Sayfa 5/37 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
365 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: DHT,PGD2 DEĞİL TNF-ALFA,IL-1,IL,IL-6 IL-8 IL-12 vb.İNTERLÖKİNLER VE ALOPESİ

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu aylar önce dolabımdaki tüm ilaçları şöyle bir incelemiştim içlerinde ne var ne yok diye markasını hatırlamadığım burun spreyi aklıma yatmıştı ve kullanmıştım bir kere sonra saçmalama dedim kendi kendime ve öylece kaldı.

Velhasıl kontrolsüz apoptoz benim de aklıma yatan en önemli sebep şu an. Apoptoz iyi bir şey olmasına rağmen, vücutta kronik hale gelen inflamasyon apoptozu devam ettirip dokulara zarar verdiriyor. Antihistaminiklerin işe yaramasına şaşmamalı. filozof ve Miracle sorunun kökenine yaklaşımımız oldukça yakın tedavi kısmında başka yönleri incelesek de bu tedavilerin çeşitlenmesi ve güçlenmesi için ciddi bir birikime sebep oluyor.

filozof
    Guest
    roza için de kullanılmış tretin ,azeleik asitte roza için kullanılıyor gidişat diyor ki doğru yoldasın

filozof
    Guest
    Yüzde 2 denenmiş

Yeni Üye
    Üstad umutla takip ediyoruz.Helal olsun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benimde arabada varmıs sprey. Buldunzmu neyle karısacak bu tek basına sıkılırsa telef olur

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam 3 saat önce kafama direk sıktım burun spreyini ,,şimdi 3 saat sonra miracle losyonu üzerine sıkınca inanılmaz bir yanma oluştu kafamda,, hemen geçti, hoşumada gitti..

filozof
    Guest
    akşam önce iliadini sıktım şakaklara kuruyunca 15 dk.sonra minox sıktım sabah dikkat ettim sac kafama yapışıyordu yağlanma belirgin azdı etken bozulmayacağından emin olsak minoxa karıştrmk çok mantıklı ıl1-6 tnf ler inhibe olurken pge-2 artacak aynı zamanda cpkc de doğru orantılı azaltabildiğine dair dün gördüm insülin direncinin verdiği zararı azaltabiliyor,oksidatif stresin kellikte önde gelen faktörlarden olduğunu okumuştum oksidatif stresi azaltması ve serbest radikallerere karşı olması da artısı
    ilginç olan bu etken ne yabancı forumlarda ne saç sitelerinde adı geçiyor dün sadece birr kaynakta kemoterapi için saç dökülmesini önlemek için bir patent başvurusu yapılmış
    ben her gün kullanacağım gönüllü kobayım işe yaramaması mümkün değil görünüyor

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    akşam önce iliadini sıktım şakaklara kuruyunca 15 dk.sonra minox sıktım sabah dikkat ettim sac kafama yapışıyordu yağlanma belirgin azdı etken bozulmayacağından emin olsak minoxa karıştrmk çok mantıklı ıl1-6 tnf ler inhibe olurken pge-2 artacak aynı zamanda cpkc de doğru orantılı azaltabildiğine dair dün gördüm insülin direncinin verdiği zararı azaltabiliyor,oksidatif stresin kellikte önde gelen faktörlarden olduğunu okumuştum oksidatif stresi azaltması ve serbest radikallerere karşı olması da artısı
    ilginç olan bu etken ne yabancı forumlarda ne saç sitelerinde adı geçiyor dün sadece birr kaynakta kemoterapi için saç dökülmesini önlemek için bir patent başvurusu yapılmış
    ben her gün kullanacağım gönüllü kobayım işe yaramaması mümkün değil görünüyor
    Hocam vallahi maşallah ayaklı laboratuvar gibisiniz,değme bir farmakolog elinize su dökemez nazar değmesin, durmadan usanmadan araştırıyorsunuz,fakat benim gibi tıp cahillerine bu araştırmalarınız bir ete-kemiğe büründüğü zaman ancak işe yarar,görüyorum o problemi de gönüllü kobay olarak çözmeye talipsiniz,teşekkür ederim gayretlerinizden dolayı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence bu ayrı bi losyon veya krem yapılmalı farklı losyonlara karısınca etkisi azalacaktır

Free radical scavengers: the bane of PGE2 (read to get your hopes crushed)
    @filozof bu konuya bak üstad prostaglandinlerle ilgili

Sayfa 5/37 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Members who have read this thread: 2