Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Forumumuz içn eski tema mı mevcut tema mı ?

Forumumuz içn eski tema mı mevcut tema mı ?

Arkadaşlar normalde kullandığımız dar mavi özel temamız mı olsun yoksa şimdi ki mevcut tema dan memnun musunuz ? Görüşlerinizi lütfen belirtiniz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Şuanki tema güzel hocam.Eskisinde bildirim gelince sarı işaret cıkıyordu bunda renk değişimi yok birtek onu gördm olumsuz olarak.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aqua mavili tema iyiydi ilk kullandığımız.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede eskisi güzeldi
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana kalırsada eskisi daha iyiydi sanki...!!!

eski tema dar kalıptı bunun gibi yayılmıyordu fullhd ekrana bu ne kadar önemli tabi ayrı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

hocam biri alinti cevap yazinca neden bildirim gelmiyor frmtr gibi sitelerde geliyordu her seye.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski tema olsun üstad güzeldi o ,gözümüz alıştığı için midir nedendir,ben buna hep geçici gözüyle bakıyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskisi daha iyiydi bu cok donuk mat ruhsuz bir görüntü veriyor eskisi daha insana umut veriyordu insanın gözü gönlü acılıyordu örrnek flash tvde müzik veriyor kral tvde hangisi daha canlı daha kalite daha izlenesi?? efendim flashta köy muzigi calıyor ondan flash tv izlemek istenmiyor hayır !!! flasht tv sebastian bach koy klasik muzik flash tv yine anadolu comarı yine neden ?? imaj.......renkler....... canlılık...... bence forumun havası bu sekliyle biraz söndü kişisel görüsüm budur

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyum bu haliyle kalmasından yana.

Sayfa 1/3 123 SonSon