıyor diyeyim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerikte kafein biotin keratin bakırppeptit var sizin söylediğinizde bir sürü bitkisel var dediğinizi kullandım işe yaramıyor yada bende yaramıyor diyeyim
    Bu dediğinize katılıyorum,saç dökülmesinde işe yarayan elli tane bitkiyi ya da etken maddeyi bir araya getirmek çoğu zaman işe yaramıyor,en etkili olduğu bilinen mesela,vazodilatör,anti dht,anti androjen ve kan dolaşımını artırıcı bir de enflamasyon azaltıcı 3-5 en etkili madde ile devam edilmesi daha etkin sonuç alınmasını sağlayabiliyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dogrdur arkadaslar icerik farklıdır. serum diyor losyon olsa daha iyi

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu konuyu iyi niyetle açtım kendimde sipariş verdim ama işe yaramazsa kul hakkına girmek istemiyorum 35 lira hele forumda öğrenci varsa çok para isterseniz ben deneyip sonuçları yazayım sonra karar verin inanın konuyu açıp açmamyı çok düşündüm Miracle Üstad şayet ürün tavsiye etmekle yanlış yapıyorsam konuyu silin hiç kırılmam
    Neden sileyim amacın reklam olmadığı gayet açık burada total fayda var paylaşın lütfen bende merak ettim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

filozof
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden sileyim amacın reklam olmadığı gayet açık burada total fayda var paylaşın lütfen bende merak ettim.
    ürün bu istediğiniz an kaldırın Üstad uygun gördüğünüz için link verdim içerik güzel
    Dermoday Anti Hair Loss Serum

filozof
    Guest
    adam üründe temin sıkıntısı yok fabrikamızda üretiyoruz dedi iki farklı site var dedim biri net biri comla bitiyor comla bitende neden ürün görünmüyor dedim onlar siteyi güncel tutmuyor üründen şüpheniz varsa coma sorun böyle bir ürün olup olmadığını dedi ben o zaman sorma gereği duymadım işe yararsa minoksu bırakacağım minoksu hiç sevmiyorum arkadaşlar acele etmeyin hepimiz ne ürünlere boş yere para döktük ben zaten sipariş verdim 20 güne belli olur sonuçlar o bitki srumu gibi fos çıkarsa almayın sakın diye yazarım hep birlikte riske girmeyelim

Sayfa 1/7 123 ... SonSon

Members who have read this thread: 2