Sayfa 13/37 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
365 sonuçtan 121 ile 130 arası

Konu: DHT,PGD2 DEĞİL TNF-ALFA,IL-1,IL,IL-6 IL-8 IL-12 vb.İNTERLÖKİNLER VE ALOPESİ

filozof
    Guest
    Antiandrojenler bir yere kadar iş yapıyor zaten kullandıklarımız yarışmalı antagonizmaya sahip ilaç miktarı azaldığı an reseptör androjenin eline geçiyor ayrıca reseptör kapatmak işin bir boyutu kökün beslenmesi için androjen baskısından harap olmuş saçlara pge2 veya pgf2a gerekecek aynı zamanda inflamasyonu or tadan kaldırmanız gerekecek reseptörlerin ne kadarını ne derece kapatabildiğimiz ve ne kadar süre zaptedebildiğimiz muamma oksimetazolin 12 saat lokal etki gösterecek,pge2 yi artırırken interlökinler ve tümör nükroz alfayı inhibe edecek ayrıca pasif hiperemiyi aktife çevirip o bölgeye temiz kan deveranını sağlayacak ,cpkc de bu süreçte durdurulacak en önemlisi araşidonik asit kökenli pgd2 durdurulacak eğer uzun kullanımda ribaund etki oluşur damarlar daha kötü olur diyorsanız onu da düşündüm mometazon adında uzun kullanımda ribaund etki yapmayan aylarca kullanmaya elverişli oldukça potent bir joker etkenimiz var bir ay kullanıp tekrar iliadine dönebiliriz.
    Konu filozof tarafından (12.03.2015 Saat 15:43 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Hocam iliadin'i ne zamandan beridir kullanıyorsunuz ve dökülmeye azda olsa etkisi oldumu ?
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

filozof
    Guest
    iliadin direk sıkıyorum çok araştırmadım ama direk deriden geçecek şekilde tasarlanmış ama buruna sıkacak gibi dik tutun yoksa fışkırmıyor

filozof
    Guest
    Üstad 15 gün hiç ağzımı açmayacaktım sonuçlarla ilgili ama madem sordunuz yeni saç çıkışı kesinlikle yok ama şakak bölgesinde saysan sayılacak ve hiç uzamayan saçlarım vardı bir tanesi eksilse haberim olur sürekli aynaya bakma hastalığı var zaten bu saçlar günlerce duruyordu ve neredeyse sabit boyda ama daha 5 gün oldu sanırım iliadine birden uzamaya başladı 5 günde nasıl fark olur diyeceksiniz bende çok şaşırıyorum uzamaya başladılar bunun açıklaması o bölgedeki damarlar konjesyondan kurtuldu hiperemi aktife döndü temiz kan deveranı başladı inflamasyon durdu ve saçlar besleniyor artık pgd2 bloke edildiği için saç nefes almaya başladı ilk izlenim o saçlar uzamaya başladığı için hayrete düştüm ve ümitvari bir yorum yazdım inşallah Allah ihlasla sabırla ve şifayı ondan umarak yaptığımız çalışmaşların semeresin,i verecek ve bu sprey şifa olacak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antiandrojenler bir yere kadar iş yapıyor zaten kullandıklarımız yarışmalı antagonizmaya sahip ilaç miktarı azaldığı an reseptör androjenin eline geçiyor ayrıca reseptör kapatmak işin bir boyutu kökün beslenmesi için androjen baskısından harap olmuş saçlara pge2 veya pgf2a gerekecek aynı zamanda inflamasyonu or tadan kaldırmanız gerekecek reseptörlerin ne kadarını ne derece kapatabildiğimiz ve ne kadar süre zaptedebildiğimiz muamma oksimetazolin 12 saat lokal etki gösterecek,pge2 yi artırırken interlökinler ve tümör nükroz alfayı inhibe edecek ayrıca pasif hiperemiyi aktife çevirip o bölgeye temiz kan deveranını sağlayacak ,cpkc de bu süreçte durdurulacak en önemlisi araşidonik asit kökenli pgd2 durdurulacak eğer uzun kullanımda ribaund etki oluşur damarlar daha kötü olur diyorsanız onu da düşündüm mometazon adında uzun kullanımda ribaund etki yapmayan aylarca kullanmaya elverişli oldukça potent bir joker etkenimiz var bir ay kullanıp tekrar iliadine dönebiliriz.
    fiolozof illadinin yanında ekstaradan reseptörleri kapatmak gerekiyor mu antiandrojen kullanmalımıyız yoksa illadin aynı zamanda reseptör kapatma görevinide mi üstleniyor

