Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Hard core miracle losyon yeni...!!!

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piranha'ya katılıyorum payitaht dostum, dolmalık biber örneği çok iyi tanımlıyor durumu. Bence içeriği yarı yarıya azaltıp, derma ile emdirmek çok daha verimli olur. Dediğim gibi , ana mesele verim almak bence
    Öyle mi diyosunuz arkadaşlar,,Aslında dediğiniz doğru etkileri aynı olmasına rağmen aralarında ki bazı extra farklılıklar sebebiyle tercih etmiştim ...Mesela proscrciarın extradan 5ar enzimini inhibe ettiği için tercih etmiştim...Yani aralarındaki ufak extra farklar sebeiyle sırf bu extra ufak farklardaki ayrıntılardan da yararlanmak için yelpazeyi böyle açmayı düşünmüştüm....Acaba onun yerine Calux ve proscarı ayrı 100 ml elseve katıp onunla 2. anti androjen losyonu mu yapmam daha mantıklı olmaz mı ki,,,?????
    Konu payitaht tarafından (08.03.2015 Saat 19:20 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle mi diyosunuz arkadaşlar,,
    yani benim düşüncem androcur zaten asıl işi yapar gerisi karaciğer böbrek yorar ve o kadar etken birbirini bozmadan durur mu o karışımın kokusu vs ne hale gelir o da var
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani benim düşüncem androcur zaten asıl işi yapar gerisi karaciğer böbrek yorar ve o kadar etken birbirini bozmadan durur mu o karışımın kokusu vs ne hale gelir o da var
    Dostum ne hızlısın,, daha mesajımı 2 saniye tutmadan değiştirmeden önceki haline hangi ara cevap yazdın..

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şöyle bir şey ekliyim dostum: Nemlendirme işini, normalde ana losyon olarak kullandığın losyon kadar güçlü bir karışımla yap. Ben mesela nemlendirmeyi bepanthen+toz azelaik karışımıyla yapıyorum, o kadar güçlü olmasa da kafada yaptıgı iğnelenme canlanma hissedilir düzeyde mevcut.
    Ama en sevdiğim etken, dermastamp..Bunu hiçbir şeye değişmem
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Bende miracle losyon yapmaya karar verdim yarın alıp hazırlaycağım
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle bir şey ekliyim dostum: Nemlendirme işini, normalde ana losyon olarak kullandığın losyon kadar güçlü bir karışımla yap. Ben mesela nemlendirmeyi bepanthen+toz azelaik karışımıyla yapıyorum, o kadar güçlü olmasa da kafada yaptıgı iğnelenme canlanma hissedilir düzeyde mevcut.
    Ama en sevdiğim etken, dermastamp..Bunu hiçbir şeye değişmem
    Aynen kardeşim bende en son onda karar kıldım,,,Normal Miracle losyona ek olarak nemlendirme için 2. antiandrojen güçlü losyon kullanıcam...
    2. nemlendirme amaçlı antiandrojen losyonumun içeri şöyle olacak ;
    100 ml elseve + 7 tablet CALUX + 7 TABLET PROSCAR...Yaklaşık 1 ay kullanırım..Ana losyon kadar aşırı sıkmam..Tam 1 ay götürür beni..Hem Calux Hem de Proscar da 28 tablet olduğuna göre 1 er kutu Calux ve Proscar 4 ay götürür beni...

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen kardeşim bende en son onda karar kıldım,,,Normal Miracle losyona ek olarak nemlendirme için 2. antiandrojen güçlü losyon kullanıcam...
    2. nemlendirme amaçlı antiandrojen losyonumun içeri şöyle olacak ;
    100 ml elseve + 7 tablet CALUX + 7 TABLET PROSCAR...Yaklaşık 1 ay kullanırım..Ana losyon kadar aşırı sıkmam..Tam 1 ay götürür beni..Hem Calux Hem de Proscar da 28 tablet olduğuna göre 1 er kutu Calux ve Proscar 4 ay götürür beni...
    Sonuçları bekliyoruz payitaht formül gayet güçlü başarılar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/2 İlkİlk 12