Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Kalsiyum kanal blokeri ile minoksidil kombinasyonu

SaçýmýnDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yani iyi bir potasyum kanal açýcý ile kalsifikasyonu da önlüyoruz ki minoxidil ve sülfat da burada iþaret edilmiþ. Sýkýntýmýz neden bu etkenler döngü diye bir þey yapýyor. Bu arada sülfat ile ilgili aþaðýda verdiðim linkte güzel bilgiler. Özellikle 6. paragraftan sonrasý merak uyandýrýyor.

Sülfür ile kolesterol, kalp hastalýðý ve þiþmanlýk iliþkisi

Alýntý Miracle Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Spironolactone un aldesteron ressptörlerini bloke ederek stokinleri dolayýsý ile inflamasyonu önleyici etkisi bulunuyor bu çalýþmayý paylaþtým filozofun konusunda. Spiro komlike ve yüksek etkili bir etken.
    Kesinlikle çok komplike gerçekten. Miracle losyonun güçlü etkisi hem anti androjen hem de minox benzeri vazadilator iþlevini de üstlenmesi sanýrým.

Döngü yapmýyor aslýnda benim görüþüm o kadar ömür verebiliyor çünkü tek baþlarýna mekanizmada yeterince diþli sökemiyorlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüþümlü olarak kullanýyorum minoxidil haftada 1-2 olacak þekilde kullanýrým bazen haftayýda atlarým. Bu tedaviden önce Miracle vardý ve gerektiðinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceðim Ana amacým en hafif doðal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve saðlýklý tedaviler sýrasýyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiðince dönmeye çalýþýyorum .

Döngü yapmýyor aslýnda benim görüþüm o kadar ömür verebiliyor çünkü tek baþlarýna mekanizmada yeterince diþli sökemiyorlar.
    Spiro veya diðer blokerlerde döngüye ben de þahit olmadým sadece benzer mekanizmada olan minoxda var bu þikayet. Bir kaç kulvardan konuya saldýrýyoruz, geliþtirmeye çalýþýyoruz ama aslýnda yapmaya çalýþtýðýmýz þeyi sizin losyonunuz yapmayý vadediyor. Yine de yan etki endiþesini daha da düþürüp, kalýcý ve etkili sonuç veren türevlerini geliþtirebilmek adýna güzel beyin fýrtýnasý oluyor. Örneðin sizin geliþtirdiðiniz alternatif üründe yer verdiniz mi bilmiyorum ancak minarelleri ve aminoasitleri de iþin içine dahil edebiliriz. Ya da bir kaç ayrý seçenek oluþturabilirseniz farký görme açýsýndan faydalý olabilir.

Alýntý forumcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Spiro veya diðer blokerlerde döngüye ben de þahit olmadým sadece benzer mekanizmada olan minoxda var bu þikayet. Bir kaç kulvardan konuya saldýrýyoruz, geliþtirmeye çalýþýyoruz ama aslýnda yapmaya çalýþtýðýmýz þeyi sizin losyonunuz yapmayý vadediyor. Yine de yan etki endiþesini daha da düþürüp, kalýcý ve etkili sonuç veren türevlerini geliþtirebilmek adýna güzel beyin fýrtýnasý oluyor. Örneðin sizin geliþtirdiðiniz alternatif üründe yer verdiniz mi bilmiyorum ancak minarelleri ve aminoasitleri de iþin içine dahil edebiliriz. Ya da bir kaç ayrý seçenek oluþturabilirseniz farký görme açýsýndan faydalý olabilir.
    Ýyi bir açýya iþaret ettin üründe mineral ve amaminoasit yanýnda dna ve rna da var. Spiro nun minoxa üstünlüðü ayný zamanda antiandrojen de olmasýnda yatýyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüþümlü olarak kullanýyorum minoxidil haftada 1-2 olacak þekilde kullanýrým bazen haftayýda atlarým. Bu tedaviden önce Miracle vardý ve gerektiðinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceðim Ana amacým en hafif doðal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve saðlýklý tedaviler sýrasýyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

filozof
    Guest
    Ýyi bir açýya iþaret ettin üründe mineral ve amaminoasit yanýnda dna ve rna da var. Spiro nun minoxa üstünlüðü ayný zamanda antiandrojen de olmasýnda yatýyor.
    ilginç bir þey buldum Üstad biraz pahalý ama bu etken var
    Diazoksit gibi nitroprusid , acil durumlar kontrolü için (gerekli deðildir infüzyon) damar içinden tatbik edilir hipertansiyon [5] . Bu, güçlü bir damar geniþletici nitroprusit farklý uzunlukta (4-12 saat, yaklaþýk 8 saat) davranýr.
    Sodyum nitroprusid, öncelikle, bir, damar geniþletici olarak kullanýlmaktadýr. Ýlk 1928 yýlýnda insan týpta kullanýlmýþtýr. [3] 1955 yýlýna, þiddetli hastalarda kýsa süreli kullaným sýrasýnda güvenlik veri hipertansiyon mevcut olmuþtu. [3] Buna raðmen, nedeniyle kimyasal hazýrlanmasýnda zorluklar, o oldu Sonunda tarafýndan onaylanmayan ABD þiddetli hipertansiyon tedavisinde 1974 yýlýna kadar FDA. [3] 1993 yýlýnda, onun popülaritesi ABD'de toplam satýþ gerçekleþti olduðunu böyle büyümüþtü US $ 2 milyon. [3]

filozof
    Guest
    Diazoksit gibi nitroprusid , acil durumlar kontrolü için (gerekli deðildir infüzyon) damar içinden tatbik edilir hipertansiyon [5] . Bu, güçlü bir damar geniþletici nitroprusit farklý uzunlukta (4-12 saat, yaklaþýk 8 saat) davranýr.
    Sodyum nitroprusid, öncelikle, bir, damar geniþletici olarak kullanýlmaktadýr. Ýlk 1928 yýlýnda insan týpta kullanýlmýþtýr. [3] 1955 yýlýna, þiddetli hastalarda kýsa süreli kullaným sýrasýnda güvenlik veri hipertansiyon mevcut olmuþtu. [3] Buna raðmen, nedeniyle kimyasal hazýrlanmasýnda zorluklar, o oldu Sonunda tarafýndan onaylanmayan ABD þiddetli hipertansiyon tedavisinde 1974 yýlýna kadar FDA. [3] 1993 yýlýnda, onun popülaritesi ABD'de toplam satýþ gerçekleþti olduðunu böyle büyümüþtü US $ 2 milyon. [3]

filozof
    Guest
    Alýntý filozof Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sodyum nitroprusid etkin maddesini içeren ilaçlar
    NIPRUSS AMPUL 60 MG 5 ML 5 AMPUL
    ADEKA
    67,23TL

filozof
    Guest
    Nipride, Nitropress
    AHFS / Drugs.com monografi
    Lisans verileri FDA : baðlantý
    Gebelik
    kategori
    AU : C
    ABD : C
    Yasal durum
    AU : Reçete Sadece (S4)
    CA : â„ž -sadece
    Ýngiltere : POM
    ABD : â„ž -sadece
    Rotalar Damar içi
    Farmakokinetik veriler
    Biyoyararlaným % 100 (intravenöz)
    Metabolizma Hemoglobin tarafýndan cyanmethaemoglobin ve siyanür iyonlarý dönüþtürülen
    Yarý ömür <2 dakika (tiyosiyanat metaboliti için 3 gün)
    Boþaltým Böbrek (% 100, tiosiyanat gibi) [1]
    Tanýtýcýlar
    CAS numarasý 13755-38-9
    ATC kodu C02 DD01
    PubChem CID 11953895
    DrugBank DB00325
    ChemSpider 21170789
    UNII EAO03PE1TC
    ChEMBL CHEMBL136478
    Kelimeler SNP
    Kimyasal verileri
    Formül Cý 5 Fe , N 6 Na 2 O
    Moleküler kütle 261,918
    SMILES [Gösterisi]
    InChl [Gösterisi]
    Fiziksel veri
    Yoðunluk 1.72 g / cm3
    Suda çözünürlük
    100 mg / ml (20 ° C)

Vazodilatör ilaçlar araþtýrdým ancak çoðu yoktu ya da mekanizmasý kontrendike olabilecek ilaçlardý bir ara bezmiþtim neyseki damar yapýsýný iyileþtiren farklý mekanizmalarda var.

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Members who have read this thread: 0

There are no members to list at the moment.