Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
47 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saç Ekimi 11.AY

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz hafif bir seyrelme var gibi ışıktan yanilabiliriz diye dusunsemdr bütün resimlerde olması beklenemez bu yanilticiligin. Yaşınız 30 ları asmamis gibi görünüyor. Ekim öncesi resminize göre geri getirilebilecek güzel bir alanınız var. Şayet grri5 getirilirse su anki görünümü daha doğal hale getirecektir.
    Selam Miracle,

Yaş tam 30.Sanırım ekilen alanda bi miktar saçım vardı onlar dokuluyor o yuzden bıraz seyrelme oldugunu dusunuyorum.Geri getırmek derken sızın ve dıger arkadasın hazırladıgı losyon tedavısını uygulamaktan bahsedıyorsun sanırım.2 losyonuda kullanmayı dusunuyorum fakat sızlerden gelecek yorumları bıraz daha beklemek ıstıyorum.Herhangı bır yan etkı ya da tekrar dongu oluyor mu olmuyor mu gıbı.Aslında benım derdım sıklıktan cok ekılen sacların arkalara gore kıvırcık cıkması.Ama sanırım bunun ıcın yapabılecek bır seyım yok.Düzelse bu zamana kadar duzelırdı sanırım.Gün gectıkce ekım memnunıyetım gıttıkce dusuyor.

Ayrıca bu bahsedılen losyonları kullanarak vertex bolgesındekı sacları korumam mumkun olur mu ?Saç çıkartmasını gectım su ankı durumu bıle koruyabılırsem onlere ılerde belkı sıklastırma ekımı bıle yaptırabılırım vertex bolgeyı koruyabılırsem.

Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ekim yaptırdım. 3 bin greftten bazıları kıvırcık çıkıyordu. Onlarda halen daha düzelmedi. Ama seninki daha fazla. Şuan için kısa kestirmen daha iyi görünüm sağlar.
    Benımde 3500 greft ekıldı ama sanırım saç analızı daha ıyı yapılsaydı ekım daha basarılı olurdu gıbıme gelıyor.Alınan greftler bıraz daha saglıklı ve duz saclardan alınsa sonuc daha ıyı olurdu dıye dusunuyorum.Bu saatten sonra nasıl duzeltılır cok bı fıkrım yok acıkcası.Artık yapacak bır sey de yok gıbı.

miracle
    Guest
    Alıntı turkavfatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Miracle,

Yaş tam 30.Sanırım ekilen alanda bi miktar saçım vardı onlar dokuluyor o yuzden bıraz seyrelme oldugunu dusunuyorum.Geri getırmek derken sızın ve dıger arkadasın hazırladıgı losyon tedavısını uygulamaktan bahsedıyorsun sanırım.2 losyonuda kullanmayı dusunuyorum fakat sızlerden gelecek yorumları bıraz daha beklemek ıstıyorum.Herhangı bır yan etkı ya da tekrar dongu oluyor mu olmuyor mu gıbı.Aslında benım derdım sıklıktan cok ekılen sacların arkalara gore kıvırcık cıkması.Ama sanırım bunun ıcın yapabılecek bır seyım yok.Düzelse bu zamana kadar duzelırdı sanırım.Gün gectıkce ekım memnunıyetım gıttıkce dusuyor.

Ayrıca bu bahsedılen losyonları kullanarak vertex bolgesındekı sacları korumam mumkun olur mu ?Saç çıkartmasını gectım su ankı durumu bıle koruyabılırsem onlere ılerde belkı sıklastırma ekımı bıle yaptırabılırım vertex bolgeyı koruyabılırsem.
    Saçınızda o görüntüyü ölmemiş kökleri çıkararak azaltabilirsiniz belki beklediğimizden iyi sonuç verirse belki anlaşılmayacak bir duruma bile gelebilir. Bizim kullandığımız losyonu ve min-dut losyonundan bahsediyorum bu arada. Korur mu demişsiniz koruma bir yana kesinlikle saçta çıkarır buna emin olun diyebilirim.Geçmiş olsun

Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçınızda o görüntüyü ölmemiş kökleri çıkararak azaltabilirsiniz belki beklediğimizden iyi sonuç verirse belki anlaşılmayacak bir duruma bile gelebilir. Bizim kullandığımız losyonu ve min-dut losyonundan bahsediyorum bu arada. Korur mu demişsiniz koruma bir yana kesinlikle saçta çıkarır buna emin olun diyebilirim.Geçmiş olsun
    Dediğim gibi her iki losyonuda kullanmayı düşünüyorum ama kullanan arkadaşlarda ki etkisini biraz daha gözlemlemek istiyorum.HErhangi bir yan etkı ya da olumsuz bır durum var olur mu dıye sanmıyorum gerce kullananlar cok memnun ama .

İnşallah dedıgınız gıbı olur çünkü bir türlü düzelmedı bunca zamandır.Aslında fotografta cok daha kıvırcık gozukuyor normalde o kadar kıvırcık degıl gıbı gelıyor bana aynada baktıgımda ama ben de yanılıyor olabılırım tabı.Yakın zamanda Zekeriya beye kontrole gıdecegım bakalım o ne dıyecek bu durumla alakalı.

Yeni Üye
    Selamlar. Bence saç ekiminiz gayet başarılı olmuş. Ön ve arka taraftaki saçların karakter farkını belki biraz fön çekerek eşitleyebilirsiniz? Aslında bence ona bile gerek yok ama mesajlarınızdan rahatsız olduğunuz kaygısını aldım. Kolay gelsin.

Alıntı Libert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Bence saç ekiminiz gayet başarılı olmuş. Ön ve arka taraftaki saçların karakter farkını belki biraz fön çekerek eşitleyebilirsiniz? Aslında bence ona bile gerek yok ama mesajlarınızdan rahatsız olduğunuz kaygısını aldım. Kolay gelsin.
    Selam,

Yorumunuz için teşekkür ederim.Kuaförümde aynı şeyi söylemişti.İnce bir fırca ve fonle ıstedıgın seklı verırsın kıvırcıklarıda daha duz yapabılırsın dıye ama ekılen saclara zarar verırım dıye korkuyorum acıkcası.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Normalde saç kötü 1 ay içinde tutuyor diye biliyorum. Benim doktorum 1 yıldan sonra ancak çekip koparma ile kopabileceklerini söylemişti. Sen yinede doktoruna danış.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz, bence gayet başarılı bir ekim olmuş.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla tek eksiğin ön tarafta ki saçların kıvırcık olup fazla sırıtması onun dışında gayet güzel bir ekim olmuş.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla tek eksiğin ön tarafta ki saçların kıvırcık olup fazla sırıtması onun dışında gayet güzel bir ekim olmuş.
    Yorumun icin tesekkur ederim.Benimde en buyuk sikintim o nasil forma girer bilmiyorum acikcasi.Biotin kullaniyorum ve elimden geldigi kadar saclarimi tariyorum.Yakin zamanda Zekeriya hocaya gidecegim bakalim o ne diyecek.Diger saclarim icin sizin ve miracle in losyonunu kullanmayi dusunuyorum.Bakalim belki bu kivirciklik icinde az da olsa bi etkisi olur.

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon