Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: saç beyazlamasina karsi şeker kamışı pekmezi kullanimi

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçlarin beyazlamasina saç köklerinde biriken bir mantarin neden oldugu tezinden yola cikarak
    bu pekmezinde o mantari saç köklerinden temizledigi ve olusumunu engelledigi söyleniyor
    böylece sürecide tersine cevirebilirmis. ayrica yogun bakir içerdiginden bu etkende saçin eski rengine döndürmede etkiliymis

benim bu ürüne inancim cok yüksek degil ama suan kavonozu yariya indirdim bile
    sabahlari portakal suyuna katarak iciyorum tadi da gayet iyi gelmeye basladi ve sifir rafine seker bir ürün oldugu icin
    fitness beslenmemede engen olmuyor. sirf ise yaradigini denemek icin 3 ay boyunca bu ürünü deneyecegim ve gelismeleri buraya yazacagim

blackstrap amerikanin süperfood kategorisinde bir ürün oldugun ögrendim bunun gibi 10-15 baslik sayilabilir
    hatta herkesin kullandigi saw pawlament de bu kategoride sayiliyor. daha önce yine american süperfood olan aloeveranin nasil ise yarayan bir ürün oldugunu
    kendi üzerimde görmüstüm, birde blackstrapp içeren ilaçlarin patent almak icin siraya girmesi beni deneme konusunda motive ediyor.
    Mantar mı ? enteresan... Ketakonazol gibi güçlü fungusit kullanmaya başlayabilirsiniz denemek için direk mantar öldürücü etkenler de var farklı isimler adı altında pekmezi scalpa çıkarmak çetrefilli bir yol etkinlik açısından...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantar mı ? enteresan... Ketakonazol gibi güçlü fungusit kullanmaya başlayabilirsiniz denemek için direk mantar öldürücü etkenler de var farklı isimler adı altında pekmezi scalpa çıkarmak çetrefilli bir yol etkinlik açısından...
    Zannımca mantar dışında başka etkenler olamalı saç beyazlaşmasında,dediğiniz gibi ketoral bu konuda tek çözüm olurdu,ama benim karanfil ve ceviz kabuğundan yapılacak bir tentürden umudum var özellikle mevsiminde yeşil cevizden yapılacak bir tentür çok etkili olabilir,notumu aldım bir kenara.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    mantar tezi aslinda saç beyazlama konusunda eski bir tez.
    son yillarda hidrojen peroksitin saç kökllerinde bulunan melanin pigmenti
    ürteimini durdurdugu vs seklinde bir tez üzerinde duruluyor ve Bütün cevreler
    tarafindan bu tez kabul görmüs durumda.
    chrolla ve anti grey haplar icinde bulunan bir cok madde. horse tail, b vitamini kompleksi , paba , catalase vs hidrojen peroksiti yok ettigi iddiasiyla kullanilmaktadir.
    ama henüz ortaya çikan net bir sonuç bulunmamaktadir. en azindan ben sahit olmadim.

ayrica mantari bukadar hafife almamak gerekir suan piyasadaki ilaçlar bilindik mantarlar üzerinde etkilidir,
    iç organlarimizda etrafinda ve derimizde yüzlerce çesit zararli zararsiz mantar bulunur.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mantar tezi aslinda saç beyazlama konusunda eski bir tez.
    son yillarda hidrojen peroksitin saç kökllerinde bulunan melanin pigmenti
    ürteimini durdurdugu vs seklinde bir tez üzerinde duruluyor ve Bütün cevreler
    tarafindan bu tez kabul görmüs durumda.
    chrolla ve anti grey haplar icinde bulunan bir cok madde. horse tail, b vitamini kompleksi , paba , catalase vs hidrojen peroksiti yok ettigi iddiasiyla satilmakta.
    ama henüz net bir sonuç koyan yok ortaya

ayrica mantari bukadar hafife almamak gerekir suan piyasadaki ilaçlar bilindik mantarlar üzerinde etkilidir,
    iç organlarimizda etrafinda ve derimizde yüzlerce çesit zararli zararsiz mantar bulunur.
    İşte bu tezi doğru kabul edersek hocam ki mantıklı olabilir,bu durumda karanfil müthiş bir mantar öldürücü antiseptik bir bitki.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Şekerkamışı üreticisiyiz pekmez ihtiyacinizi karşılayabiliriz.Hem odun ateşinde hem geleneksel hemde organiğe geçiş ürünüdür.
    Tübitakta yaptırdığımız Analiz sonuçlari sitemizde mevcuttur.*Şeker Kamışı Pekmezi,Şeker Pekmezi
    05324248290

SaçımınDoktoru Üyesi
    vay be konu üreticininde dikkatini cekmis.
    fakat bu bahsettigim ürün siyah seker kamisindan yapilmis pekmez olmali.
    normal seker kamisi pekmezide aldim yanlislikla onun tadi ve yogunlugu farkliydi.

bugün 2nci kavanoza basladim. simdilik degisiklik yok

takipte olalım. satın aldığın siteyi veya kişiyi paylaşır mısın? eğer buradan paylaşamazsan pm olarak bekliyorum.

@Atlilla123 bi gelişme varmı? Bende de yoğun saç beyazlaması var yanlarda. Aslında pek sorun etmiyorum bunu ama beni çok olgun gösteriyor beyazlar. Eğer işe yarar gibiyse bende başlayabilirim bu pekmeze..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şuana kadar hiç aksatmadım ve 3. Kavanoz bitmek üzere gözle görülür hiç bir drğişiklik yok malesef ama enaz ramazan başlangıcına kadar kullanıcağım.

Chlorella bende 1 ay dolmadan etkisini göstermişti buda oksidadif hücre hasarına karşı chlorellanın içerdiği vitamin protein ve ağır metal çekme özelliğinin çalıştığını gösteriyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Bu Konudaki Etiketler