Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
64 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Bakır Peptit Saç Losyonu

filozof
    Guest
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da şampuansız, 25 TL:
    Dermoday Anti Hair Loss Serum 25,00TL | Siradanevar.com.tr

Hangisi daha iyi acaba, bitkilisi mi, bitkisizi mi? Çok da fazla şey katıp fazla çorba yapmamışlar sanki.
    Sade olan iyi görünüyor Üstad

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sade olan iyi görünüyor Üstad
    Bana da sanki bitkilisi daha iyi gibi geldi Siz bi deneyin bakalım bitkisizini, merak ediyoruz
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peptidler çok acayip şeyler. Sporcular bunu merdiven altı şekillerde kür amaçlı kullanıyorlar. Örneğin bronzlaşmak için kullanan mı dersin, kasların büyümesini durduran enzimi inhibe eden mi dersin genetik sınırları zorlayan bir araç. Özellikle cilt gençleştirme, cilt kusurlarını giderme için bakır peptidler kullanılıyor. Tabi ben etkisini bilmiyorum ancak aşağıdaki makaleyi okuduktan sonra ilgimi çekmişti. Peptitlerin bazı genlerin susturulması veya aktive edilmesi için kullanıldığından da bahsediliyor. Miracle daha hakimdir bu kısma. İlgi duyan arkadaşlar vereceğim linki bir incelesinler. Bir de burada paylaşılan ürün beni şüpheye düşürdü zira yurt dışı fiyatları 200 - 250 tl civarında diye hatırlıyorum ki bizim ülkemizde bu ürünlerin daha ucuza satılması pek alışılagelmiş şey değil.

The Human Tripeptide GHK-Cu in Prevention of Oxidative Stress and Degenerative Conditions of Aging: Implications for Cognitive Health

filozof
    Guest
    bakır peptid serum geldi damlalık şeklinde şişesi çok güzel içerik daha geniş niasin,allantoin,b5,citric asit,soya protein,tripeptit1,gliserin,ppg, ve birkaç bitki ekstresi var ama öbür 40 bitkili kadar değil bu etkenlerde fena gözükmüyor 2 şişe kargo dahil 60 lira minox kadar işe yarasa bile kafi hem daha ucuz hem minoxu bırakmak istiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakır peptid serum geldi damlalık şeklinde şişesi çok güzel içerik daha geniş niasin,allantoin,b5,citric asit,soya protein,tripeptit1,gliserin,ppg, ve birkaç bitki ekstresi var ama öbür 40 bitkili kadar değil bu etkenlerde fena gözükmüyor 2 şişe kargo dahil 60 lira minox kadar işe yarasa bile kafi hem daha ucuz hem minoxu bırakmak istiyorum.
    Hadi hayırlısı abi şimdi yeni ürünler deniyoruz yan etkisiz bakır peptit losyon olsun iliadin sprey olsun levent abinin yeni ürünü olsun illa birinden ekmek çıkacak gibi inşallah kurtulacaz

filozof
    Guest
    Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlısı abi şimdi yeni ürünler deniyoruz yan etkisiz bakır peptit losyon olsun iliadin sprey olsun levent abinin yeni ürünü olsun illa birinden ekmek çıkacak gibi inşallah kurtulacaz
    inşallah kardeşim

filozof
    Guest
    Sen aspirin% 86 oranında PGD2 bastırır, görmek ve aspirin kullanan insanlardan saç uzaması herhangi bir rapor vardır Yani bu deneyde, değil LOL aspirin alımından uzun süreli çalışma sırasında oldu 45 dakika önce niasin bloke intraperitoneal Quercetin ve luteolin sırasıyla% 96 ve% 88 ile niasin etkisi, aspirin% 30 niasin etkisi inhibe ederken. Luteolin'in bastırılmış plazma PGD2 ve sırasıyla% 100 ve% 67, 5-HT, ve aspirin sadece PGD2 (% 86 oranında) indirdi iken Plazma PGD2 ve 5-HT, niasin ile iki kat artmıştır.

filozof
    Guest
    Mometazon Furoat yardımcı olacağını herkes biliyor? i var alerji için bir burun spreyi var. Üzerinde o "enflamatuar proteinlerin, aktivasyonunun ters döndürülmesi ve anti-enflamatuar proteinlerin salgılanmasını aktive" için, söylüyor wikipeda sayfadır

filozof
    Guest
    Bir çalışmada başka bir aksini iddia, PGE2 iltihabı arttırır söylüyor.
    ilginç...

filozof
    Guest
    cox-2 inhibe edilse nasıl olur

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Members who have read this thread: 2