Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
47 sonuçtan 41 ile 47 arası

Konu: Saç Ekimi 11.AY

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam o doktorun ne bicim estetik algisi vardir ya yanlari ne bicim ekmisler gerci sakak yanlarina dogala yakin goruntu olusturabilen turkiyede yok.Ben olsam olay cikartirdim.Onleri yogun yapip ustler direkt gorunmuyor diye boyle ekiyorlar turkiyede.Ekim teknik vesaire fazla alternatif yok zatende sunu 100% rahatlikla soylebilirim.Turkiyede ekimcilerin estetik algisi yok sifir.Ekim sadece rastgele acik alani kapatmak degil dogalliga en yakin goruntuyude elde etmektir.Bu yuzden ekime hic sicak bakamiyorum hala
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Anaa bu konu ve resimleri gorunce resmen zamanda yolculuk edip sacimtedavisi zamanlarina gittim orda da vardi sanirim bu ekim hatta forum komple ekim forumu gibiydi baya umut yoktu yani hepimiz iyi bi ekim gorsekte ilerisi icin umutlansak diyoduk simdi ise ekim bu forumdakiler icin sonun son caresi en azindan umutlarin tze tutulmasi cok guzel ya zamanla hersey dahada mukemmellesecek diye dusunuyorum.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bu kull hazretlerı bır belçıkalıya ektı nsaçlar çıkmadı adam şikayet etmesin diye misliyle para ödedi artislik bunlar sadece danımarkadan haberlerı gelıyor merak etmesin arapları söğüşlüyorlar şimdi de arap forumlarında milleti uyandırmak gerekli

pejocu
    Guest
    saçlar çıkmamış olabilirde bu yüzde yüz doktorun hatası denilebilirmi ektiren kişinin hatası olamazmı dikkat etmemişse çıkmaması normal dr kul piyasadaki en dürüst 3 5 ekimciden birisi yaptığı saç ekiğmlerinden mağdur olan kişi sayısı diğerlerine nazaran çok az evet yapılan saç ekimlerinden bağzıları çok iyi oluyor bağzıları orta şeker bağzısıda kötü oluyor ama bunu sadece doktora yüklemek haksızlık kişinin saç yapısı ve donör bölgesgesinin kaliteside ve ekimden sonra dikkat edip etmemeside önemli bu saç ekim işi şans işi birazda yaptıracaksın ve bekliyeceksin kadere kalmış birşey kimse ben ekerim süper olur diyemez

Alıntı pejocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlar çıkmamış olabilirde bu yüzde yüz doktorun hatası denilebilirmi ektiren kişinin hatası olamazmı dikkat etmemişse çıkmaması normal dr kul piyasadaki en dürüst 3 5 ekimciden birisi yaptığı saç ekiğmlerinden mağdur olan kişi sayısı diğerlerine nazaran çok az evet yapılan saç ekimlerinden bağzıları çok iyi oluyor bağzıları orta şeker bağzısıda kötü oluyor ama bunu sadece doktora yüklemek haksızlık kişinin saç yapısı ve donör bölgesgesinin kaliteside ve ekimden sonra dikkat edip etmemeside önemli bu saç ekim işi şans işi birazda yaptıracaksın ve bekliyeceksin kadere kalmış birşey kimse ben ekerim süper olur diyemez
    kardeşim 05052227658 bna whatsapp dan yazarmısın bend ekim yaptırdım..fikirlerini almak isterim

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Alıntı pejocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi ya ciddimisin saçın tümü çıkmamıs beyefendi adam kafasına asit dökse 100 greft gene cıkar bırakın bunları

pejocu
    Guest
    sen kafana asit dök ozaman

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345