Sayfa 35/37 İlkİlk ... 253334353637 SonSon
365 sonuçtan 341 ile 350 arası

Konu: DHT,PGD2 DEĞİL TNF-ALFA,IL-1,IL,IL-6 IL-8 IL-12 vb.İNTERLÖKİNLER VE ALOPESİ

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oksimetazolin hcl etkin maddesini içeren ilaçlar
    BURAZIN %0,05 10 ML SPREY
    KURTSAN
    5,00TL
    ILIADIN %0,025 10 ML DAMLA
    PALMER
    3,01TL
    ILIADIN %0,05 10 ML SPREY
    PALMER
    5,00TL
    ILIADIN MERCK %0,025 10 ML PEDİATRİK BURUN SPREYİ
    PALMER
    4,48TL
    OKSINAZAL PED.BURUN % 0,025 SPREY prosp
    ZENTIVA
    2,61TL
    RHINFANT %0,01 BURUN SPREYI
    DG FARMA
    4,53TL
    RINIDIN %0.025 PEDIATRİK 10 ML DAMLA
    SANTA FARMA
    3,01TL
    RINIDIN %0.05 DOZAJLI SPREY
    SANTA FARMA
    5,00TL
    Saç dökülmesi başlamadan önce kendimde meydana gelen semptomları düşünüyorum. Lise 2 ye kadar bir şey yok iken , lise 2 mayıs ayında allergic rhinitis (saman nezlesi) başladı. Saç dökülmem ise üniversite 2 de başladı , 2 sene sonra. Buraya yazdığınız ilaçlar örn: iliadin saman nezlesinde de kullanıldığı yazıyor. Bu semptom bağışıklık sisteminin yavaştan çöktüğünün bir belirtisi gibi. Neden 16, 17 yaşına kadar polen vs etkilemezken bu bir anda ortaya çıktı hep düşünürüm. Mayıs ayı bitince hastalık geçiyor. Ama o ay çok şiddetli oluyor. Gözler kaşınıyor burun akıntısı hapşırma vs. sosyal hayatı da fel. ediyor. Bu ilacaları biraz arastırayım . Tesekkurler detaylı paylasımalrınız için.

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç dökülmesi başlamadan önce kendimde meydana gelen semptomları düşünüyorum. Lise 2 ye kadar bir şey yok iken , lise 2 mayıs ayında allergic rhinitis (saman nezlesi) başladı. Saç dökülmem ise üniversite 2 de başladı , 2 sene sonra. Buraya yazdığınız ilaçlar örn: iliadin saman nezlesinde de kullanıldığı yazıyor. Bu semptom bağışıklık sisteminin yavaştan çöktüğünün bir belirtisi gibi. Neden 16, 17 yaşına kadar polen vs etkilemezken bu bir anda ortaya çıktı hep düşünürüm. Mayıs ayı bitince hastalık geçiyor. Ama o ay çok şiddetli oluyor. Gözler kaşınıyor burun akıntısı hapşırma vs. sosyal hayatı da fel. ediyor. Bu ilacaları biraz arastırayım . Tesekkurler detaylı paylasımalrınız için.
    Hikayen de kendimi gördüm Gece uyku uyunmuyor mayıs ayında avamys spreyi sıktığımda geçiyor direk.
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Yeni Üye
    Arkadaşlar öncelikle site çok iyi 4 yıldır okuyorum ama iş güç askerlik derken yeni kısmet oldu aranıza katılmak. Bir çoğunuzu tanıyorum artık kim ne demiş belli konularda merak eder oldum. ben belirli basit tedavilerle saç dökülmemi 8 yıla yaydım yaşım şu an 26 seyreldi saçlarım artık ama kel değilim. Artık bende aranızdayım ve bilimsel araştırmalara bugünden itibaren başladım.

Yeni Üye
    Tedavimizde antibakteriyel losyonlar yüzde yüz katkı sağlamasa bile tedavilerden kaynaklanan cilt bozulmalarımızı ve saç kökünü yağlı dht ile deyim yerindeyse yiyip bitiren bazı organizmalar olduğu kanaatindeyim. ben 1 haftadır dermovate losyonu sıcak su ile eritip soğuduktan sonra saçlı deriye yediriyorum ve kaşıntı ve sızı ile dökülmem durdu sadece genetik dökülmem kaldı. En azından dökülen saçlarım bile sağlıklı dökülmekte şu an

Yeni Üye
    sende bayağı boşsun tedavine bakıldığında sabahtan akşama kadar saçınla uğraşacak boş vaktin olduğu anlaşılmakta.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [url]http:/l]
    Burada çörek otunun cox2 ve pgd2 inhibe ettiği söyleniyor
    Konu Miracle tarafından (08.09.2016 Saat 08:29 ) değiştirilmiştir.

Kekik yağı oral yoldan mı etkili yoksa sürmeli miyiz

Banned
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    [url]http:/l]
    Burada çörek otunun cox2 ve pgd2 inhibe ettiği söyleniyor
    Ben de birkaç aydır çörek yağı kapsülü kullanmaktayım. Ayrıca yanında birkaç kapsül de ilave ettim. Şu an ki gözlemlerim çok çok ince ve minik saçların döküldüğü kalın ve güçlü saçların stabil kaldığıdır. Ancak herhangi bir saç çıkışı henüz yok. Bu sebeple topikal klasik Miracle losyonu günde 2 kez tedaviye ekledim. Bakalım gelişmeler ne şekilde olacak. Eklemeyi düşündüğüm birkaç etken daha var duruma göre onlara da kısa sürede karar vereceğim.

Moderatör
    Alıntı Rookie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavimizde antibakteriyel losyonlar yüzde yüz katkı sağlamasa bile tedavilerden kaynaklanan cilt bozulmalarımızı ve saç kökünü yağlı dht ile deyim yerindeyse yiyip bitiren bazı organizmalar olduğu kanaatindeyim. ben 1 haftadır dermovate losyonu sıcak su ile eritip soğuduktan sonra saçlı deriye yediriyorum ve kaşıntı ve sızı ile dökülmem durdu sadece genetik dökülmem kaldı. En azından dökülen saçlarım bile sağlıklı dökülmekte şu an
    cok güzel değinmişsin.Sadece su ile yıkamak ve şampuan kaşıntıyı kısa süreli alıyor ya da almıyor.Elma sirkesi,sedir yağragı,zeytin yapragı kaşıntıya karşı iş görüyor.Ben iki senedir kullanıyorum dökülmeye etkisi az da olsa var.Lakin hormonlar coşarsa tiroid vitamin mineral insülin dengesizleşirse antibakteriyel tedavi cılız kalabilir ki genelde öyle oluyor.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Burada kekik yağıyla dökülmeyi tamamen kestiğini söylenler var.

http://immortalhair.forumandco.com/t...e-oil-is-magic

Kekik PGD2, TNF, TGF, COX2 Pathway, Il-6, Il-1'i yok ettiği için kekik esansı, en büyük topikal antienflamatuar maddedir.
    Konu joker tarafından (09.01.2017 Saat 12:00 ) değiştirilmiştir.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Sayfa 35/37 İlkİlk ... 253334353637 SonSon

Members who have read this thread: 1