filozof
    Guest
    dht-crth2-pgd-2 ve interlökin silsilesi var asıl sorumlu dht bunu biliyoruz ama apoptoz un gerçekleşmesinde ıl-1 -6 tnf-a tgfb1 ve 2 nin de olduğunu biliyoruz biz ikincil enzimleri inhibe edersek dht ye bulaşmadanda sorun çözülebilir ve yan etki görmeyiz nitekim pgd2 ile ilgili açıklamayı biliyorsunuz ve oksimetazolin pgd2 yi oldukça güçlü şekilde inhibe edebilecek görünüyor
    size acizane tavsiyem ilk etapta reseptör kapama Miracleye devam edin ama iliadini de ayrıca kullanın ben etki böyle devam ederse tek tedavi olarak bunu kullanacağım saç için tüm besleyiciler kanda bulunuyor iliadin kana yürü diyecek ve saç beslenecek

Moderatör
    Hocam yorumlarınız heyecan verici gercekten merakla takıp ediyoruz Banada iki hafta önce burun acmak icin Nazoster sprey yazmıştır doktor onda bu etken yok herhalde yoksa cöpe sallıcam burun eti büyütmesi burnum ne kadar tıkansada kullanmama engel.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

filozof
    Guest
    nazosteri sakın atmayın o bizim joker etkenimiz olan mometazon içeriyor yan etki bakımından oksimetazolin daha güvenli o yüzden onu kullanıyoruz ama oksimetazolin etkisini kaybederse mometazon aylarca bile kullanılabilecek ve aynı mekanizma büyük oranda bir kenarda dursun şimdi iliadini ayrı kullanın diğer ürünlerinizden

Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nazosteri sakın atmayın o bizim joker etkenimiz olan mometazon içeriyor yan etki bakımından oksimetazolin daha güvenli o yüzden onu kullanıyoruz ama oksimetazolin etkisini kaybederse mometazon aylarca bile kullanılabilecek ve aynı mekanizma büyük oranda bir kenarda dursun şimdi iliadini ayrı kullanın diğer ürünlerinizden
    Filozof bu burun konkalarından en muzdarip kişi benimdir sanırım, ben 5 kez konka ameliyatı oldum, bu burun spreylerinden de çok kullanmışlığım olmuştur, ama doktorlar mukoza bağımlılığı yapar diye 1 haftadan fazla kullandırtmadılar bende 1 haftadan fazla kullanmadım hiç, ama o zamanlar saça faydası var olduğunu bilmediğimdem hiçte dikkat etmedim, şu anda son ameliyatımda % 50 memnuniyetim var ama hala tıkanıklığım var bende İlladin spreyi burnuma ve saçıma uzun süreli kullanabilirmiyim veya burnuma uzun süreli başka bir sprey varmıdır mukoza bağımlılığı yaptırmayacak aynı zamanda saçımada kullanayım.

filozof
    Guest
    ksimetazolini eledim çünkü oksi ile 1 aylık karşılaştırmalı çalışmada kimetazolin ribaund etki yaptı okside bir olumsuzluk yaşanmadı o yüzden yarılanma ömrü ksimetazolinin iyi olsada tercihimiz iliadin olacak.

Sayfa 13/37 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Members who have read this thread: 1